Rüyada “Rüyada Bebek ve Beşik Görmek” Görmek

Rüyada Bebek ve Beşik Görmek

Rüyada bebek ve beşik görmek, mutluluğa, hayra, iyi kazanca, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada bebek ve beşik gören kimse, rüyanın bazı yorumlarında ise, bebek sahibi olmaya, bu bebeğin hayırlı bir evlat olacağına delalet edilmektedir.

Rüyada bebek ve beşik görmek, rüyayı gören kimsenin gerçek yaşamındaki birtakım sorunlarına geçici olarak çözümler üreteceğine veya bu sorunlarını görmezden gelerek erteleyeceğine işarette bulunmaktadır.

Rüyada Bebek ve Beşik Görmek İslami Anlamı

Diyanete göre, Bu rüyayı gören kişiye, yaşadığı sorunlar her ne ise, bunlardan kaçmaması gerektiği, sorunları ile yüzleşerek çözmesi gerektiği telkin edilmektedir. Bu rüya bazı İslam alimleri tarafından da yorumlanmıştır. Rüyanın İslami yorumunu yapan Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada bebek ve beşik görmek evlat ile yorumlanır. Rüyada bebek ve beşik görmek, bu rüyayı gören kimse evli ise, bir evladı olur.

Rüyanın sahibi bekarsa, bu rüya makam ve mevkiye, iş hayatında erişilecek olan başarılara, helal kazanca ve ticaret hayatında dürüst ahlaka işarettir. Aynı rüya hakkında Kirmani (r.a) yorumu; bu rüyanın sahibinin eşi hamile ise, erkek çocuğa işaret eder. Rüya sahibi hanım ise, bu hanımın da bir erkek evlat sahibi olacağı söylenmektedir.

Rüyada Beşik Aldığını Görmek

Rüyada beşik aldığını görmek, sıcak ve huzurlu bir yuvaya karşı duyulan özlemi temsil eder. Bu rüyayı gören kişi, kısa zaman içerisinde özlemini duyduğu bu yuvaya kavuşur. Bu rüyanın sahibi eğer kız çocuk sahibi olmak istiyorsa kız çocuğa, erkek çocuk sahibi olmak istiyorsa erkek çocuğa sahip olur.

Rüyada Beşik Atıldığını Görmek

Rüyada beşik atıldığını görmek, kişinin sıkıntılarını atacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada bir beşiğin atılması, evlatların büyümesine, kendi ayaklarının üzerinde duracak hale gelmesine ve bu evlatların kendisine hayırlı evlatlar olarak yaşamını devam ettireceğine delalettir.

Rüyada Birinin Beşik Aldığını Görmek

Rüyada birinin beşik aldığını görmek, bolluk, bereket, rızk ve hayır ile tabir edilmektedir. Rüyada bir kimse beşik aldıysa veya başka birinin beşik aldığını görüyorsa, yakın bir zamanda gelişecek olan olumlu şeylere işaret etmektedir. Kişi büyük bir şansa ve nimete kavuşur.

Rüyada Birisinin Beşik Aldığını Görmek

Rüyada birisinin beşik aldığını görmek, beşiği alan kimsenin dostluğuna ve bu kimseden rüya sahibine gelecek olan bir yardıma delalet edilir. Beşiği alan kişi yakın akrabalardan biriyse, bu akrabanın bir evlat sahibi olacağı ile yorumlanır. Beşiği alan kişi, rüya sahibinin rakibi veya düşmanı ise, bu kimseye karşı elde edilecek bir galibiyet ile yorumlanır.

Rüyada Ahşap Beşik Görmek

Rüyada ahşap beşik görmek, mal ve mülk ile yorumlanır. Ahşap malzemeler rüyada bolluk ve bereketi, nimeti temsil eder. Bu rüyayı gören kimse yakın zamanda dünya hayatında maddi açıdan refaha kavuşur.

Rüyada Altın Beşik Görmek

Rüyada altın beşik görmek, gelecek iyi haberlere, helal rızka, uzun süre verilen mücadele sonucunda erişilecek başarılara delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani