Rüyada “Rüyada Bebek Öpmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Bebek Öpmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada bebek öpmek, anlamı güzel olan rüyalardan biridir. Rüyada bebek öptüğünü görmek, rüyayı gören kişinin hayatı karanlık ve çekilmez bir hal almışken birdenbire bir şans yakalanarak hayatın anlamı ve seyri değişecektir.

Rüyada bebek öpmek, bazı islam alimlerine göre rüya dini olarakta yorumlanmakta olup kişinin hayatında ibadetlerini aksatırken değişeceği ve tüm ibadetlerini doğru ve zamanında yapacağı anlamını çıkarmak gerekmektedir.

Rüyada Bebek Öpmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a)’a göre rüyada bebek öpmek  gören kişinin hayırlı yollara girmesi anlamına gelir. Haset ve karamsar bir kişi olmaktan vazgeçer. Rüyada bebek öptüğünü gören kimse, hayatına yeni anlamlar katar çevresine ve kendisine zarar vermekten vazgeçer. Rüyanın anlamı güzeldir ve yorumcular tarafından da iyi ve sevilen bir kişi olunacağı anlamına gelmektedir. Hayatta giden kötü olayların artık bir sonunun geleceğine ve iyi günlerin yaklaştığına yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Erkek Bebek Öpmek

Rüyada erkek bebek öpmek hayatta karşılaşılan zor ve sıkıntılı durumların kalıcı olarak atlatılacağına ve kişinin ölene kadar sağlıklı ve huzur dolu bir hayat geçireceğine yorumlanır. Bu rüya islam bilginlerine göre de şerefli ve namuslu bir hayat sürüleceğine yapılan hatalardan ders çıkarılacağına ve rüyayı gören kişi tarafından bir daha böyle hatalara girişilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada Kız Bebek Öpmek

Rüyada kız bebek öpmek geçirilen kötü günlerin geçici bir süre için geçeceğine fakat bir süre sonra daha büyük sorunlarla karşılaşılacağına dalalet eder. Dini yorumculara göre kız bebek kişinin bir konuda kendisini kandırması anlamına gelmektedir. Kişi hataya düşerek kendini kandırır ve daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Sorunları çözmekten çok kötü durumu arttırır.

Rüyada Bebeği Dudaktan Öpmek

Rüyada kız bebeği dudaktan öpmek kişinin kısa süre sonra çevresinde tanınan bir kişi olacağına ve hayatı boyunca emniyetli ve güvenli bir hayat yaşayacağına gelir. Bu rüya güzel bir rüyadır görülen bebek güzel bir bebek ise iyi davranışlarla çevrede sevilen biri haline gelinir.

Rüyada Erkek Bebek Tarafından Öpülmek

Rüyada erkek bebek tarafından öpülmek ne anlama gelir? Bu rüya başka biri tarafından büyük bir yardım sağlanacağına ve önemli bir sağlık sorununun başka biri tarafından çözüme kavuşturulacağına gelir. Ayrıca bazı İslam yorumcularına göre bu rüya güç ve para sahibi olmaya gelmektedir. Para sahibi olmak için başka birinden yardım alınacağına da gelmektedir.

Rüyada Bebek Kokusu Koklamak

Rüyada bebek kokusu koklamak zor ve kötü günlerin yaklaştığının ve bunun fark edileceği anlamına gelmektedir. Yani iyi olaylar hemen gelmeyecek yavaş yavaş hissedilmeye başlanacaktır. Sonrasında huzurlu ve güvenli günler yaşanacaktır.

Rüyada Kız Bebek Tarafından Öpülmek

Rüyada kız bebek tarafından öpülmek bazı islam yorumcularına göre iyi karşılanmayan bir rüya olup yalancı ve riyakar dosta rivayet edilir. Fakat bazı yorumculara göre dert ve kederden kurtularak güvenilir bir hayat sürmeye sağlıklı bir ömür geçirmeye de gelmektedir. Bazen rüyanın aynı anlama gelmesi de mümkündür.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani