Rüyada “Rüyada Bebek Aldırdığını Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Bebek Aldırdığını Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada bebek aldırmanın anlamı rüyayı doğrudan tehlikeli bir hale getirebileceği gibi, gelecekten haberlerin bilinçaltınızda nasıl bir etki bırakacağının göstergesidir. Alınacak her türlü karardan etkilenen bir kişiyseniz, etrafınızdaki insanların sizin hakkınızda verdiği kararları sorgulayan ve huzursuz tavrınız nedeniyle bu tarz rüyalar görebilirsiniz. Evli kişiler tarafından bebek aldırma gibi bir rüyanın oldukça kötü anlamları bulunur.

Eğer boşanmak istiyorsanız, ilişkinizden memnun değil veya son dönemde bir nedenden dolayı huzursuzsanız, bir anda yalnız kalacağınıza delalettir. Yalnızlık nedeniyle mutsuz olma ihtimaliniz olduğu gibi, alınan kararlara ve atacağınız adımlara göre bebek aldırma eylemiyle karı koca arasına bir sorunun girdiği görülür. Bekarlarda ise sosyal çevredeki problemlerin zamanla bilinçaltına yansıması olarak yorumlanır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Bebek Görmek neye işarettir? İslami Kaynaklara göre anlamını yazımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Başka Birisinin Bebeğini Aldırdığını Duymak

Rüyasında bebeğini aldıran bir kişi için bazı sorunlarından kökünden kurtuluşunun geleceği anlamına gelir. Eğer bebek istenmeden olmuşsa ve bu durum direkt olarak aileyi mağdur edecekse, alınması hayırlı olarak yorumlanabilir. Dini olarak yapılan yorumlarda ise bebeğin aldırıldığıyla ilgili görülen rüyalarda dahi kararlara dikkat edilmesi ve tövbeden kaçınılması gerektiği belirtilir.

Rüyada birinin bebek aldırdığını duymak ve verilen tepki dikkat edilmesi gereken yapıya sahiptir. Eğer büyük bir tepki vermiyorsanız, fazla umursamayacağınız bir kötülükle karşılaşacaksınız. Yüzünüze gülen fakat arkanızdan iş çeviren insanların sayısında artış olacaktır. Rüyada birinin bebek aldırdığını duyunca birden hiddetleniyorsanız, size karşı yapılan kötülükte sakin kalmanızın mümkün olmayacağı şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Bebek Aldırmayı Düşünmek/İstemek

Bebek aldıracak olan kişinin kadın olması ve kendisinin bebeğini aldıracak olması son derece kötü günlerle karşılaşılma ihtimali olduğunu gösteriyor. Rüyada bebek aldırmayı düşünmek dahi bireyin ilerleyen zamanlarda alacağı yanlış kararlarda birkaç kez düşünmediği taktirde üzüleceğine delalettir.

Hem stresli hem de hüzün dolu bir dönemden çıkan kadınlarda sıkça görülen bu rüya nedeniyle bilinçaltına sürekli olarak her şeyin kötü olacağı mesajı iletilmiştir. Doğal olarak huzursuz olan birey de zamanla bu durumun üstesinden gelecek girişimlerde bulunmadığı taktirde, rüyada bebek aldırmak istemek için kararıyla geleceğini şekillendirir. Alma kararı verildiğinde stresli olmaya devam edecek, vazgeçtiğinizde ise daha mantıklı ve dikkatli karar vermiş olacaksınız.

Erkeklerin Rüyasında Kürtaj Görmesi

Erkeklerin bir veya birkaç kez kürtaj görmesi durumunda doğrudan iş hayatıyla ilgili sıkıntılar yaşadığı veya yaşayacağı şeklinde anlamlar çıkıyor. Hem bu durum hem de bebek aldırıldığını gösteren mekân itibariyle bireyin hayatını temsil eder. Temiz bir mekân olmaması ve kötü koşullar altında kürtaj kararının verilmiş olması da baskı altında kötü ve hayatınızı etkileyecek kararlar alacağınız anlamına geliyor.

Rüyada Bebek Aldırmaya (Kürtaja) Gitmek

Eğer bebek aldırıldığında ölü olarak alınmaz ve canlı olursa, şansınızın bulunduğunu ve iş hayatınızda başarılı olma ihtimalinizi ortaya çıkaracaktır. Rüyada bebek aldırmaya gitmek için alınan kararda mutlu veya üzgün olmanız, eşinizle alacağınız kararlarda olumlu mu yoksa olumsuz mu sonuçla karşılaşacağınızı öngörmenizi sağlar.

Rüya Anlamına Bakın? Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek bu rüyayı Geçmişte görmüş olabilirsiniz?

Rüyada Bekarken (Evlilik Dışı) Bebek Aldırmak

Bebek aldırdığını gören bir kişinin bekar olması en korkulan durumların başında geliyor. Uzun zamandır planlanan bir durum üzerinde bir anda beklenmedik sonuçların oluşmasına neden olabilecek gelişmelerle karşılaşılabilir. Bu da doğrudan aylar hatta yıllar boyunca üzerinde çalıştığınız durumun başarısız ve sizi kötü etkileyecek şekilde sonlanmasıyla tanımlanabiliyor.

Rüyada bebek aldırmaya gitmek herkesin sorun yaşayabileceği ve direkt olarak hayatını etkileyebilecek problemlerle karşılaması şeklinde değerlendiriliyor. Bir kişinin bebek aldırması ve bekar olması, hem iş hem de sosyal hayatında o kişiyi etkileyecek olayların başkaları tarafından yaşatılabileceğinin göstergesidir.

Rüyada Başkasının Kürtaj Olduğunu Görmek

Rüyasında bebeğini aldıran evli bir çiftin beraber aldığı karar sonucunda bu yönde girişimde bulunması, ayrılma ihtimallerinin arttığını gösterir. Birbirlerine ilgi göstermeyen, görüşemeyen ve sürekli olarak uzak olan çiftlerden birinin daha fazla gördüğü rüyada daha huzursuz olduğuna delalettir. Rüyada başkasının kürtaj olduğunu görmek ise sadece size değil, çevrenizdeki insanlara da kısa süre içerisinde zarar gelebileceği şeklinde yorumlanır. Dikkatli olmanız ve alacağınız en ufak kararda dahi her türlü sorumluluğu almanız gereklidir. Uyumadan önce içinizi sıkan şeyin ne olduğunu düşünmeli ve o durumun çözüme kavuşması için belirlediğiniz kişilerle detaylı olarak iletişim kurmalısınız.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani