Rüyada “Rüyada Bebek Sallamak” Görmek

Rüyada Bebek Sallamak

Rüyada bebek sallamak, borçlu olan kimselerin borçlarını yalanlara başvurarak erteleyeceğine, temiz niyetli kimselerin istismar edileceğine ve zayıf insanların kandırılmasına dalalet eder. Rüyada bebek salladığını görmek, bekar bayanların ayakta bebek sallaması durumunda hamile kalacağına hamile kaldıktan sonra evleneceğine işaret eder. Rüyada bebek sallamak, rüyayı gören kişinin iş hayatındaki hareketlerinden dolayı istediği konuma gelemeyeceğini gösterir.

Rüyada Bebek Sallamak İslami Anlamı

İslam alimlerine göre, bu rüyayı gören kimselerin iş hayatları olumsuz etkilenir. Rüyada bebek salladığını gören kimse, maddi güçlükler çeker ve uzun dönem bu sıkıntıdan kurtulamaz. Kucakta bebek sallamak ise hayırlı haberler alınacağına ve rüyayı gören kişinin kendi hayatında birtakım değişiklikler yapacağına alamet eder. Caferi Sadık (r.a)’a göre rüyada bebek sallamak ve uyutmak, alın teri ile elde edilen gelire, yakınlar tarafından görülen desteğe tabir edilir.

Rüyada Erkek Bebek Sallamak

Rüyada erkek bebek sallamak, rüya sahibinin müjdeli haberleri sürekli olarak alacağına, sevilen dostlarla huzurlu bir şekilde zaman geçirileceğine delalettir. Sağlıklı bir hayata, erkek evladın olmasına, ailenin geleceği için çeşitli fırsatlar karşısında doğru hareketler etmeye de yorumlanır. Geleceğe yatırım yapmaya, bu yatırımların kendisine olumlu bir şekilde döneceğine, kısmet açıklığına psikolojik hayatının sağlam oluşuna, iş ve eş sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Kız Bebek Sallamak

Rüyada kız bebek sallamak, rüyayı görenin kızacağı bir olayla karşılaşacağına, kalbini kıran biri ile tekrar arkadaş olacağına işaret eder. Bekar kadının bu rüyayı görmesi, çocuk sahibi biriyle eş olunacağına, bekar erkek için ise mutlu bir evliliğe ve bu evlilikten hemen sonra hayırlı bir evlada delalet eder. Yaşlı birinin bu rüyayı görmesi halinde etrafındaki kişilerin ona yardım edeceğini ve hayatını kolaylaştıracağını müjdeler.

Rüyada Ayağında Bebek Sallamak

Rüyada ayağında bebek sallamak, rahat bir geleceğe, yetenekli bir kimseye, hayırlı bir kısmete, birikmiş mal varlığına, terfi alınacağına, maddi açıdan rahatlamaya, zenginleşmeye işaret eder. Nadiren de olsa düşman edinmeye, sizi üzecek bir sorunla karşılaşılacağına, kedere, sıkıntıya, maddi değer kayıplarına, huzursuzluğa yorumlanır.

Rüyada Kucağında Bebek Sallamak

Rüyada kucağında bebek sallamak, iyi ilişkiler sürdürülmesine, hayırlı ve bol malvarlığına, güzel işe, verilmiş olan sözlerin tutulacağına, toplumsal hayatta başarıya, maddi zorlukların üstesinden gelmeye, iyi haberler almaya, şöhret sahibi olmaya, mutlu bir yaşam sürmeye dalalet eder. Nadiren de olsa şöyle yorumlanmaktadır: Üstesinden gelmenin zor olacağı bir olayla karşılaşılacaktır. Sefalet ve korku içinde yaşanacaktır. Üzüntü veren bir olayla karşılaşacaktır.

Rüyada Salıncakta Bebek Sallamak

Rüyada salıncakta bebek sallamak, rüyayı gören kişi bolluk içerisinde ve bereket içerisinde yaşayacaktır. Mal ve para da artış olacaktır. Zenginlikle beraber başarı da gelecektir. İşlerini başarılı bir şekilde yürütecektir. Nadiren de olsa olumsuz olarak şöyle yorumlanır:  Bu durumun onda üzüntü uyandırmasına sebep olacaktır. Bu yüzden de insanlardan bir süre kendini soyutlayacaktır.

Rüyada Beşikte Bebek Sallamak

Rüyada beşikte bebek sallamak, olumlu olarak yorumlanır. Bekar biri ise evleneceğine, evli biri ise mutlu ve huzurlu bir aile hayatının olacağına, bekar bir erkek ise herkesin saygı duyduğu eşinden boşanacağına ve ardından iyi huylu bir kadınla evleneceğine tabir olunur.

Rüyada Ayakta Bebek Sallamak

Rüyada ayakta bebek sallamak, evlenmemiş bir kadının bu rüyayı görmesi halinde iyi huya, güzel ahlaka, anlayışlı iyi ve hayırlı bir eşle evlilik kuracağına, huzurlu bir evliliğe yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani