Rüyada “Rüyada Başörtüsü Görmek” Görmek

Rüyada Başörtüsü Görmek

Rüyada Başörtüsü görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada başörtüsü görmek hayırlı işler ile tabir edilir. Rüyada başörtüsü görmek sır ve suç ile de yorumlanmaktadır. Rüyada başörtüsü görmeyi alimler dini olarak şu şekilde yorumlamıştır. Rüyada başörtüsü takmak, terk etmek ve uzaklaşmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Başörtüsü Görmek İslami Anlamı

Rüyada Başörtüsü görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi kadın ise, sır saklayan ve herkesin bir sırrını bilen kadındır. Rüyasında başörtüsü gören erkek ise hayırlı işler yapacaktır yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada başörtüsü görmeyi, gizli yardım ve yapılan hayır tabir etmiştir. Rüyasında başörtüsü gören kişi, yaşadığı ve saklamaya çalıştığı olayları, itiraf edecek ve kendini aklayacaktır.

Rüyada Yeşil Başörtüsü Görmek

Rüyada yeşil başörtüsü görmek, hayır ve helal kazanç ile yorumlanır. Rüyasında yeşil başörtüsü gören kişi, güzel ve hayırlı işler yapacaktır. Rüyada yeşil başörtüsü görmek, zahmetli ama helal gelir ile de tabir edilir.

Rüyada Beyaz Başörtüsü Takmak

Rüyada beyaz başörtüsü takmak, temiz niyetli ve hayırsever kişiler ile yorumlanır. Rüyada beyaz başörtüsü takan birini görmek, iyi niyetli biri ile tanışmak olarak tabir edilir. Rüyasında beyaz başörtü taktığını gören kişi, yakın zaman içinde sıkıntılarından kurtulacaktır.

Rüyada Başörtüsü Yapamamak

Rüyada başörtüsü yapamamak, çevrilemeyen niyet ve vesvese ile yorumlanır. Rüyasında başörtüsünü yapamayan kadın, iyi olsun istediği huylarını değiştirmeye çalışsa dahi başarılı olamaz. Rüyada başörtüsü yapamamak, esirgenen yardım ve para olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Başörtüsü Almak

Rüyada başörtüsü almak, sır ve suç saklamak, üstünü kapatmak ile yorumlanır. Rüyasında başörtüsü aldığını gören kişi, yaptığı hataları kapatmak için çabalar ve bundan dolayı korku ile yaşar. Rüyada başörtüsü almak, maddi olarak yardım yapmak ile de tabir edilir.

Rüyada Başörtüsü Takmak

Rüyada başörtüsü takmak, utanç duyulacak işler yapmak ile yorumlanır Rüyasında başörtüsü takan bir kadın, haram kabul edilen münasebetlerde bulunmuştur. Rüyada başörtüsü taktığını gören bir erkek, hırsızlık yapmış ve zimmetine para geçirmiştir.

Rüyada Başörtüsü Görmek

Rüyada başörtüsü görmek, şüphe ile yorumlanır. Rüyasında başörtüsü gören kişi, şüphelerinin üzerine gidecek ve haklı olduğunu anlayacaktır. Rüyada başörtüsü görmek, gizli kapaklı yapılan işleyin ayyuka çıkması ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Eşinin Başörtüsü Taktığını Görmek

Rüyada eşinin başörtüsü taktığını görmek, aile içinde ki sıkıntıların ve huzursuzlukların çözülmesi ile yorumlanır. Rüyasında eşinin başörtüsü taktığını gören erkek, eşi ile arasındaki sorunları çözecek ve mutlu olacaktır. Rüyasında eşinin başörtüsü taktığını gören bir kadın, aile içinde büyük sorunlar yaşayacaktır ve ayrılık kararı alacaktır.

Rüyada Başörtüsü Hediye Etmek

Rüyada başörtüsü hediye etmek, üstü kapalı söylenen hata ile tabir edilir. Rüyasında başörtüsü hediye ettiğini gören kişi, çevresindeki insanların hatalarına şahit olacaktır. Rüyada başörtü hediye almak, gizlenemeyen sırlar ile yorumlanır. Rüyada başörtüsü hediye etmek, akıl vermek ve yol göstermek ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani