Rüyada “Rüyada Bilet Görmek” Görmek

Rüyada Bilet Görmek

Rüyada Bilet görmek, bir kişinin maddi ve manevi olarak rahatlamasına, işaret eder. Rüyada bilet almak, çekilen sıkıntılardan sonra feraha etmesine işarettir. İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada bilet bulamamak, kişinin hastalık kapmasına, ancak uzun iyileşme süreçleri sonunda eski sağlığına kavuşmasına delalettir. Rüyada görülen bilet aynı zamanda huzur, refah, bolluk, arayış ve icat anlamlarına da gelir.

Rüyada Bilet Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bilet görmek, gereksiz yere bir arkadaşın kalbini kırmaya, toplu halde bir yerden bir yere seyahat etmeye yorumlanır. Rüyada bilet aramak, göç sonucu yeni bir şehre transfer olmaya ve yeni bir ev satın almaya işarettir. Rüyada bilet alamamak, anne ve baba hürmetine, şansın yaver gitmesine, bir yerlerden hiç beklenmedik bir dönemde ve zamanda yüklü bir para gelmesine işarettir. Rüyada otobüs bileti almaya gitmek, aynı zamanda hayır duaları ile birlikte büyütülecek bir erkek evladın varlığına işarettir.

Rüyada Bilet Almak

Rüyada bilet almak memleket özlemine düşmeye, bir süre sıla hasreti çekmeye ve uzun otobüs yolculuklarıyla birkaç yılı tamamen yollarda geçirmeye delalettir.

Rüyada Bilet Aramak

Rüyada bilet aramak uzaklardan gelen bir dost ile birlikte yeniden vakit geçirmeye ve eski günleri huzurlu bir ortam içerisinde yad etmeye delalettir. Bununla birlikte bilet aramak gidilecek ve taşınılacak ev konusunda aile büyükleri ile ters düşmeye ve sonunda yalnız kalmaya da işaret eder.

Rüyada Bilet Kaybetmek

Rüyada bilet kaybetme hayır ve şer ile karşılaşan bir kişinin iki yoldan birini seçeceğine işaret eder. Aynı zamanda bilet kaybetmek bir yerde kaybolmaya ya da dertsiz tasasız bir şekilde gelen acıları göğüslemeye işarettir.

Rüyada Bilet Gişesi Görmek

Rüyada bilet gişesi görmek memurluk sınavına hazırlanmaya, rütbe arttırılmasına, maaşın eksik ödenmesine, bir kapıdan geçerken eşikte kötü ve uğursuz varlıklar ile karşılanmasına delalettir.

Rüyada Bilet Numarası Görmek

Rüyada bilet numarası görmek kısmetli bir işe girişmeye, kız isteme töreninde evet cevabı ile karşılaşılmaya yorumlanır. Rüyada bilet numarası gören kimse, herkes tarafından takdir ve alkış toplayan birinin yanına taşınmaya işaret eder.

Rüyada Uçak Bileti Görmek

Rüyada uçak bileti görmek yurt dışında kurulacak yeni bir şirkete, uluslararası pazarda söz sahibi bir firmanın üst düzey yöneticisi olmaya, şarkı söyleyip eğlenmeye yorumlanır. Düğün pastasını tam ortasından kesen bir el olmaya, uzaklardan telefon ile alınacak bir haber doğrultusunda hızlı ve kararlı bir şekilde bilet hazırlamaya delalettir.

Rüyada Otobüs Bileti Görmek

Rüyada otobüs bileti görmek bir yerden dönmeye, döndüğünde umduğunu bulamamaya işarettir. Rüyasında otobüs bileti aldıktan sonra otobüse doğru koştuğunu gören kişi çok sevdiği birini iftirasına uğrar ve uzun bir süre boyunca beyhude bir şekilde adının aklanmasına çalışır.

Rüyada Tren Bileti Görmek

Rüyada tren bileti görmek zorba birinin yanında çalışmaya başlanacağının işaretidir. Bu kişi huysuzluğu ve nankörlüğü ile nam salmış yaşlı biri olabilir. Tren biletinin yandığını ve treni kaçırdığını gören kişi hayatı boyunca peşinden koştuğu kadını bir başkasına kaptırır ve ömrü hayatı boyunca bir daha evlenmek istemez.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani