Rüyada “Rüyada Bayrak Görmek” Görmek

Rüyada Bayrak Görmek

Rüyada Bayrak görmek, rüya sahibinin maddi açıdan çok sıkıntılı bir dönem geçirmesine dikkat çeker. Rüyada Bayrak dikmek, iş konusunda yanlış bir kişi ile yapılan ortaklık sonucu üzüntü ve sıkıntı içerisine girmeye işaret eder. Rüyada Bayrak tutmak, bunlara karşıt olarak da sonu olmayan rızk, bereket, kazanç olarak yorumlanır. Rüyada Bayrak öpmek, rüya sahibi için baht ve kısmet açıklığı olarak tabir edilir.

Rüyada kendi milletine ait bayrağın görülmesi işlerde kolaylık yaşanacağına, başka bir millete ait bayrak görülmesi başka bir kişiden destek alma ihtiyacına dikkat çeker. Rüyada dalgalan bayrak görmek, rüyayı gören kişinin bir yakınının kendisine ihtiyaç duyduğunu gösterir.  Rüyada Bayrak asmak, aynı zaman da rüya sahibi için bolluk, bereket ve kısmet olarak da tabir bulur. Hareketsiz duran bayrak görülmesi ise zorluklar içerisine girmeye, zahmet çekmeye işarettir.

Rüyada Bayrak Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bayrak görmek, İmam Nablusi (r.a.) yorumu ise; dostane ilişkilere, büyük bayrak görülmesini evlenme olarak yorumlamıştır. İmam Cafer-i Sadık (r.a.) rüyada bayrak görmek ile ilgili olarak 4 tabirde bulunmuştur. Bunlar yolculuk, büyüklük, iyi hal, makam ve büyüklüktür.

Kirmani (r.a.) rüyada bayrak görülmesinin yolculuğa işaret ettiğini buyurmuştur. Ayrıca yüksek mevkide birisinin kendisine bayrak verdiğini görmesi ise makam sahibi olma olarak yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a.) rüyada bayrak gören rüya sahibinin, takva sahibi bir kişi olduğuna veya zengin sözü geçen bir kişi olduğuna delalet ettiğini buyurmuştur.

Rüyada Bayrak Taşımak

Rüyada bayrak taşıdığını gören kişinin onurlu bir iş yaparak büyük bir mertebe alacağına dikkat çeker. Elindeki bayrağı düşürdüğünü gören kişinin ise mertebe kaybedeceği şeklinde tabir edilir.
İmam Nablusi (r.a.) rüyada bayrak taşınmasını büyük bir ödül alınması şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Bayrak Sallamak

Rüyada bayrak sallamak hayırlı işler yaparak bol kazanç sahibi olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin uzun süreli bir hastalıkla uğraşacağı sonrasında tüm sıkıntı ve hastalıklardan arınacağı olarak tabir edilir.

Rüyada Bayrak Dikmek

Rüyada bayrak dikmek kişinin girmiş olduğu işlerden ferah içerisinde ve başarıyla çıkacağına yorumlanır. Ayrıca rüya sahibi için şan ve şöhret olarak tabir edilir.

Rüyada Bayrak Direği Görmek

Rüyada bayrak direği görmek ilim sahibi olmaya, sözü dinlenen bir kişi olunacağına işaret eder. Yüceliğe ulaşma olarak da tabir bulur.

Rüyada Bayrak Tutmak

Rüyada bayrak tutmak sıkıntı içerisine girileceği yönünde tabir edilirken buna karşıt olarak sıkıntılardan arınma huzur ve refaha erme olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Yabancı Bayrak Görmek

Rüyada yabancı bayrak görmek başkası tarafından destek verilmesine ihtiyaç duyulduğunu göstermektedir.  Kendi ulusunun bayrağını taşıyan kişi için ise şeref ve itibarının arttığı yönünde yorumlamıştır.

Rüyada Bayraklı Tabut Görmek

Rüyada bayraklı tabutu görmek aile hayatının çok hayırlı olacağına sıkıntıların dertlerin son bulmasına işaret eder.

Rüyada Bayrakla Yürümek

Rüyada bayrakla yürümek makam sahibi olmaya ve yolculuğa delalet etmektedir.

Rüyada Bayrak Öpmek

Rüyada bayrak öpmek sıkıntıların gittikçe artacağı, bir arkadaş ile sorun yaşanacağı ve borçlanma olarak yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani