Rüyada “Bebek Tutmak” Görmek

Bebek Tutmak
Rüyada bebek tutmak ne demektir, neye işaret eder? Rüyada bebek tuttuğunu görmenin İslami manası. Erkek bebek ve kız bebek tutmak ne anlama geldiğini yazımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada bebek tutmak, hem güzel haberler geleceğine hem de güzel günlerin yakın olduğuna delalet eder. Oldukça uzak bir yerden gelecek olan güzel haber rüyayı gören için bazı önemli ve olumlu sonuçlar doğuracak ve hayatını iyi yönde etkileyecektir. İslami açıdan güzel günlerin başlaması biraz uzun sürecek olsa da kişi kendi çabalarıyla bu güzel zamanlara erişmeyi başaracaktır.

Rüyada Bebek Tutmak İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) şöyle buyurmuştur: “Her kim rüyasında bebek tuttuğunu görürse, kendini küçük sebeplerden mutlu etmeyi başaracak demektir.” Çok küçük ama etkisi büyük olan gelişmelerin bir araya gelmesiyle rüya gören kişiyi neşeli günler beklemektedir. Bu yüzden rüyada bebek tutmak hayırlara vesile olan bir rüyadır.

Rüyada Kucakta Bebek Tutmak

Rüyada kucakta bebek tutmak, rüyayı gören insanlar için dostlarından gelecek olan iyiliklere işarettir. Bu kişiler maddi anlamda sıkışık ise dostlarının yardımıyla bunu atlatacaktır. Manevi anlamda yalnızlık hissediyorsa dostları tarafından destek görecek ve bu süreci onlar sayesinde atlatacaktır.

Rüyada Bebek Eli Tutmak

Rüyada bebek eli tutmak, parasal açıdan zor bir dönem yaşayan birinin eline yüklü bir miktar para geçeceğini ima eder. Rüyasında bebek eli tuttuğunu gören biri hem hiç beklemediği birinden hem de beklemediği bir zamanda gelen parasal yardım ile kendini maddi anlamda ferahlamış bulur. Bu yüklü miktarın eline geçmesiyle tüm sıkıntılar yavaş yavaş yok olur.

Rüyada Erkek Bebek Tutmak

Rüyada erkek bebek tutmak, aile büyüklerinden birinin şiddetli bir hastalığa yakalanacağı anlamına gelir. Bu hastalıktan sağ çıkamayacağı da birçokları tarafından belirtilir. Birçok yorumcuya göre rüyada erkek bebek tutmak olumlu anlamlar içermez. Daha çok hastalık ve ölümle bağdaştırılan bu rüya, gören kişi için hayırlı değildir. Rüya sahibi çok değer verdiği yakın birinin ölümüne şahit olabilir.

Rüyada Kız Bebek Tutmak

Rüyada kız bebek tutmak, kişinin aile içindeki bazı olumlu gelişmelerden ötürü mutlu ve huzurlu bir döneme gireceği anlamına gelir. Rüyayı görmüş olan kişi aile üyelerinden alacağı bazı olumlu haberlerden ötürü kendini mutlu ve ruhsal anlamda rahatlamış hissedecektir.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebeği Tutmak

Rüyada yeni doğmuş bebeği tutmak, Ayrıca başka yorumculara göre de rüyada kız bebek tuttuğunu görmek, dindarlıkla alakalıdır. Kişinin, dinine bağlı olacağı bir döneme girmesiyle bağdaştırılır.

Rüyada Bebek Düşerken Tutmak

Rüyada bebek düşerken tutmak, aile içinde meydana gelecek bazı yanlış anlaşılmaların tartışmalara yol açacağı ancak bu sorunların çok uzun sürmeyeceği anlamındadır. Rüyasında bebek düşerken tuttuğunu gören kimse kendini aile üyelerinden biri ile tartışırken bulabilir. Ancak bu ikisi arasındaki iletişimsizlik çok uzun sürmeyecektir.

Rüyada İkiz Bebek Tutmak

Rüyada ikiz bebek tutmak, peş peşe gelecek olumlu haberler anlamına gelir. Rüyayı görenler birbiriyle bağlantılı olan bazı güzel haberler alacak ve mutlu hissedecektir. Bu haberler birbirini takip edeceğinden insanlar uzunca bir süre kendini mesut bir ruh hali içerisinde bulacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani