Rüyada “Rüyada Bebek Maması Görmek” Görmek

Rüyada Bebek Maması Görmek

Rüyada bebek maması görmek, büyük zorluklar yaşanacağı bir dönemin içinde olunduğu, işlerin kaplumbağa hızıyla ilerlediği, murada kavuşabilmek için çok yıpranılacağına işaret eder. Rüyada bebek maması gören kimse, devlet kapısında işi olanların önüne pek çok engel çıkacağı ama hepsini aşacağı manası taşır.

Rüyada Bebek Maması Görmek İslami Anlamı

İslami rüya tabirlerine göre bu rüyayı gören kimse, çileli, on verip bir aldığı zamanlardan sonra, emeğinin karşılığını görür ve bundan sonra bahtı açık olur. İbni Sirin (r.a) bu rüyaları, nankör bir kimseye iyilik etmek şeklinde açıklar.

Rüyada Bebeğe Mama Yedirmek

Rüyada bebeğe mama yedirmek rüya yorumcuları tarafından, kişinin sıkıntılarının yavaş yavaş dağılacağı ve neşeli, mutlu, sağlıklı bir döneme gireceği şeklinde yorumlanan bir rüyadır. Bazı yorumcular bu rüyaların yapılacak iyi bir evliliğe, hayırlı ve iyi huylu eşe yorulabileceğini söyler. Rüyayı gören kimse güvenilir dostlara sahiptir ve malına canına kolay kolay zarar gelmez. Alimler bu müjdeci kabul eder. Rüyasında bir bebeğe mama yedirdiğini gören kimse, vefalı, temiz niyetli bir kimsedir ve bunun mükafatını görür.

Rüyada Bebek Maması Satın Almak

Rüyada bebek maması satın almak pek çok rüya yorumcusu tarafından, kişinin, kendisini kayba uğratacak bir ticaret yapacağı, büyük zarara uğrayıp yokluk göreceği, beklemediği bir kapıdan eline geçen bir para vesilesiyle ticarette yaşadığı kaybı telafi edeceği ve yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Bebeğe Biberonla Mama Vermek

Rüyada bebeğe biberonla mama vermek alimlere göre, rüyayı görenin, büyük bir muradı olduğu, bu muradın gerçekleşmesi için Allah’a çok dua edip, adaklar adadığı, muradının gerçekleşeceği, muradı gerçekleşince, mutlaka adağını yerine getirmesi gerektiği anlamını taşır.

Rüyada Mama Sandalyesi Görmek

Rüyada mama sandalyesi görmek çok hayırlı ve kazançlı bir ortaklık kurup, bu ortaklık sayesinde, malın mülkün çoğalması, itibarın artması ve eğer ki kişi beceri ve yeteneklerinin kıymetini bilir, onları iyi kullanırsa, iş hayatı başta olmak üzere hayatın her alanında, hep başarılı olması manasına gelir.

Rüyada Bebek Maması Almak

Rüyada bebek maması almak alimler tarafından, rüyayı gören yoksul bir kimseyse, ummadığı zamanda ummadığı yerden gelecek rızk ve itibarlı birinden yardım görmek şeklinde açıklanır. Bazı yorumcular, bu rüyaların, kişinin, akrabalarıyla yaşayacağı sıkıntıları bildirdiğini söyler. Rüyayı gören kişi, mal mülk yüzünden akrabasıyla husumet yaşar. Araya giren hatırlı dostlar sayesinde sulh sağlanır.

Rüyada Bebek Maması Yediğini Görmek

Rüyada bebek maması yediğini görmek rüya yorumcuları tarafından, kişinin, meslek hayatında büyük başarılar elde edeceği şeklinde açıklanır. Kişi hangi işi yaparsa yapsın o işin önde gideni olur, meslek hayatındaki başarıları sayesinde aile hayatında da huzur bulur ve güzel günler görür

Rüyada Bebek Mama Önlüğü Görmek

Rüyada bebek mama önlüğü görmek rüyayı gören kimsenin, tedbirli ve planlı biri olmasıyla açıklanır. Bu yüzden herkesin güvenini kazanır. İnsanların güvenini kazanan kişi kolay kolay dara düşmez.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani