Rüyada “Rüyada Bataklık Görmek” Görmek

Rüyada Bataklık Görmek

Rüyada Bataklık görmek, çok farklı anlamlara gelebilir. Rüyada bataklık gören kişinin yanlış yolda olması, kendisine uygun olmayan kişilerle ilişki içerisinde olması ve bu durumun kendisini kötüye sürüklemesi ile yorumlanabilir. Rüyada bataklıktan birini kurtarmak, kötü alışkanlıkları olan kimseyi doğru yola çekmeye işaret eder.

Rüyada bataklıkta olmak, bir şeylere sürüklenmek ve sürüklenen şeylerin iyi olmaması demektir. Rüyada bataklıkta boğulmak ise, kurulan yanlış arkadaş çevresi ya da girilen yanlış işler de görülecek bazı zararlar anlamına gelir. Rüyada bataklık görmek bir borca girmek ve bu borcun altından kalkamamak demektir.

Rüyada Bataklık Görmek İslami Anlamı

Bir banka borcu olup haciz gelmesi ya da tefeciden para alarak başın derde girmesi gibi durumlar ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi hayatında tehlike teşkil eden durumlar var ise bu uyarıcı rüyayı dikkate almalı, uzak durmalıdır. Rüyada bataklık görmenin psikolojik yorumu ise kişinin bunalımda olması, adeta rüyadaki gibi bir bataklığa sürüklenmişcesine hissetmesi ve sıkıntıdan kurtulmamaktır. Rüyada bataklık görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; çıkacak engel ve güçlüklere işaret eder.

Rüyada Bataklıkta Kaybolmak

Rüyada bataklıkta kaybolmak, ne yapacağını bilememek, doğru karar verememek ve yanlış adımlardan ötürü sorunlar yaşamak demektir. Kişiyi bu duruma sürükleyen neden, genellikle çevresindeki yanlış insanlardan kaynaklanır.

Rüyada Bataklıkta Boğulmak

Rüyada bataklıkta boğulmak, sanılanın aksine çok hayırlıdır. Arzu edilen şeylerin, bazı güçlükler yaşadıktan sonra da olsa gerçekleşmesi ve kişi için çok hayırlı olması anlamına gelir.

Rüyada Bataklığa Saplanmak

Rüyada bataklığa saplanmak, maddi anlamda kısıtlamalar yaşamak, rahat olan hayatın sekteye uğraması ve bunun kişi de manevi anlamda da bunalım yaratması demektir.

Rüyada Bataklıkta Yürümek

Rüyada bataklıkta yürümek, para harcanmış ve riski girilmiş bir işte yanlış şeyler yapmak demektir. İşini kuran kişi bazı yanlış kimselerle iş yaparak kendini zor duruma düşürecektir.

Rüyada Bataklıktan Geçmek

Rüyada bataklıktan geçmek, sorunlu günleri geride bırakmak, sıkıntıların bitmesi ve ferahlamak olarak yorumlanır. Aile içinde sıkıntı yaşayan kişi ailevi problemlerini düzeltecek ve sorunlarını yola koyarak yeni bir hayata başlayacaktır.

Rüyada Bataklıkta Çırpınmak

Rüyada bataklıkta çırpınmak, bir konuda çok sinirlenmek çok fazla gerilmek ve bir süre bunun etkisinde kalmak demektir. Kişiyi çok sinirlendirecek ve zor duruma düşürecek kötü niyetli kişilerin olması ve onlar yüzünden bir müddet sıkıntıda olmak ile yorumlanır.

Rüyada Bataklıkta Kurtulmak

Rüyada bataklıktan kurtulmak, kötü alışkanlıkları olan ve kötü yaşantısı olan bir kimsenin yeni bir hayata başlaması, eskiyi geride bırakarak her şeyi yeniden düzenlemesi demektir. Eski çevreden uzaklaşarak yeni ve yararlı insanlarla tanışmak ile tabir edilir.

Rüyada Bataklıkta Kurbağa Görmek

Rüyada bataklıkta kurbağa görmek, zor durumun içerisinden kurtulmak, adeta karanlıktan aydınlığa çıkmak gibidir. Kişi, gücü ve azmi sayesinde hem kendini hem de ailesini sıkıntıdan kurtaracaktır. Bu rüyanın diğer anlamı da iyi niyetli biriyle tanışmak, ondan çokça yardım görmek ve bu sayede ferahlamaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani