Rüyada “Rüyada Bebek Salladığını Görmek” Görmek

Rüyada Bebek Salladığını Görmek

Rüyada bebek salladığını görmek, rüyada görülen bebek kız ise gören kişinin boşanmış ve çocuklu biri ile evlilik yapacağına yorumlanır. Rüyada bebek salladığını gören kimse, erkek bebek sallanıyor ise haysiyetli ve onurlu bir iş yaparak toplumda iyi bir yere gelineceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada bebek salladığını görmek, bazı yorumcular bu rüyayı kişinin kısa zamanda evlenerek çabucak bir evlat sahibi olacakları şeklinde de yorumlamaktadır. Rüyada erkek bebek salladığını görmek, bazı yorumculara göre ise rüya sahibi evlenmeden çocuk sahibi olacak ve günaha girecektir.

Rüyada Bebek Salladığını Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki “kim rüyasında çocuk beşiği sallarsa ve içinde kız bebek varsa üzülür. Aldığı bir haber ile dünyası değişir ve sıkıntı dolu günler geçirir.” demiştir.

Bazı alimler ise bu rüyayı evine ve özellikle çocuklarına bağlı bir baba olarak yorumlar. Bu baba rüya sahibinin çocuğu yok ise kendi babasına yorumlanabilir. Bazı tabircilere göre ise bebek beşiği tutarsız hareket eden kişiye yorumlanır. Eğer bebek kız ise bu kişi kadın erkek bebek ise de bu kişi erkektir.

Rüyada Sallanan Bebek Görmek

Rüyada sallanan bebek görmek ne anlama gelir? Bu rüya hayırlı bir rüya olarak kabul edilmekte olup kadın görüyor ise çabucak evleneceği ve evinde çocuklarını büyütecek teniz bir kadın olacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca bazı İslam alimleri bebek beşiğini hayat olarak yorumlar ve kişinin beşik sallamasını hayatında değişiklikler planlamasına rağmen bir türlü elde edemeyeceği anlamına geldiğini belirtirler.

Rüyada Bebek Sallayan Birini Görmek

Rüyada bebek sallayan birini görmek sallayan kişinin durumu ile de yorumlanabilir. Bebek sallayan kişi aileden biri ise yakın zamanda evlat sahibi olabilir ya da bir evlilik yapabilir. Bazı dini alimler bu rüyayı hayatın düzenli gitmesine ve bir değişiklik olmayacağına da yorumlarlar. Ayrıca beşikte sallanan bebek gülen bir bebek ise iyi bir hayat sürüleceğine ağlayan bir bebek ise de kederli bir hayat yaşanacağına yorumlarlar.

Rüyada Bebek Beşiği Sallamak

Rüyada bebek beşiği sallamak rüyayı gören kişinin hayatı konusunda alacağı kararlar olarak tabir edilir. Salladığı beşiğin büyüklüğü ve küçüklüğü oranında önemli bir karar vermesi söz konusu olabilir.

Rüyada Dizinde Bebek Sallamak

Rüyada dizinde bebek sallamak ne anlama gelir? Bu rüya kişinin hayatında sıkıntıların bitmesi için ramak kaldığı ve biraz daha sabrederse huzurlu ve hareketli bir yaşama kavuşacağı yorumu yapılabilir.

Rüyada İkiz Bebek Sallamak

Rüyada ikiz bebek sallamak bazı İslam alimlerine göre iki derdin bir arada gelmesi ya da bazı yorumculara göre ise iki tane müjde alınacağı anlamına gelmektedir. Görüleceği gibi beşik tabirciler tarafından hayat olarak yorumlanmakta olup beşiğin özellikleri rüyanın yorumlanması için önemlidir. Örneğin mavi bir beşik hayat içinde bir erkekten destek alınacağı anlamına gelir.

Rüyada Oyuncak Bebek Sallamak

Rüyada oyuncak bebek sallamak yakın zamanda büyük bir kısmet elde etmek anlamına gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani