Rüyada “Rüyada Beyaz Fare Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Beyaz Fare Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada beyaz bir fare görülmesi genellikle bolluk, barış ve bereket anlamlarına gelen, olumlu bir rüyadır. Bu rüya yorumlanırken görülen farenin diğer özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin çok sayıda beyaz fare görmek zenginliğin bir sembolü iken, bir tane beyaz fare görmek genellikle barışın ve küslüklerin son bulması gibi anlamlara gelmektedir. Rüyaların detaylarının anlamı değiştiren etkilere sahip olması nedeni ile, yorumlamalar mutlaka bu detaylar çerçevesinde yapılmalıdır.

Rüyada Beyaz Fareyi Evde Görmek

Rüyada beyaz fareyi evde görmek aile içerisinde uzun zamandır süre gelen küslüklerin ve dargınlıkların bitmesi anlamına gelmektedir. Dargınlıklar abi ile kardeş arasında olabileceği gibi eşler arasında da olabilir. Bu rüya görüldükten kısa süre içerisinde aile dışarısında yer alan bir olay nedeni ile aile üyeleri birbirleri ile daha çok yakınlaşacaklardır. Bunun bir sonucu olarak da küslükler son bulacaktır.

Bazı alimlere göre beyaz farenin evin içerisinde görülmesi bereketin bir sembolüdür. Bu rüya ile hem bereket artar hem de evde huzur duygusu ön plana çıkar. Eve gelen aile üyeleri eve geldiklerinden hoşnut bir halde eve gelirler.

Rüyada Beyaz Fare Görmek Ve Öldürmek

Rüyada beyaz fare görmek ve öldürmek olumsuz rüyaların başında gelmektedir. Rüyada görülen beyaz farenin öldürülmesi genellikle düşmanların size zarar vereceği anlamına gelmektedir. Bu zararlar nedeni ile zorlu bir takım günler geçireceksiniz. İslam alimleri bu rüya gören kişilerin dikkatli olmalarını önermişlerdir. Genellikle kişilere zarar veren düşmanlar rüya sahibi kişilere çok yakın olan ve dost görünen kişilerdir. Bu yüzden kimden zarar geleceğini ilk bakışta ayırt etmek biraz zor olabilir.

Bazı alimler bu rüyanın kişilerin bekledikleri amaçlara ulaşamayacakları şeklinde yorumlandığını söylemişlerdir. Bu amaçlar genellikle iş hayatını ilgilendiren konular hakkındaki amaçlardır. Rüya sahibi kişilerin önlerinde yükselmelerine engel olan bir durum ortaya çıkacak ve bu durum da onların amaçlarına engel olacaktır.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek çok anlamları olan ve sık görülen rüyalar arasında yer almaktadır. Bu rüya İslam alimleri tarafından genellikle olumlu bir rüya olarak adlandırılır. Çoğu zaman fare görmek maddi bereketin artacağının bir işareti olarak görülmüştür ve buna ilaveten;

 • Borçlulardan borçların alınacağına,
 • Beklenen ödemelerin tümünün geleceğine,
 • Bir yerden toplu miktarda para geleceğine,
 • Paranın bereketleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Fare Kuyruğu Görmek

Rüyada beyaz fare kuyruğu görmek size zarar vermek isteyen bir kişi olduğu anlamına gelmektedir. Zarar vermek isteyen kişi, size çok yakında bulunmayan hatta belki de yeni tanışacağınız bir insan olabilir. Bu nedenle İslam alimleri rüya sahibi kişileri özellikle yeni tanıştıkları kimseler hakkında dikkatli olmaları için uyarmışlardır.

Bazı alimler bu rüyanın olumlu manaları olduğunu da belirtmişlerdir. Bu alimlere göre beyaz fare kuyruğu elde edilmesi istenen değerli varlıkların elde edileceği anlamına gelmektedir. Bu değerli varlıklar maddi olarak yüksek değere sahip varlıklarıdır.

Buna ek olarak bazı alimler fare kuyruğunu gören kişilerin hayatlarında rahata ereceklerini ve sıkıntılarının son bulacakların ı söylemişlerdir. Bununla birlikte kişilerin özellikle maddi anlamda bereketlenecekleri ve daha fazla para kazanmaya başlayacakları da diğer söylenenler arasındadır.

Rüyada Beyaz Fare Sevmek

Rüyada beyaz fare sevmek rüya sahibi kişilerin hayatta istedikleri başarıları elde edeceğine, bekledikleri terfiyi alacaklarına, hastalıkların son bulmasına ve dertlere çözüm bulunmasına işarettir. Bu rüyadan sonra kişileri güzel ve olumlu bir hayat beklemektedir. Bu rüya yorumlanırken bir takım detaylardan faydalanmak yerinde olacaktır. Böylece rüya hakkında kesin yorumlar yapılması mümkün olacaktır.

 • Bir tek farenin sevilmesi iş hayatında başarılı olunacağının göstergesi olarak yorumlanır.
 • Eğer fareyi bir başkası ile birlikte sevdiğinizi gördüyseniz kısmetiniz artacaktır.
 • Rüyada sevilen farenin sayısı çoksa, bu bolluk ve bereket anlamına gelir.

Genellikle olumlu anlamlara sahip bu rüyanın bazı olumsuz manaları da bulunmaktadır. Bu manalara göre:

 • Rüyada sevilen beyaz fare eğer küçük boyutta ise bu durum kapıda bir hastalık olduğunu belirtir.
 • Beyaz fare sevilen yer harabe gibi bir yer olması değerli bir kimsenin ölümünün habercisidir.

Rüyada Büyük Fare Görmek

Rüyada büyük fare görmek olumsuz anlamları ağır basan bir rüyadır. Bu rüyaya göre rüya sahibi hastalanır. Bu hastalıklar çok ciddi hastalıklar olmayacaktır. Bu nedenle de rüya sahibine kalıcı bir zarar vermez. Bu hastalıklardan iyileşmesi çok uzun zaman almayacaktır. Fakat kişiler bu hastalık nedeni ile yinede bazı zor günler geçireceklerdir. Bu rüya ayrıca:

 • Sahip olunan malların tüketileceği,
 • Sevilen kimselerden ağır laflar işitileceği,
 • Düşmanların çevreyi saracağı gibi anlamlara gelmektedir.

Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyada siyah fare görmek rüya sahibi kişilerin sağlıkları ile ilgili problemler yaşayacağına işaret etmektedir. Özellikle bu kişiler sindirim sistemi ve solunum yolları ile ilgili olan hastalıklara yakalanacaklardır. Bununla birlikte, bazı alimler bu rüyanın yakın çevreden birinin ölmesi anlamına geldiğini söylemişlerdir. Ölecek olan kişi yakın çevreden olmasına karşın rüya sahibi ile yakın iletişimde bulunan bir kişi olmayacaktır.

Bununla birlikte bu rüya genellikle maddi anlamda yaşanacak olan sıkıntılara işarettir. Rüya sahibi kişi borç para almak için çevresindeki insanlardan destek almak isteyecek fakat beklediği desteği göremeyecektir. Bu nedenle de çevresindeki insanlar ile arkadaşlık bağlarında da bazı problemler yaşanmaya başlanacaktır.

Rüyada Gri Fare Görmek

Rüyada gri fare görmek görülen hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Bazı alimler herkesin görmeyi arzuladıkları bir rüya olduğunu söylemişlerdir. Bu rüya:

 • Çevredeki düşmanların rüya sahibi kişiden uzaklaşacağına,
 • Yakın zamanda rüya sahibi kişinin müjdeli bir haber alacağına,
 • Bekledikleri teklifleri alacağına,
 • Yatırımlarının beklenmedik bir şekilde değerlenmesine işarettir.

Rüyada Hastanede Fare Görmek

Rüyada hastanede fare görmek hastalıkların kapıda olduğunun bir habercisidir. Bazı alimlere göre bu rüya kişileri yataklara düşürecek kadar kuvvetli etkileri olan bir rüyadır. Bu rüya görüldükten sonra kişiler çevrelerinde yer alan bir kimsedeki hastalık nedeni ile kendileri de hasta olacaklardır. Uzun sürecek olan bu hastalık yüzünden kişiler artık günlük işlerini yerine getirmekte zorlanacaklardır.

 • Hastane eğer karanlık bir ortam ise bu rüya hastalıkların göz hastalıkları olabileceği anlamına gelir.
 • Fare hızlı bir şekilde kaçtıysa hastalıklarınızdan çabuk iyileşme ihtimaliniz bulunur.
 • Fare durağan halde görüldüyse hastalık çok uzun sürecek ve sizi perişan edecektir.

Rüyada Fare Yuvası Görmek

Rüyada fare yuvası görmek sonunda bazı işlerin kaynağını bulacağınız anlamına gelmektedir. Alimlere göre fare yuvasının görülmesi gizli olan her şeyin ortaya çıkması anlamına gelmektedir. Kişiler uzun zamandır merak ettikleri konular hakkında yakın zamanda bildi sahibi olabilirler. Bazı alimlere göre de bu rüya gizli düşmanların ortaya çıkması şeklinde yorumlanır. Rüyada yer alan detaylara göre rüya farklı anlamlara da gelebilmektedir:

 • Görülen yuva içerisinde fare sayısı çok ise, gizli düşmanların sayısı da çoktur.
 • Yuva içerisinde başka hayvanlar da bulunuyor ise, bu durum tahmin etmediğiniz kişilerin de sizin düşmanınız çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani