Rüyada “Rüyada Beyaz Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Beyaz Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada beyaz yavru kedi görülmesi hayra alamet olan bir durumdur. Kişinin şuan için sıkışık olduğunu ancak kısa bir süre sonra bu sıkışıklıktan kurtulacağını anlatır. Bunun yanında iş hayatında şuan için başarısızlık ile mücadele ettiğine, kısa süre sonra iş hayatını toplamaya başlayacağına işarettir. Ünlü alimlerimizden Caferi Sadık (r.a) yorumuna bakıldığı zaman rüyada kedi görmek iyiye alamet değildir. Bu durum Allah katında affedilmeyecek bir hata yapıldığını, bu hatayı telafi edebilmek için çok iyilik yapmak gerektiğine işaret eder.

Rüyada Yeni Doğmuş Beyaz Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Eğer ki rüyanızda yeni doğmuş beyaz bir kedi görüyorsanız yeni oluşumları ifade edecektir. Kedinin beyaz olması iyiliği, yavru olması ise yenilikleri gösteriyor. Rüyada yeni doğmuş kedi yavrusu görmek kişinin müjdeli bir haber alacağına dalalettir. Kişi aldığı bu haber karşısında sevinç gözyaşlarını tutamayacak demektir. Aynı zamanda bu rüyayı erkek biri görüyorsa yaptığı ticarette büyük bir kar elde edeceği bilinmektedir. Bir kadın ise iş konusunda başarısızlık yaşayacak, muhtemelen işinden kovulacaktır.

Rüyada Yavru Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

Kişi rüyasında bir kediyi seviyorsa bunun iki farklı anlamı olabilir. Sevdiği kedi siyah, gri, turuncu ya da sarı ise o zaman kötülüğe alamet olduğu bilinmelidir. Eğer ki kedinin rengi diğer kalan renklerdense o zaman iyiliğe alamet eder. Rüyada yavru kedi sevmek kişinin yeni başladığı işinde başarı göstereceği, yeni ilişkisinde şefkat göreceği anlamına gelmektedir. Bir kadın rüyasında yavru bir kedi seviyorsa çocuk müjdesi alabilir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Eve Beyaz Kedi Girmesi Ne Anlama Gelir?

Beyaz bir kedi görmek, müjdeli haberlere yorumlanır. Şuan için durumu kötü olan ya da sıkışık olan kişilerin sıkıntılarından kurtulacağı, düzlüğe çıkacağı görülmektedir. O nedenle rüyada eve beyaz kedi girmesi hane halkının sıkıntılı durumundan kurtulacağına dalalettir. Bu kedi aynı zamanda çocuk müjdecisi olabilir. Yani çocuğu olmayan bir kadın ya da erkek tarafından görülüyorsa yakın zamanda kişinin yüzünün güleceği ifade edilmektedir.

Rüyada Yavru Kedi Beslemek Ne Anlama Gelir?

Kişiler farklı rüyalar görebilir ve genel olarak gördükleri rüyanın gelecekten bir haber getirdiğini düşünmektedir. O nedenle kediler ile ilgili rüya gördüklerinde hemen bir anlam yüklemeye çalışırlar rüyada beyaz kedi beslemek kişinin kendi geleceği için yatırım yapacağına, ailesi için fedakarlıkta bulunacağına işarettir. Bunu yapan kişi gelecekte ailesinden ve işinden büyük fayda görecektir.

Rüyada Beyaz Kediden Korkmak Ne Anlama Gelir?

Beyaz kedi genel olarak mutlu haber müjdecisidir. Ancak bazı durumlarda beyaz kedi görmek de olumsuz yorumlanabilir. Mesela rüyada beyaz kedi görmek güzel olsa da ondan korkmak ne yazık ki iyi bir durum yaratmaz. Rüyada beyaz kediden korkmak iş hayatında başarısızlığa neden olan hatalar yapmaya dalalettir. Kişi bir konu hakkında yanlış adım atacak ve sonucunda büyük problem yaşayacaktır.

  • Bir kadın bu rüyayı görüyorsa ailesinden duygusal ve fiziksel bir şiddet görebilir.
  • Bir erkek bu rüyayı görüyorsa işinde büyük bir hata yapacak ve dolayısıyla işinden ayrılmak durumunda kalacak.
Beyaz Kedi görmenin tabiri için, Rüyada Beyaz Kedi Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Yavru olan her şey gerçek hayatta hem sevimli hem de huzurludur. Normalde rüyada yavru kedi görmek de yine huzurlu, müjdeli bir haber alınacağını müjdeler. Ancak rüyada görülen kedinin rengi çok önemlidir. Eğer ki kedi turuncu, sarı ya da siyah ise o zaman bunun anlamı iyi değildir. Eğer ki kedinin rengi beyaz, kırmızı, mor veya yeşilse o zaman mutluluk verici olarak yorumlanabilir. Rüyada yavru kedi görmek genel olarak kişinin sevinçten ağlamasına, maddi anlamda güçlenmesine, bebek sahibi olmasına, maddi açıdan kazanç elde etmesine yorulabilir.

Rüyada Yavru Kedinin Tırmalaması Ne Anlama Gelir?

Rüyada yavru bir kedi görüyorsanız ve bu kedi sizi tırmalıyorsa bu iyi bir anlamdır. Rüyada yavru kedinin tırmalaması kişinin kendine zarar verecek olan kişiyi fark etmesi ve onun için önlem alması anlamına geliyor. Kendini korumaya alan kişi bir daha o kişinin gazabı ile de karşı karşıya kalmayacaktır. Rüyaların birbirinden farklı anlamı olabilir. Önemli olan rüyaları doğru bir şekilde değerlendirmek olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani