Rüyada “Rüyada Bilgisayar Görmek” Görmek

Rüyada Bilgisayar Görmek

Rüyada Bilgisayar görmek, iş dünyası ve ticaret ile ilgili delalet edilir. Hayatında başarılı, azimli insanlara tabir edilir. Rüyada bilgisayar çaldırmak, hayatında yüksek mevkilere geleceğine ve birçok insan tarafından tanınmış kişi olacağına işaret eder. Rüyada bilgisayar görmek kişinin hayatında huzursuzluk ve terslik yaşanmayacağına karşısına çıkacak olan engelleri kolayca aşmasına anlamına gelir.

Rüyada Bilgisayar Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bilgisayar görmek, Kirmani(r.a.)’ya göre rüyayı gören kimsenin bilgisayarda işini hallederken bir terslik ortaya çıkarsa, hayatında, daha birçok farklı faaliyet alanında planladığı işlerin ve projelerin aksamasına ve iptal edeceğine delalettir. Rüya sahibinin, planladığı işlerin doğru ve zarar görmeksizin gerçekleştireceğine, başkalarından destek alarak işini başarılı bir şekilde gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada Bilgisayarın Kırılmasını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında planladığı ve yapmak istediği istekleri gerçekleştirmeye çalışırken, terslikler meydana geleceği ve bu tersliklerin hayatındaki planların bozulmasına neden olacağına tâbir tutulur. Hayatının çok fazla alanında sıkıntıya uğrayacağına, düzgün süren işlerinin zarara uğrayacağına işaret edilir.

Rüyada Bilgisayarın Patladığını Görmek

Rüyada bilgisayarın patladığını gören kişi, hayatında büyük oranda başarısızlığa uğrayacağı ve ev ve mal mülküne zarar geleceğine işarettir. Hayatının birçok alanında zarara uğrayacağına planladığı işlerinin gerçekleştiremeyeceğine tâbi tutulur. Hayatında iş konusunda gelirinin azalacağına iş tekliflerinin ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada Bilgisayar Almak

Rüyasında bilgisayar aldığını gören kişi, hayatında birçok yenilikler ortaya çıkacağı ve iş hayatında teklifler almasına, hayatının düzen alacağına tâbir tutulur. Bir yandan ise hayatında karşısına çıkacağı fırsatları değerlendirerek başarıya ulaşacağına delalettir.

Rüyada Bilgisayar İle Oynamak

Rüyasında bilgisayar ile oynadığını gören kişi, Hayatında para kazanma yoluna koyulurken, hayatın diğer kalanını boşladığı, kendisi ile aile ve sevdiklerine ilgi gösteremediğine işaret edilir. Hayatının önemli noktasında yer alan parayı kazanıp zenginliğe ulaşmak için çabalayıp diğer aktiviteleri çok fazla şekilde aksattığına dair bir işarettir.

Rüyada Bilgisayar Kasası Görmek

Rüyasında bilgisayar kasası gören kişi, hayatının gelecek ile âlakalı plan, proje ve düşüncelerini işaret eder. Hayatının birçok alanında karışık olaylar olması, başka türlü konular ile ilgili meşgul olacağına delalettir. Diğer taraftan ise kafasının çoğu zaman dolu olmasına ve dertlerinden kurtulmak için çabaladığı için boş vakit bulamaması anlamına gelir.

Rüyada Bilgisayar Klavyesi Görmek

Rüyasında bilgisayar klavyesi gören kişi huzursuzluk ve bütçe sıkıntısı çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin ufak hayallerini gerçekleştirmeyi amaçlarken işleri ters gidip sonucunda bir şeyler elde edemeyeceği ve bütçesine zarar vereceğine tâbir işaret edilir. Hayatının birçok alanında sıkıntı çekeceğine, yapacağı işlerinde kusur çıkacağı ve başarısızlığa uğrayacağına delalettir.

Rüyada Bilgisayarın Faresini Görmek

Rüyasında bilgisayarın faresini görmek, kişinin hayatında küçük yenilikler ortaya çıkacağına ve kişinin küçük dertlerine devâ bulmasına işarettir. Rüyayı gören kişi, karşısına çıkacak olan engelleri kolayca aşmasına delalettir. Kişinin hayatında iş faaliyetlerinde, bütçesinde artışlara neden olması ve yakınlarından ve sevdiklerinden gelen sürprizler ile karşılaşmasına tâbir tutulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani