Rüyada “Rüyada Beyaz Gül Görmek” Görmek

Rüyada Beyaz Gül Görmek

Rüyada Beyaz Gül görmek, hayırlara vesile eder. Güzel ve mutlu günlerin habercisidir. Rüyada beyaz gül gören kişinin gerek aile gerekse iş hayatında gelişecek mutluluk verici olay ve durumlara tabir edilir. Diğer bir tabiri ile rüyada beyaz gül koklamak, gönül işlerine işaret eder. Bekar kimseler için rüyada beyaz gül dikmek, temiz, güzel bir sevgi yaşamak ile yorumlanır. İslami anlamı ile rüyada beyaz gül görmek, rüya sahibine üzüntü veren konuların biteceğine, sıkıntılı günlerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Gül Görmek İslami Anlamı

Rüyada Beyaz Gül görmek, Dini rüya tabirlerine göre, birlikte olunan kişiden ya da eşten mutluluk verici davranışlar görmek ile tabir edilir. Cafer-i Sadık ( ra ) demiştir ki; bu rüya, yuva kurmak ve mutlu olmak ile tabir edilir. Evli kimseler için ise evlilik birliğinde müjdeli olay ve durumlara delalet eder.

Rüyada beyaz gül yemek ise, okul hayatında başarı, mesleki ve kariyer hayatında rakiplere karşı üstünlük olarak yorumlanır. Diğer bir yorumu ile bu rüya, kişinin iş hayatında yapacağı iş birlikleri ya da ortalıkla yorumlanır. Özel hayatta gönül birliği olan kişiye atılacak bir adım ya da edilecek bir teklif olarak tabir edilir.

Rüyada Beyaz Gül Dikmek

Rüyada beyaz gül dikmek, iş ve mesleki hayatta emek vermek, çalışmak ve çabalamak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, geçim sıkıntısını sona erdirmek için daha çok çalışacağına da yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gül Koklamak

Rüyada beyaz gül koklamak, güzel ve sevinç verecek haberler almaya delalet eder. Diğer bir yorum ile üstlerden, amirlerden iyi sözler ve övgüler duymaya ve iş hayatında yaşanacak olumlu gelişmelere delalet eder.

Rüyada Beyaz Gül Almak

Rüyada beyaz gül almak, uzun süredir devam eden kırgınlık, küslük ve dargınlıkların biteceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına tabir edilir. Sevilen kişiden alınacak bir teklif ile de değerlendirilir.

Rüyada Beyaz Gül Demeti Görmek

Rüyada beyaz gül demeti görmek, rüya sahibinin yakın çevresi ile çok mutlu zamanlar geçireceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre kişinin üst üste mutlu haberler alacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Beyaz Gül Yaprağı Görmek

Rüyada beyaz gül yaprağı görmek, temiz kalplilik ve iyi niyet ile yapılan işlerden hayır ve menfaat elde etmeye delalet eder. İslami yorumu ile bu rüya, ticarette elde edilecek başarı ve kazançlar olarak değerlendirilir.

Rüyada Beyaz Gül Toplamak

Rüyada beyaz gül toplamak, hak edilene sahip olmak, beklentilerin gerçekleşmesi ile tabir edilir. Kirmani (ra ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, muradına erer. Ticari ve iş hayatında büyük getiriler sağlayacak yeni yatırımlar anlamına da gelir.

Rüyada Beyaz Gül Koparmak

Rüyada beyaz gül koparmak, kişinin yaşayacağı bazı olumsuz durumlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin öfke ya da bir anlık kararları ile yanlış davranışlarda bulunacağına ve pişman olacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gül Dağıtmak

Rüyada beyaz gül dağıtmak, aile, sosyal ve yakın çevreden insanları mutlu etmeye, bu kişilerin yüzlerini güldürecek davranışlarda bulunmaya tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani