Rüyada “Belediye Başkanı” Görmek

Belediye Başkanı
Rüyada Belediye Başkanı görmek, devlet kapısında yapılacak bir iş ile yorumlanmaktadır. Belediye başkanı görmek kadınlar ve erkekler için farklı anlamlarda yorumlanmaktadır tabiri yazımızda.

Rüyada belediye başkanını görmek hakkında alimlerin yorumu şöyledir. Bir kadın rüyasında belediye başkanı görüyor ise makam ve mevki sahibi bir kişi ile evlenmek ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Belediye Başkanını görmek, İslamiyete göre erkekler için ise devlet kapısından gelecek iş teklifi ile yorumlanmaktadır. Rüyada belediye başkanı gibi önemli kişileri görmek ile ilgili alimlerin yorumları şöyledir.

Rüyada Belediye Başkanı Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada devlet ile ilgili önemli birini görmeyi, kalacak olan miras ile yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada belediye başkanı görmeyi, devlet aracılığı ile elde edilen yüksek kazanç ile tabir etmiştir.

Rüyada Belediye Başkanının Evine Gitmek

Rüyada belediye başkanının evine gitmek, rüya sahibinin devlet ile alakası olan akrabası olması ile yorumlanmaktadır. Belediye başkanının evine giderek orada kalmak, istenilecek olan yardım ile tabir edilmektedir.

Rüyada Belediye Başkanının Para Vermesi

Rüyada belediye başkanının para vermesi, rüya sahibine kalacak olan miras ile yorumlanmaktadır. Rüyasında belediye başkanından para aldığını gören kişi, büyük ve paysız bir mal sahibi olur. Ayrı bir yorum olarakta, devlet kapısında çalışmak ile tabir edilir.

Rüyada Belediye Başkanından İş İstemek

Rüyada belediye başkanından iş istemek, durumu iyi olan bir akrabadan yardım istemek ile yorumlanmaktadır. Rüyasında belediye başkanında iş istediğini gören kişi, maddi açıdan zorluk yaşar ve bu zorluktan kurtulmak için bir akrabasından yardım ister. İş isteyerek, kabul edildiğini görmek, yardım istenen kişiden destek görüleceği ile tabir edilir.

Rüyada Belediye Başkanı Seçilmek

Rüyada belediye başkanı seçilmek, makam ve mevki sahibi olmak ile tabir edilmektedir. Rüyasında belediye başkanı seçildiğini gören kişi büyük başarı elde eder ve yüksek gelirli bir iş sahibi olur.

Rüyada Belediye Başkanı İle Konuşmak

Rüyada belediye başkanı ile konuşmak, devlet ile ilgili olan işlerin çözülememesi olarak yorumlanır. Rüyasında belediye başkanı ile uzun konuşmak, yaşanacak olan sorunun uzun süre düzelmeyeceği ile yorumlanmaktadır. Rüyasında belediye başkanı ile kısa bir konuşma yaptığını gören kişi, yaşadığı sorunu kısa sürede çözüme kavuşturur.

Rüyada Belediye Başkanı İle Tokalaşmak

Rüyada belediye başkanı ile tokalaşmak, büyük bir iş adamı ile tanışıp arkadaş olmak ile yorumlanmaktadır. Rüyasında belediye başkanı ile tokalaşıp sarıldığını gören kişi, güçlü ve zengin bir insandan, beklemediği bir zamanda yardım görür. Rüyada tanınan bir kişi belediye başkanı ise ve onun ile tokalaşmak görülmüş ise başarı sahibi olmak ile yorumlanır.

Rüyada Belediye Başkanını Öpmek

Rüyada belediye başkanını öpmek, rüya sahibine göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bekar bir kadın rüyasında belediye başkanını öpüyor ise, güçlü ve zengin biri ile evlenir. Rüyayı gören kişi erkek ise devlet kapısında bir kavga yaşar. Rüyada kadın bir belediye başkanını öpmek, dedikodu yapılması ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Feyza dedi ki:

  Ruyamda iki tane tahts kasik almis eve geliyodum saat geceydi eve gittigimde
  Mutfaga benzwr birsey gordugumu hatiliyorum

 2. Kenan dedi ki:

  Rüyada tarihi eser görmek nedir

 3. aysun dedi ki:

  rüyada belediye başkanının evindeydim eşine ev işlerinde yardım ediyordum temizlik yapiyordum nedemek acaba

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani