Rüyada “Rüyada Beygir Görmek” Görmek

Rüyada Beygir Görmek

Rüyada Beygir görmek, rüya sahibinin hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, maddi olarak rahat bir yaşam süreceğine ve ailesini rahat ettirmek için çok fazla çalışacağına işaret eder. Bazı tabirlere göre rüyada beygir arabası görmek, çalışma hayatında büyük emekler harcadığına ve bu emeklerin karşılığını en kısa zamanda alacağına delalet eder.

Rüyada Beygir Görmek İslami Anlamı

Rüyada Beygir görmek, İmam Nablusi(r.a) demiştir ki; rüyada görülen beygir, rüya sahibinin gayreti olarak yorumlanır. Bir kimse rüyasında beygirle uğraştığını görür ise, rüya sahibinin hanımının şerli ve zalim olacağına işaret eder. Rüyada beygirin konuştuğunu görse, hanımı tarafından mala nail olur. Kirmani(r.a) yorumu; beygirin ısırması ise yolculuk olarak yorumlanır. Rüyasında beygirin üstünde gittiğini gören kişi, uzak bir memlekete yolculuk yapar ve eşi tarafından hayra nail olur.

Rüyada Beygir Sevmek

Rüyada beygir sevmek, rüya sahibinin onu ileriye taşıyacağı dostluklar kuracağına delalet eder. Aynı zamanda özel hayatına birisinin gireceğine ve onu mutlu günler yaşatacağına işaret eder.

Rüyada Beygir Kesmek

Rüyada beygir kesmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı dertlerin biteceğine, ve bereketli bir ömür yaşayacağına işaret eder. Hamile bir kadın rüyasında beygir kestiğini görür ise, samimi ve dini inancına bağlı erkek çocuk doğuracağına delalet eder.

Rüyada Beygire Binmek

Rüyada beygire binmek, rüya sahibinin bulunduğu duruma göre bu rüya değişmektedir. Rüya sahibinin hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük başarılar elde edeceğine ve bulunduğu her ortamda saygı ile karşılanacağına delalet eder. Fakat bazı rüya tabirlerinde ise bunların tam tersi şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Beygir Saldırması

Rüyada beygir saldırması, rüya sahibinin gelecek bir kısmeti olduğunu fakat bazı kişilerin buna engel olduğuna işaret eder. Fakat engel olan kişiler ne yaparsa yapsın kısmet rüya sahibine ulaşacağına delalet
eder.

Rüyada Beygir Isırması

Rüyada beygir ısırması, rüyayı gören kişinin en yakınları tarafından bir haksızlığa uğrayacağına ve bu duruma çok üzüleceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde iki yüzlü arkadaşlarının olduğuna ve kötü sonuçlanacak evlilik yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Beygir Yavrusu

Rüyada Beygir yavrusu, rüya sahibinin müjdeli bir haber alarak çok sevineceğine yorumlanır. Rüya sahibinin vermiş olduğu mücadelelerin karşılığını alarak istediği hayatı yaşayacağına işaret eder. Ayrıca rüyada beygir yavrusu görmek, evinize yakınınız tarafında gelecek ve çok seveceğiniz ev eşyasına delalet eder.

Rüyada Beygir Sürüsü Görmek

Rüyada beygir sürüsü görmek, rüya sahibinin peş peşe çıkacağı yolculuklardan pek çok kısmet ile döneceğine, ne isteği varsa gerçekleşeceğine ve müjde dolu haberler alacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi çalışma hayatında mevki olarak yükseleceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Beygir Görmek

Rüyada siyah beygir görmek, rüyayı gören kişinin hayalleri ulaşmak için yeteri kadar
çalışmadığına ve bu şekilde devam ederse hayallerine kavuşamayacağına ve çok üzüleceğine işaret eder. Rüya sahibinin büyük sorunlar yaşayacağına yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani