Rüyada “Rüyada Beyaz Altın Görmek” Görmek

Rüyada Beyaz Altın Görmek

Rüyada beyaz altın görmek, İslam alimleri tarafından iyi yorulan rüyalardan’dır. Rüyada beyaz altın gören kimse, genellikle hayırlı evlat sahibi olmaya delalet eder. Bazı dini alimlere göre bu rüyayı gören kişi hayatını değiştirecek bir şans yakalar. Bu şans evlilik ya da işi ile ilgili olabilir.

Rüyada Beyaz Altın Görmek İslami Anlamı

Din alimlerine göre altın çocuk anlamına gelmektedir ve hamile bir bayanın görmesi erkek evlada yorulur. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki “kim rüyasında altın görürse kısa zamanda güzel ve sevimli bir eşe sahip olur. Rüyada beyaz altın görmek, eğer evli ise hayırlı ve dirayetli bir erkek evlat sahibi olur.” Demiştir.

Rüyada Beyaz Altın Bilezik Görmek

Rüyada beyaz altın bilezik görmek şerefli ve onurlu bir iş gerçekleştirilerek çevrede sevilen ve sayılan biri konumuna gelineceğine işaret eder. Ayrıca bazı dini yorumcular bu rüyayı dini açıdan Allah katında iyi bir yere sahip olmaya da yorarlar. Kişi bu rüya sonucu iyi bir iş yapar ve bundan dolayı kendisi de onur duyar. Bazı yorumculara göre bu rüya askerlik çağında çocuğu olanlar için oğlunun askere gitmesi anlamını çıkarmaktadır.

Rüyada Beyaz Altın Yüzük Görmek

Rüyada beyaz altın yüzük görmek evlilik anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi bekar ise yakın zamanda hayırlı ve iyi bir kısmetle karşılaşıp iyi bir evlilik yapar. Eğer evli ise de hayırlı bir evlat sahibi olacaktır. Ya da iyi bir mesleğe sahip olur. Bazı İslam alimlerine göre ise bu rüya yeni bir işe yatırım yapmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Beyaz Altın Alyans Görmek

Rüyada beyaz altın alyans görmek ne anlama gelir? Rüyada alyans takmak bekarlar için evlilik anlamına gelmektedir. Ayrıca yüzüğün durumuna göre rüyanın yorumu değişmektedir. Bazı dini yorumcular beyaz altın yüzüğü ilahi bir işaret olarak yorumlamaktadır. Rüyayı gören kişi manevi açıdan iyi bir mertebe de olduğu şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Beyaz Altın Künye Görmek

Rüyada beyaz altın künye görmek dini alimler tarafından bir konuda herkes tarafından bilinen bir hale gelmek ün yapmak anlamına gelmektedir. Kişi işi ile ilgili beğenilen ve tercih edilen biri haline gelecektir. Altın mana olarak güzel yorumlanan bir rüya olup genellikle çocuğa ve evliliğe yorulmaktadır.

Rüyada Beyaz Altın Bilezik Takmak

Rüyada beyaz altın bilezik takmak rüyayı gören kişinin mesleğinde iyi ve huzurlu bir mevkiye gelmesine kazancına haram karıştırmamasına gelir. Bazı İslam alimlerine göre bu rüya helal ile haramı karıştırmayan kişiye dalalet eder.

Rüyada Beyaz Altın Alyans Takmak

Rüyada beyaz altın alyans takmak pırıl pırıl bir kısmetle karşılaşmaya yorulur. Kişi hem güzel hem de becerikli bir eş bulur ve en kısa zamanda uzun yıllar sürecek bir evlilik yapar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Mustafa demir dedi ki:

    Rüyamda dere kanarı gibi biyerden beyaz altın parçaları buluyorum babama söylüyorum ama babam etrafa atıyor ben geri topluyorum

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani