Rüyada “Rüyada Beyaz Araba Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Beyaz Araba Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Beyaz bir arabanın rüya içinde görülmesi en sık görülen ve anlamı en çok merak edilen rüyalar arasında yer almaktadır. Bu rüya pek çok olumlu anlamı içerisinde barındırdığı gibi, olumsuz anlamları da içerisinde taşıyan bir rüyadır. Olumlu anlamları arasında kısmetin açılması, maddi problemlerin bir son bulması, iş arkadaşları başta olmak üzere insanlar ile aralarının düzelmesi örnek olarak gösterilebilir. Ne var ki bu rüyanın genellikle olumsuz manalarının rüya sahibi kişilerin hayatlarına yansıdığı bilinmektedir. Bu semboller genellikle maddi anlamda bazı sıkıntılar yaşanması, kişilerin arkadaşları ile ilgili sorunlar yaşaması ve aldıkları kararlar hakkında pişmanlık duyması şeklindedir.

Rüyada Beyaz Klasik Araba Görmek

Rüyada beyaz klasik araba görmek rüya sahibinin diğer insanlar tarafından kıskanıldığının bir göstergesidir. Fakat kıskanan kişiler ne yaparlarsa yapsınlar rüya sahibine zarar veremeyecek kişilerdir. Bu kişiler her ne kadar zarar verme adına planlar yapsalar da, rüya sahibinin dikkatli olması sebebi ile de sorun çıkmadan herkes kendi yolunda ilerlemeye devam edecektir. Bu rüya diğer alimlerin de rüya tabirleri dikkate alınarak, olumlu anlamlara da sahip olunan bir rüyadır. Genellikle olumlu anlamda bu rüya;

 • Büyük bir paranın çıkacağına,
 • Kişilerin dertlerinin son bulacağına,
 • Koyulan hedeflere ulaşılacağına,
 • Kötü niyetli insanların gün yüzüne çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada Eşini Beyaz Araba Sürerken Görmek

Rüyada eşini beyaz araba sürerken görmek kişinin evli ise eşi ile sevgilisi var ise de sevgilisi ile mutlu günler geçirileceğinin bir      sembolüdür. Bu rüya sayesinde bekar olan kişiler de kendilerine uygun bir insan bularak, onlar ile önemli adımlar atacaklardır. Yani bu rüya kısmeti açan ve mutluluk vaad eden bir rüyadır. Kişiler bu rüyayı gördükten kısa süre sonra kına, düğün ve nişan gibi önemli olaylar için kendilerini hazır hissedebilirler. Bu nedenle de bu doğrultu da bazı kararlar alacaklardır.

Bazı alimler kısmet açmanın yanı sıra maddi bereketin açılması şeklinde de yorumlamışlardır bu rüyayı. Yeni işler yapacaklar ve yaptıkları işten bol miktarda kazanç elde edeceklerdir. Elde ettikleri kazanç ile de daha sonra değerlenmesi yüksek ihtimal olan bazı değerli mallara yatırım yapmaya başlayacakladır. Bu da onlara uzun vadede bakıldığı zaman daha çok para olarak dönecektir. Bu paralar onlara daha çok para olarak geri döneceğinden kişiler yapacakları yatırımları çekinmeden ve bol miktarda yapmalılardır.

Rüyada Beyaz Araba Binmek

Rüyada beyaz araba binmek rüya sahibi kişinin sıkıntılarından kurtulacağının bir göstergesidir. Bu sıkıntılar özellikle iş hayatında yaşanan sıkıntılardır. Kişiler bu rüyadan sonra;

 • Yeni bir işe girişmek için gerekli olan sermayeyi bulabilirler,
 • Maddi sıkıntılarına son verebilirler,
 • İş arkadaşları ile ilgili olan dertlerine son verebilirler,
 • İşlerini daha da büyütebilirler.

Bazı alimler bu rüyanın olumlu halinin gerçekleşmesinin çok zor olduğunu söylemişlerdir. Ve genellikle bu rüyanın özellikle kötü yanlarının gerçekleşeceğinin altını çizmişlerdir. Bu kötü yanlara örnek olarak maddi sıkıntılar yaşanması ve özellikle aile içerisinde tartışmaların meydana gelmesini söylemişlerdir.

Rüyada Başkasının Beyaz Araba Kullandığını Görmek

Rüyada başkasının beyaz araba kullandığını görmek kişilerin hayatlarını kontrol etmede zorlanacaklarının bir göstergesidir. Bu kontrol genellikle yemek yemek, uyku ve sosyalleşme gibi temel faaliyetlerdir. Kişiler kontrol zorlanması ile birlikte hayatlarında bazı işlerin ters gideceğine şahit olabilirler. Bu durumun düzelmesi için kişilerin sabırlı davranmaları gerekmektedir.

Bazı alimler başkalarının beyaz bir araba kullanmasını çocukluk döneminde yaşanılan kötü olayın tekrar başa gelmesi şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada Lüks Beyaz Araba Görmek

Rüyada lüks beyaz araba görmek kişilerin hayatlarındaki hataları ile yüzleşme vaktinin geldiğinin bir göstergesi olarak görülmüştür. Eğer lüks araba kendilerine ait ise, kişiler yüzleşme yaparlarken zorlanmayacaklardır. Eğer araba başka birisine ait ise, o zaman bu kişiler yüzleşme yaparken son derece zorlanacaklardır.

Bazı alimler bu rüyanın gücün bir sembolü olduğunu söylemişlerdir. Güç ile birlikte kişiler;

 • Hayatlarında önemli değişiklikler yapabilirler,
 • Aldıkları kararların meyvelerini toplayabilirler,
 • Yeniliklere açık bir şekilde yeni bir işe girişebilirler,
 • Kendilerine yatırım yapabilirler.

İstiharede Beyaz Araba Görmek

Istiharede beyaz araba görmek farklı anlamlara gelen ender rüyalardan bir tanesidir. Bazı alimler bu rüyanın zenginlik kapılarını açtığını söyler. Bu rüya ile birlikte kişiler bir yerlerden toplu miktarda para alabilirler. Aldıkları bu paralar ile yatırım yapabilirler. Bazı alimlere göre ise tam tersi durum söz konusudur. Alınan para, paranın daha çok harcanmasına sebep olarak, kişilerin fakir bir duruma düşmelerine bile sebep olabilecektir.

Rüyada Gökyüzünde Beyaz Araba Görmek

Rüyada gökyüzünde beyaz araba görmek olmadık işlerin başa geleceğinin bir delaletidir. Bununla birlikte bazı İslam alimleri bu rüyanın kötülüklerin ve felaketlerin sembolü olarak bu rüyayı yorumlamışlardır. Kişiler değerli malzemelerini kayıp edebilirler. Buna ilaveten değer verdikleri insanlar ile aralarına küslük girebilir. Bu küslüğün sebebi ise maddi konular olacaktır. Barışmak ise ya mümkün olmayacak ya da barışılacak ise de bu durum oldukça zaman alacaktır.

Bazı İslam alimleri gökyüzündeki beyaz arabanın olumlu anlamlara gelebileceğini de söylemişlerdir. Bu anlamların başında kişilerin kısmetinin açılması vardır. Bu anlamın çıkarılması için gök yüzünde görülen arabanın hiçbir destek almadan havada durması gerekmektedir.

Rüyada Hızlı Araba Sürmek

Rüyada hızlı araba sürmek hem olumlu hem de olumsuz bir takım anlamlara sahip olan bir rüyadır.

 • Eğer sürülen araba rüyanın sonunda bir yere çarpıyor ise bu olumsuz bir rüyadır. Kişilerin işlerinin ters gideceğinin bir habercisidir.
 • Eğer arabayı hızlı sürüp, bir yere çarpmadan varış noktasına ulaşıldığı görülüyorsa, o halde bu rüya olumlu bir rüyadır. Kişinin özellikle maddi konularda kazançlı çıkacağına işaret eder.
 • Hızlı sürülen araba eğer bir spor araba ise kişilerin kısmeti açılır. Sevgilisi olmayanlar bir sevgili bulur, evlenmek isteyen kişiler de evlenir.

Rüyada Araba Kullanmayı Bilmeyen Birinin Araba Kullanması

Rüyada araba kullanmayı bilmeyen birinin araba kullanması düşmanlara karşı kayıp  edilecek bir savaşın çıkacağını işaret eder. Bu rüya ile birlikte kişiler hiç beklemedikleri kişiler tarafından dolandırılabilirler de. Bu da aralarında savaş çıkmasına neden olan ilk konu olacaktır. Buna ilaveten bazı alimler düşmanlıktan çok aile içerisinde yer alan kıskançlığın bir habercisi olarak görmüşlerdir bu rüyayı. Bu kıskançlıkların kaynağı genellikle maddi kaynaklı olmaktadır. Kişilerin sahip oldukları değerli eşyalar aradaki kıskançlığın sebebi olabilmektedir.

Rüyada Araba Sürmek

Rüyada araba sürmek kişilerin hayatlarında kontrolü ele alacaklarının bir göstergesidir. Bu rüya aynı zamanda kısa yoldan elde edilecek olan başarının bir delaletidir. Kişiler uzun süredir aradıkları soruların yanıtını da bu rüya sayesinde bulabileceklerdir. Bu sorular genellikle insanların özel hayatları ile ilgili olan sorulardır. İçerisinde aileyi ve eşi ya da sevgiliyi barındırmaktadır. Bunlara ek olarak bu rüya;

 • Hasta olan kişinin ecelinin yaklaştığına,
 • İntikam almak isteyen birinin çok yakınlarda olduğuna,
 • Yakın zamanda göz yaşı döküleceğine işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani