Rüyada “Rüyada Bebek Sahibi Olmak İstemek” Görmek

Rüyada Bebek Sahibi Olmak İstemek

Rüyada bebek sahibi olmak istemek, eşler arasında yaşanan geçimsizliklerin aile büyüklerinin araya girmesi ile çözülmesi olarak tabir edilir. Rüyada bebek sahibi olmak istediğini görmek, ayrıca sevgililer arasına giren kötü niyetli biri olarakta yorumlanır.

Rüyada Bebek Sahibi Olmak İstemek, bazı rüya yorumcuların göre bu rüya iki kişi arasındaki bazı sıkıntıların başkalarının araya girmesi ile daha da çözülmez hale gelmesi olarak yorumlanmaktadır. Rüyada bebek sahibi olmak istediğini gören kimse, bazı alimlere göre ise bu rüya olduğu şekilde yorumlanır ve gören kişinin bebek özlemine yorumlanmalıdır.

Rüyada Bebek Sahibi Olmak İstemek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor “rüyada çocuk özlemi çekmek gören kişinin Allah aşkı olarak yorumlanmalıdır. Rüyada görülen bebek Allah’ın sevgili kulu olmaya gelir.” Demiştir. Bazı din bilginlerine göre ise bu rüya tamamen farklı yorumlanmakta olup kısa zaman içinde ortaya çıkacak büyük bir gelir darlığına gelmektedir.

Diyanete göre ise, rüyada özlem duyulan bebek kız bebek ise rüya sahibi büyük bir borcun altına gire. Rüyada bebek sahibi olmak istemek, erkek bebeğe özlem duyuluyor ise de kişi büyük bir müjde alır.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Sahibi Olmak İstemek

Rüyada mavi gözlü bebek sahibi olmak istemek rüyayı gören kişinin bir erkek ile arasında yaşayacağı büyük bir problemin bazı ileri gelenler tarafından güçlükle çözüme kavuşturulacağı anlamına gelir. Ayrıca bazı alimlere göre bu rüyayı gören bir bayan ise kocası ile arasına bazı sırlar girer ve bu sırlardan dolayı kocasının güvenini kaybeder.

Rüyada Bebek Sahibi Olmayı İstemek

Rüyada bebek sahibi olmayı istemek ne anlama gelir? Bu rüyaya göre kişi gerçek hayatta da bir haberi özlemle beklemekte olup haber kısa zaman içinde kendisine ulaşacaktır. Fakat bazı İslam alimlerine göre ise bu haberin ulaşıp ulaşmayacağı kişinin rüyada gördüğü diğer unsurlara göre yorumlanmalıdır.

Rüyada Bebek Sahibi Olamamak

Rüyada bebek sahibi olamamak ne anlama gelir? Bu rüya bazı alimlere göre de gerçek hayatta bebek sahibi olamayan kişiler tarafından görülüyor ise anlamında olduğu gibi bebek sahibi olunamayacağı şeklinde yorumlanır. Bazı alimler ise bu rüyayı tersi olarak yorumlar ve kısa süre sonra sağlıklı bir bebek sahibi olmak olarak tabir eder.

Rüyada 3 Bebek Sahibi Olmak

Rüyada 3 bebek sahibi olmak ne anlama gelir? Bu rüyayı rüyada görülen diğer önemli şeylerle beraber yorumlamak gerekmekte olup üç sayısının rüya içinde mutlaka önemli bir anlamı bulunmaktadır. Rüyayı gören kişi hamile ise üçüz bebekleri olabilir ya da üç gün veya üç ay sonra müjdeli bir haber alabilir. Ayrıca bu rüyaya göre kişi üç adet eve sahip olabilir. Bazı İslam alimlerine göre rüyada görülen üç sayısı oldukça hayırlı bir rüyadır. Ve Allah katında önemli bir yerde olmak olarak ta tabir edilmektedir.

Rüyada Sevgiliden Bebek Sahibi Olmak

Rüyada sevgiliden bebek sahibi olmak onaylanmayacak bir işe kalkışmaya gelmektedir. Bazı yorumcular bu rüyayı anne ve babanın bedduasını almaya da yorarlar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Harika sagar dedi ki:

    Kendimi deniz kenarinda biyerde gordum caybahcesi gibi kalabalik biyerdeydim oraya mafya bariz bi adam geldi bni yanina cagirdi sen bizim bebegimizi tasiyisun dedi hesapta eski sevgilimin bi akrabasiymis seni almaya geldik o bebek dogucak falan dedi

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani