Rüyada “Rüyada Bavul Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Bavul Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Bavul görmek, genellikle bavulun durumuna göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyada görülen bavul, kimi zaman hayırlı, kimi zaman da hayırsız yorumları olabilir. Rüyada bavul görmek eğer bavul dolu ise bazı iç karışıklıklara, dedikoduya, kuru kalabalığa ve tatsız olaylara delalettir. Şayet içi boşsa hayırlı haberler almaya, çok sevinmeye işaret eder. Bu yüzden böyle bir seyahat varsa ye ertelenmeli ya da bu seyahat esnasında çok dikkatli olunmalıdır.

Rüyada Bavul Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bavul görmek, rüyada görülen ağzı açık bir bavul dürüst, içi dışı bir, iyi niyetli, kalbinin güzelliği yüzüne yansımış insanlara işarettir. Şayet bavulun ağzı kapalıysa ketum, nerede ne yapacağı belli olmayan, sözüne güvenilmeyen, bazı dengesizlikleri olan kişilere işarettir. Rüyada bavul görmenin psikolojik yorumu ise kişinin her şeyi kendi iç dünyasında yaşaması, dışarıya hiçbir şey yansıtmaması ve kendini korumaya alması olarak yorumlanır. Rüyada bavul görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; bavul hayırlı yolculuklara işaret eder.

Rüyada Bavul Toplamak

Rüyada bavul toplamak, bir yolculuğa çıkmak için hazırlanmak olarak tabir edilir. Seyahat düşüncesi olmayan kişiler için ise bir işe başlamaya, bunun için kolları sıvamaya delalettir.

Rüyada Bavul Hazırlamak

Rüyada bavul hazırlamak, bir çocuk haberi almaya ve bunun yaratacağı güzel sevince işarettir. Çocuk sahibi olmayı isteyen aile isteğine kavuşacak ve bebek için hazırlık yapacak demektir. Bekar bir kimse bu rüyayı görüyorsa, yakın zamanda evlilik hazırlığına girecek demektir.

Rüyada Bavul Açmak

Rüyada bavul açmak, yakınzamanda iş konusunda seyahate çıkmak ve bu seyahatin kişiye çok hayırlı gelmesi demektir. Çıkacağı bu seyahatte farklı iş bağlantıları karşısına çıkabilir ve kendisine yeni kapılar açılabilir.

Rüyada Bavul Almak

Rüyada bavul almak yeni yerler keşfetmek, buralardan keyif almak ve belki de yerleşmeyi düşünmek olarak tabir edilir.

Rüyada Bavul Taşımak

Rüyada bavul taşımak, para kazanmak ve bu paranın kişinin hayatını değiştirecek yönde olması ile tabir edilir. Kolay kazanılan ancak yinede haramdan uzak hayırlı bir paradır.

Rüyada Bavul Kaybetmek

Rüyada bavul kaybetmek, bir kişiye aracı olarak ya da ona kefil olarak maddi kayıp yaşamak olarak tabir edilir. İş yapılan kişiye karşı çok dikkatli olunmalı kim olursa olsun güvenilmemelidir.

Rüyada Kırmızı Bavul Görmek

Rüyada kırmızı bavul görmek, pek hayırlı yorumlanmaz. Bir yere seyahat etmek, şehir dışına ya da yurt dışında bulunmaktır. Ancak renginin kırmızı olması, gidilecek yerde dikkat edilmesi gereken şeylerin olması ya da problem yaratacak kişilerin olabileceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Bavul Görmek

Rüyada siyah bavul görmek, gidilecek yerden üzülerek dönmek, bir kalp kırıklığı yaşamak demektir. Siyah bavul görmenin bir başka anlamı da bir yerde yönetici olmak, etkin konumunda olarak sözü geçen biri olmak ile tabir edilir. Bazen de memurlukta kademe atlamak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani