Rüyada “Rüyada Birinin Omzunda Ağlamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Birinin Omzunda Ağlamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada omuzda ağlamak olumlu anlamlara işaret etmez. Bu rüya ve bu rüyanın benzerleri kişinin hayatında olumsuz gelişmelerin yaşanacağına işaret etmektedir. Rüyasına birinin omzunda ağladığını gören kişiler için yapılan yorumlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 1. Kötü sözler duymak
 2. Kıskanç birinden kötülük görmek
 3. Kişinin sadece kendisine uğraşması
 4. Geçim derdi
 5. Dünya nimetleri
 6. Stresler ve mutlulukların sonlanması

Genel olarak yorum yapılan konu başlıkları bu şekilde sıralansa da, rüyanın nasıl, nerede ve ne şekilde görüldüğü de önem taşımaktadır.

Rüyada Omuzda Ağlamak

Rüyada ağlamak yaşanan olaya göre bambaşka yorumlara çıkmaktadır. Rüyasında ağlayan kişiler omuzda ağladığını görüyorsa, bu maddi sıkıntıların son bulacağına işarettir. Rüyasında birinin omzunda ağlayan kişiler maddi sıkıntılar yaşanmaz. Aksine artık yokluk nedir bilmezler ve zenginlik içerisinde bir ömür sürerler. Ancak bunun yanında kişi kıskançlıklarla ve kem gözlerle uğraşır.

Rüyada Sevgilinin Omzunda Ağlamak

Rüyada sevdiğin kişinin omzunda ağlamak kısa bir süre sonra kişinin istediklerinin olacağına işaret eder. Bu rüyayla beraber rüya sahibinin duaları Allah tarafından duyulur ve kabul bulur. Bu rüya hedeflere ulaşmak, isteklerin gerçekleşmesi ve hayallere erişmek anlamına gelmektedir. Kişinin gönlüne göre istedikleri olacaktır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Arkadaşın Omzunda Ağlamak

Rüyada arkadaşının omzunda ağlamak da sevgiliyle benzer anlamlara gelecektir. Ancak bu rüya manevi olarak hayırlı işlere işaret etse de, aslında maddi olarak kayıplar yaşanacağına işaret eder. Rüyasında arkadaşının omzunda ağlayan kişiler bir süre sonra üzüntülerini ve sıkıntılarını unutur ancak bu sefer de maddi kayıplarla uğraşmak zorunda kalır.

Rüyada Birinin Omzuna Yaslanıp Ağlamak

Rüyada omuzda ağlamak da çeşitli şekillerde görülebilir. Omuza yaslanıp ağlamak bu durumun en sık verilen örneğidir. Rüyasında omuza yaslanıp ağladığını gören kişiler, bir süre sonra bazı hatalar yapacaktır. Bu hatalar şu şekilde sıralanabilir:

 1. Maddi anlamda stratejik hatalar yapılması
 2. Kişinin arkadaşlarıyla arasının bozulması
 3. Aileyle tartışmalar yaşanması

Bu rüyanın olumsuz tabirleri bu şekilde sıralanırken, içerisinde bazı olumlu yönler de barındırır. Örnek olarak kişi eğer ki ticaretle uğraşıyorsa, bir süre sonra büyük bir ortakla iş birliği yapar ve zengin olur.

Rüyada Birinin Omzunda Ağladığını Görmek

Rüyada başkasının ağladığını görmek ne anlama gelir sorusu da sık sık sorulmaktadır. Üstelik ağlayan kişi, rüya sahibinin omzunda ağlıyorsa bu rüya çok daha farklı anlamlara gelebilmektedir. Rüyasında birinin omzunuzda ağlaması şu anlamlara gelir:

 1. Yakın zamanda mide ya da karaciğerle ilgili bir rahatsızlık yaşamak
 2. Uzun süredir girişilmek istenen bir işe başlanması
 3. Emeklerin karşılık bulması
 4. İş hayatında yükselmek
 5. Maddi zorluklardan kurtulmak

Rüyada Omuzdan Bıçaklanmak

Rüyada ağlamak diyanet tarafından da yorumlanır. Ancak ağlamak çok geniş anlamlara gelmektedir. Bunun yanında omuzda ağlamak ya da omuzdan bıçaklanmak da sık görülen rüyalardandır. Rüyasında omzundan bıçaklandığını gören kişilere yapılan yorum şu şekildedir: Rüyasında omzundan bıçaklanan kişi öldükten sonra da hatırlanmaya devam edilecek olan biridir. Bu kişinin adına hayrat yapılır ve sevdikleri arkasından hep hayır duası eder. Hayatta büyük tecrübeler elde edecek olan bu kişi, kolay kolay pes etmeyecektir.

Allah İçin Ağlamak görmenin tabiri için, Rüyada Allah İçin Ağlamak neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Bir Erkeğin Omzunda Uyumak

Rüyada tanıdık bir erkeğin ağladığını görmek de farklı yorumlanır. Bunun sebebi erkeğin tanıdık olabileceği gibi yabancı da olmasıdır. Cinsiyet de rüya tabirlerinde büyük önem taşır. Rüyasında bir erkeğim omzunda uyuduğunu gören kişiler için yapılan yorumlar şu şekilde sıralanır:

 1. Kişinin saygınlığının artması
 2. İş hayatında başarılı olması
 3. Maaşın artması veya terfi almak
 4. Rakiplerinin artması ve güçlenmesi

Rüyada Birinin Omzunda Ağlamak Psikolojik Yorumu

Rüyasında birinin omzunda ağladığını gören kişiler aslında bu rüyada kendisi hakkında psikolojik izlere rastlayabilir. Rüyada öğretmenin omzunda ağlamaktan eşinin omzunda ağlamaya kadar her rüya benzer psikolojik ipuçları taşımaktadır. Bu rüyayı gören kişiler genel olarak kendilerini yalnız hisseder. Desteğe ihtiyaç duyulan bu dönemde kişi kendisini çaresiz ve mutsuz hissetmektedir. Kendisine ağlarken omuz arayan bu kişi, rüyanın görülmesinin ardından istediklerine ulaşacaktır ve mutluluğu tadacaktır. Rüyasında birinin omzunda ağladığını gören kişiler bir süre sonra çok daha huzurlu bir hayata giriş yapar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani