Rüyada “Rüyada Belge Görmek” Görmek

Rüyada Belge Görmek

Rüyada Belge görmek, resmi anlamda çağrışımlar oluşturur. Rüyada belge görmek genel anlamda mutluluk yaşamak ve insanlarla bunu paylaşmak olarak bilinir. Rüyasında belge gören kişi yakın zaman da sevdiği ile yapacağı nişan, nikah ve bunların duyurulması ile tabir edilir.

Rüyada Belge Görmek İslami Anlamı

Rüyada Belge görmek, Kirmani(r.a)’ya göre; devlet kapısı ile iş yapılması hayırlı sonuçlanması olarak bilinmektedir. Rüyasında belge gören kişi devlet kapısında bir iş çözmeye gider ve bu işleri kısa sürede halleder. Eskiden yaşadığı zor günlerden eser kalmaz, borçlarını öder ve rahata kısa sürede ulaşır. Rüyada belge aldığını gören kişi için başarılı günlerin uzun zahmetler sonucunda ulaşılacağı bundan gurur duyan kişilerin olacağı anlamına gelir.

Rüyada Belge Almak

Rüyada belge almak rüya sahibi kişinin yakında alacağı büyük bir mülk olacağı ve işlemler için devlet dairesine gitmesi gereceği anlamına rivayet edilir. Belge aldığını gören kişi rahata erer, devlet onaylı bir geliri olur.

Rüyada Onur Belgesi Almak

Rüyada onur belgesi alan kişi iş hayatında veya okul hayatında yaşayacağı başarıları temsil eder. Onur belgesi aldığını gören kişi devlet kapısında iş bulur, devlet ile alakalı okul kazanır. Okul hayatında elde edeceği başarılar sayesinde iş hayatında da aranılan bir eleman olacağı manası taşır. Gören kişi için çok hayırlı ve güzel bir rüyadır.

Rüyada Başarı Belgesi Almak

Rüyada başarı belgesi alan kişi iş hayatında ve okul hayatında büyük başarılar elde eder. İş hayatında terfi etmek, yeni işe başlamak, zam almak olarak okul hayatında ise sınavlardan yüksek not almak ve sevilen öğrenci olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Okuldan Belge Almak

Rüyada okuldan belge aldığını gören kişi okul işleri ile alakalı yoğun günler yaşayabilir. Okul değiştirmek, yeni okul işleri, kayıt olma işlemleri gibi birçok durumu işaret etmektedir.

Rüyada Belge Vermek

Rüyada belge verdiğini gören kişi kısa zaman sonra akıl danışılan hoca görevi görür ve ondan akıl almak isteyen kişiler çevresinde olacaktır. Rüyada belge vermek kısa sürede iş hayatında yükseleceğiniz işler yaşanacağı anlamına da gelmektedir. Her açıdan düşünüldüğünde rüya sahibi kişi için güzel ve hayırlı bir rüya olması sebebiyle iyi bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Belge İmzalamak

Rüyada belge imzaladığını gören kişi kısa sürede kendi hayatında belge işlemleri için devlet kapısında çeşitli işlemlerle yoğun ve tempolu günler yaşar. Rüyada belge imzaladığını gören kimsenin elinden bir miktar para çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Belge Doldurmak

Rüyada belge doldurduğunu gören kimsenin devlet kapısında çözmesi gereken işlemler olur. Elden bir miktar para çıkacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Resmi Belge Görmek

Rüyada resmi belge gören kişi bir olay ya da durumdan sonra ilan yapması gerekebilir. Elden bir miktar para çıkar veya ele bir miktar para geçmesi şeklinde tabir olunur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani