Rüyada “Rüyada Baza Görmek” Görmek

Rüyada Baza Görmek

Rüyada Baza görmek, rüya gören kişi için zor zamanların geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada baza almak, rüya sahibi kişinin işleri yolunda gitmeme başlar ve zarar elde eder. Rüyada baza kırılması, İş hayatında zor bir sürecin başladığı şeklinde yorumlanır. Rüyada baza gören kişinin çevresinden hiç bir yardım almadan yaşayacağı ve ancak kendisinin üstesinden gelebileceği sıkıntılar şeklinde yorumlanır.

Rüyada Baza Görmek İslami Anlamı

Rüyada Baza görmek, Kirmani(r.a)’ya göre zor günlerde yaşanılacak olan sıkıntılardan dolayı kişinin çeşitli hastalıklara maruz kalacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada baza görmek hayır ile yorulması gereken ancak içerik bakımından sıkıntılı bir rüya olacağı için görülen nadir rüyalar arasındadır. Rüyayı gören kişi istemeden de olsa yalnız kalır ve bu süreç onu kötü yönde etkiler. Sorunların baş göstereceği bir döneme girmek ve bu dönemde dostu düşmanı daha rahat tanıma olarak rivayet edilir.

Rüyada Baza Başlığı Görmek

Rüyada baza başlığı gören kişi sevdiği kişi ile yakın olma arzusu duyar ancak yaşanılacak aksaklıklardan dolayı bu ilişkiden vazgeçmek zorunda kalabilir. Üzüntü duyacağı olayların yaşanması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tek Kişilik Baza Görmek

Rüyada tek kişilik baza görmek uzun dönem yalnız kalınacağı şeklinde yorumlanır. Gönül işlerinin yolunda gitmemesi, ayrılık, üzüntü ve hastalık olarak rivayet edilir. Rüyada tek kişilik baza görmek sevgilinizle sorun yaşayacağınıza bu sorundan dolayı ayrılık vuku bulacağı şeklinde yorumlar. Evli kişilerin evliliklerinde ters giden olayların olması boşanmanın düşünüleceği zor günleri tasvir etmektedir.

Rüyada Çift Kişilik Baza Görmek

Rüyada çift kişilik baza görmek sıkıntılı günler yaşayan rüya sahibinin eşinden destek göreceği ve el ele vererek bu durumdan çıkmaya çalışacağı şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Yatak Görmek

Rüyada yatak görmek hayırlı ve sevgi dolu eşe tasvir edilir. Evlilikte aranılan huzurun bulunması, huzurlu bir aile hayatı olacağı şekilde tasvir edilmiştir.

Rüyada Yatak Baza Görmek

Rüyada yatak baza görmek zor günler olacağı ancak sabırlı olunursa bu günlerden kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Yeni bir başlangıç yapmak ve yeni bir işe başlamak şeklinde yorumlanır. Bir başka tasvire göre her zaman kendiniz tam ve eksiksiz hissedeceğiniz bir eşiniz olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Baza Almak

Rüyasında baza aldığını gören kişi uzun zamandan beri sevdiği kişiyle nikah yapacağı ve mutlu olacağı şeklinde yorumlanır. Huzurlu bir aile hayatı, daima seveceği bir eşinin olması şeklinde yorumlanır. Hayırlı bir rüya olarak ele alınır. Bekar kişiler için ise kısa sürede bir kişiye açık olup evlilik hazırlıklarına başlayacağı şeklinde yorumlanır. Evli kişi bu rüyayı görürse rivayet odur ki eşinin sadakat simgesidir.

Rüyada Ranza Görmek

Rüyada ranza görmek kişinin monoton hayattan sıyrılacağı güzel hareketli günlerin yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Kişi hayatında renkli günler yaşayacaktır. Güzel bir tatil yapıp tüm stresinden kurtulacağı anlamındadır. Rüyayı gören her kimse yakın zaman da borçlarından kurtulur ve sıkıntılı günleri geride bırakır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani