Rüyada “Rüyada Bebek Tabutu Görmek” Görmek

Rüyada Bebek Tabutu Görmek

Rüyada bebek tabutu görmek, güzel ahlak simgesi olarak hayırlı birine, yardımsever bir insana, hastalıkların geçmesine, güçlenmeye işarettir. Rüyada bebek tabutu gören kimse, ayrıca, mal sahibi olmaya, evde bereketin eksik olmayacağına, aile bireyleri içerisindeki tartışmaların sonlanacağına, aile arasında daha güçlü bağ oluşturulacağına yorumlanır. Rüyada bebek tabutu görmek, iş hayatında başarı kaydedileceğine, mertebe atlamaya, ayrıca kara sevdaya, tutkulu bir aşkın peşinden koşmaya alamet eder.

Rüyada Bebek Tabutu Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) tabiriyle rüyada bebek tabutu görmek, rüya sahibinin bilinçaltına birikmiş bir takım soru işaretleri, bebek bekleyen kişinin kaygısı, kısa zaman sonra mutlu edici bir haber alınacağıdır. İmam Nablusi (r.a), bu rüyayı bebek bekleyenlerin evlat sahibi olacakları, bir nedenden ötürü kişinin pişmanlık duyması şeklinde yorumlamıştır.

Diyanet yorumuna gelince, Allah tarafından sevilen bir kul olmaya, başa gelen sıkıntıların sonlanacağına, kişiyi olumsuzluklardan kurtaracak bir sebebe, sonunda feraha erileceğine dalalet eder.

Rüyada Tabutta Bebek Görmek

Rüyada tabutta bebek görmek, pozitif ve negatif şekilde iki kısımda açıklanmaktadır. Kolay şekilde para kazanmak, maddi açıdan güçlü biriyle tanışmak, duyulacak güzel bir haber, özenilecek kadar s, iyi bir gelecek demektir. Yüksek gelir, hayırlı akraba, arkadaşlarla hoş sohbet, rızk, bolluk olarak olumlu şekilde ifade edilirken aynı zamanda, üzüntülerin içinde kalmak, kötü huylu insanlarla uğraşmak, zor duruma düşmek gibi anlamlar içerir.

Rüyada Ölmüş Bebek Tabutu Görmek

Rüyada ölmüş bebek tabutu görmek, derli toplu bir hayata, gidilen yolda zaferler elde etmek, kardeşler arasında barış, aile ile beraber ömür boyu mutluluk, huzurlu bir hayat, hayırlı bir gelecek, borçlardan kurtulmak, büyük kazançlar elde edecek olmaya işarettir.

Rüyada Ölmüş Kız Bebek Tabutu Görmek

Rüyada ölmüş kız bebek tabutu görmek, ciddi derecede bolluk yaşayacak olmaya, sıkıntıların aksine mutlulukla karşılaşılacak olmasına, gönül rahatlığına, ruhsal açıdan iyileşmeye, olumlu süreçler içerisinde olmaya rivayet eder. Hareketli bir döneme girmeye, mantıklı harcamalar yapacak olmaya yorumlanır.

Rüyada Erkek Bebek Tabutu Görmek

Rüyada ölmüş bebek tabutu görmek, kazançlarınızı arttıracak akıllı adımlar atacağınızı ifade eder. Gelişecek bir nevi durumlar dolayısıyla işlerinizde aksama olacağı, problemler yüzünden ruhsal çöküntü yaşayacağınız fakat tüm olumsuzlukların ardından müjdeli bir haber alarak sevinçten uçacağınızın habercisidir. Hayırlı bir kısmetle karşılaşıp dünya evine gireceğiniz, evliyseniz eşinizle aranızdaki bağı güçlendireceğinizin habercisi olabilir.

Rüyada Bebek Cenazesi Görmek

Rüyada bebek cenazesi görmek, ürkmenize sebep olabilecek bir rüya olmasıyla birlikte genellikle uzun ömürlü olmayı temsil eder. Aynı şekilde sıhhat, huzur, mutluluk, rahatlık, hafiflik gibi kelimelerle tabir edilir. Hamileliğin son günlerinde olan bayanlar tarafından sıkça görülen bir rüya olduğu söylenmektedir.

Rüyada Tabuta Bebek Koymak

Rüyada tabuta bebek koymak, mal, para, mülk sahibi olmaya, üzüntü, şanssızlık, talihsizlik olarak tanımlanır. Bazı alimler tarafından, yakın zamanda murada nail olmak şeklinde açıklama getirilmiştir. Bir kısım rüya tabircisine göre şeytanın şerrinden kurtulmaya, Allah’a sığınıp iyi ve hayırlı bir kul olmaya, ev halkından birinin vefat edeceği şeklindedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. reyhan dedi ki:

    merhabalar bu gece rüyamda kaynanam eve boş bir bebek tabutu getirdi ben istemedim ama eşim illaki bu tabut evde kalıcak dedi

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani