Rüyada “Rüyada Battaniye Görmek” Görmek

Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada Battaniye görmek, rüya sahibinin çevresindeki fesat ve kindar kişileri temsil eder. Rüyada battaniye vermek, ancak bu insanlar gerçek yüzlerini göstermeden hareket ettikleri için, rüyayı gören kişi onların iyi insan olduklarını düşünecektir. Bazı rüya tabircilerinin yaptıkları yorumlara göre de rüyada battaniye kesmek, kişinin etrafının gerçek yüzünü açığa çıkarmayan düşmanlarla çevrili olduğu anlamına gelir.

Rüyada Battaniye Görmek İslami Anlamı

Rüyada Battaniye görmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu konu ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında battaniye görürse, düşmanlarına karşı dikkatli olmalıdır. Çünkü rüyasında battaniye hediye ettiğini gören birinin gizli düşmanları var demektir.” Çoğu yoruma göre rüyada battaniye görmek kötü niyetli insanlar ile tabir olunur.

Rüyada Bebek Battaniyesi Görmek

Rüyada bebek battaniyesi görmek, güçsüz ve akılsız bir düşmanı temsil eder. Rüya sahibi her ne kadar bu düşmandan korksa da onun ne kadar güçsüz olduğunun farkına varacak ve aslında kendisinin daha kuvvetli olduğunu fark edecektir. Rüyasında bebek battaniyesi gören birinin zayıf bir düşmanı var demektir.

Rüyada Battaniyeye Sarılmak

Rüyada battaniyeye sarılmak, kişinin hayata sarılmasını temsil etmektedir. Rüyasında battaniyeye sarıldığını gören hayattan zevk almaya başlayacak ve yaşama dört elle sarılarak kendini mutlu edecek işler ile meşgul olmaya başlayacaktır.

Rüyada Battaniye Almak

Rüyada battaniye almak, rüya sahibinin istemeden işleyeceği bir günahtan ötürü büyük bir pişmanlık yaşamasına delalet eder. Rüyasında battaniye aldığını gören biri önce farkında olmadan bir günah işleyecek sonrasında da hatasının farkına vararak tövbe edecektir.

Rüyada Battaniye Yıkamak

Rüyada battaniye yıkamak, kişinin günahlarından tek tek arınacağı anlamına gelir. Rüyasında battaniye yıkadığını gören kimse, artık daha iyi bir insan olma yolunda adımlar atacak ve Allah’tan af dilenecektir.

Rüyada Battaniye Katlamak

Rüyada battaniye katlamak, kişinin fiziksel anlamda gücünü geri kazanacağı anlamındadır. Rüyayı gören kişi bir iş üzerinde çok çabaladığı için baş gösteren fiziksel yorgunluktan kurtulur. Rüyasında battaniye katladığını gören bir kimse, bedensel kuvvetine yeniden ulaşarak enerjik bir hale gelecek demektir.

Rüyada Battaniye Vermek

Rüyada battaniye vermek, samimi, iyi kalpli ve güleryüzlü insanlar ile tabir olunur. Rüyasında birine battaniye verdiğini gören kişi, kalıcı dostlar edinecek ve bu yeni dostları ile hoşça vakit geçirecek ve onlardan yeni şeyler öğrenecek demektir.

Rüyada Elektrikli Battaniye Görmek

Rüyada elektrikli battaniye görmek, kişinin dünya işlerine kapılıp sürüklendiğine ve öteki dünya için hiç hazırlık yapmadığına işarettir. Rüyasında elektrikli battaniye gören biri dünyevi olan her şeyle o kadar ilgilenir ki sonunda manevi hayatın tüm değerini göz ardı ederek yanlış yola girer.

Rüyada Örgü Battaniye Görmek

Rüyada örgü battaniye görmek, kişinin dini anlamda büyük bir aydınlanma yaşayacağı ve artık daha farklı bir insan olacağı anlamına gelir. Rüyasında örgü battaniye gören biri artık dini yola yönelecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani