Rüyada “Rüyada Bezelye Görmek” Görmek

Rüyada Bezelye Görmek

Rüyada Bezelye görmek, rüyanın muhtevasına ve kim tarafından görüldüğüne bağlı olarak çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Rüyada bezelye gören kimse için, rüya yorumcuları tarafından genel itibariyle hayırlı ve pozitif bir şekilde tabir edilmektedir. Bezelye rüyası, kişinin uzunca ve hayırlı bir yaşamı olacağına delalettir. Aynı zamanda rüyasında bezelye gören kişinin yaşam süresinin uzadığı da söylenmektedir.

Rüyada Bezelye Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bezelye görmek, bu rüyayı eğer bir erkek görmüşse, tez zaman içerisinde yardıma ihtiyacı olacağı fakat bu yardımı bir bayandan alacağı şeklinde açıklamalar yapılmaktadır. Diğer yandan rüyasında bezelye gören kişi şayet kadınsa, ilerki dönemlerde eşi veya sevgilisi tarafından aldatılma durumuyla yüzleşebilir.

Rüyada bezelye yemeği görmek, İmam Nablusi (r.a)’ ye göre rüyayı gören kişinin hayatına renk katacak bir insanla buluşmasına yorumlanır. Seyyid Süleyman’ a göre, rüyada mevsiminde bezelye görmek, hastalığın habercisidir. Rüyada bezelye tohumu görmek, zamanı dışında bezelye görme durumu gibidir ve bela habercisidir. Yeşil rengi ve kurusu aynı surette tabir edilir.

Rüyada Bezelye Yemek

Rüyada bezelye yemek, rüyayı gören kişinin arzu ettiği şeyleri kolaylıkla ele geçireceğine, bir nedenle çok sıkıntı çekerek isminin lekelenmesi gibi durumlara varan bir problemler yumağı ile karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada Bezelye Ayıklamak

Rüyada bezelye ayıklamak, rüyayı gören kişinin uzun bir efor sarf edişi ve bekleyişinin sonunda az olan gelirinin veya malının artacağına, zorluklarla girilen bir meşkalede sevdiği biri ile birlikte özlem duyduğu saygınlığa, uzun zaman sonunda kazandığı sevince, umudunu kaybettikten sonra pozitif gelişme ile rahata, sağlık ve afiyete erişmeye işarettir.

Rüyada Bezelye Toplamak

Rüyada bezelye toplamak, büyük problemlerin yaşanacağına, iş konusunda dert çekileceğine, kişinin sevdiği kişiler ile kocaman bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri arzu ettiği bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada Bezelye Dikmek

Rüyada bezelye dikmek, hayırlı bir rüyadır. Rızkı için bezelye diktiğini gören çok paraya sahip olmanın işaretidir. Geleceğiniz ile alakalı güzel ve keyifli planlar yapmaya ve bunları gerçekleştirmek için emek göstermeye yorumlanır.

Rüyada Bezelye Almak

Rüyada bezelye almak, rüyayı gören kişinin rakiplerini ekarte edeceğine, atılımları sayesinde isminden çok söz ettiren bir kimse durumuna geleceğine, çok büyük bir rahatlık süreceğine dertlerinin en kısa zamanda sona ereceğine işarettir.

Rüyada Bezelye Yemeği Görmek

Rüyada bezelye yemeği görmek, rüyayı gören kişinin sosyal hayatı açısından samimi geçecek bir sürece giriş yapacağına delalet eder.

Rüyada Bezelye Pişirmek

Rüyada bezelye pişirmek, rüyayı deneyim eden kişinin sıkıntılardan sonra umduğu beceriye, uğraş göstererek aradığı paraya, zorluklarla rekabet ederek hasret duyduğu onura, çaba göstererek kazandığı galibiyete yorulur.

Rüyada Bezelye Tarlası Görmek

Rüyada bezelye tarlası görmek, rüyayı gören kişinin çektiği sıkıntıların kısa zaman içinde biteceğine, hayal ettiği umut bağladığı yaşamı süreceğine çok arzu ettiği bir dileğinin kabul olacağına delalet eder. Evli bir kişi için bu rüya, aile içerisinde huzurun çoğalacağına ve mesut bir hayat sürüleceğine delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani