Rüyada “Rüyada Biriyle Öpüşmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Biriyle Öpüşmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada biriyle öpüşmek, genel anlamıyla hayırlı hadiseler ile yorumlanır. Eğer rüyayı gören bekar bir erkekse hayırlı bir evlilik yapacak demektir. Evleneceği kadın çok güzel bir hanım olacaktır. Şayet rüyayı gören bekar bir kadın ise çok güçlü bir erkekle evlilik yapacak demektir. Rüyada biriyle öpüşmek, miras almaya ve bereketli bir hayat sürmeye işarettir.

Bu miras beklenmedik bir yerden bir anda gelecektir. Rüyada biriyle öpüşmek, kalabalık ve hayırlı bir misafir ile de yorumlanır. Eğer bir kişi rüyasında eşiyle öpüştüğünü görüyor ise ikinci bir balayı yaşar.

Rüyada Biriyle Öpüşmek İslami Anlamı

Evliliğinde sıkıntılar var ise düzelir, bütün kırgınlıklar sona erer. Eğer çocuğu olmuyor ise muhakkak hayırlı bir evlat sahibi olacaktır. Şayet öpüştüğü kişi eşi değil ise bu bencil, çıkarlarına düşkün ve kötü niyetli bir kişi ile tabir olunur. Bu kişiden özellikle para konularında ciddi zararlar görülebilir. Aynı zamanda yabancı biriyle öpüşmek psikolojik anlamda bazı sıkıntıların göstergesidir.

Kişinin istemediği bir hayatı memnuniyetsiz bir şekilde yaşadığı anlamını taşır. Rüyada öpüşmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; bir kimse rüyasında biriyle öpüşüyor ise düşmanına karşı galip gelir. Rüyayı gören kişi bir kadın ise hayallerine kavuşur. Ayrıca öpen kişi öpülenden yardım görür.

 Rüyada Tanımadık Biriyle Öpüşmek

Rüyada tanımadık biriyle öpüşmek, rüya sahibi erkekse çok yakın zamanda evleneceği anlamına gelir. Şayet rüya sahibi kadın ise yeni bir çevreye girecektir. Rüyada tanımadık biriyle öpüşmek seyahate çıkıp yeni yerler keşfetmeye de delalet olur.

Rüyada Tanıdık Biriyle Öpüşmek

Rüyada tanıdık biriyle öpüşmek, çok yakın zamanda bu kişiyle hayırlı bir konuşma ve görüşme yapılacağına ve tekrardan bir araya gelineceğine işarettir. Bu görüşmeden kaynaklı olarak ortaklık ya da ilişki gibi durumlar gerçekleşebilir.

Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Rüyada ünlü biriyle öpüşmek, emeklerin karşılığını almaya, çekilen sıkıntıların sona ermesine ve zengin olmaya delalettir. Ayrıca kişi yetenekleri ve üstün özellikleri sayesinde tanınan ve sevilen biri olur. Rüya sahibi karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirirse mevkisinde yükselir.

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek

Rüyada kadın kadına öpüşmek, güçlü bir erkekten ciddi bir yardım görmeye işarettir. Özellikle ticaret hayatında ciddi kazançlar elde etmek olarak yorumlanır. Aynı zamanda tanıdık biri aracılığı ile gelecek hayırlı bir kısmet demektir.

Rüyada Birini Öpmek

Rüyada birini öpmek, alınacak müjdeli bir habere işarettir. Kişi bu güzel haber sayesinde sevinç gözyaşı dökecektir. Bir adağı çok yakın zamanda gerçek olacaktır. Iş hayatında sorun yaşıyor ise bu sorun sona erecektir.

Rüyada Öpüştüğünü Görmek

Rüyada öpüştüğünü görmek, uzun zamandır yaşanan bir sıkıntının nihayet son bulması ve birtakım sağlık sorunlarının düzelmesi anlamına gelir. Bütün işler yoluna girecek, etrafında kötü niyetli insanlar varsa hepsi uzaklaşacaktır. Kişi artık hayatında aradığı huzuru bulacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani