Rüyada “Rüyada Baskül Görmek” Görmek

Rüyada Baskül Görmek

Rüyada Baskül görmek, rüyayı gören kişinin kişiliği tam oturmadığına, arkadaşları arasında laf taşıyan kimseye işarettir. Rüyada görülen baskül, çocukça davranışlar sergileyerek herkesin kalbini kıran bir kişi olduğuna delalet eder. Rüyada baskül satın almak, rüya sahibinin uzun zamandır aklında olan ve gerçekleştirmek için çok uğraştığı işi gerçekleştiremeyeceğine işaret eder. Rüyada baskülün kırılması ise, daha sonra ortaya çıkan başka fırsatlar sayesinde tüm sıkıntılardan kurtulup daha hayırlı işler yapacağına işaret eder.

Rüyada Baskül Görmek İslami Anlamı

Rüyada Baskül görmek, Nablusi (r.a) demiştir ki; bu rüyayı gören bir kimse önemsiz gördüğü bir işten dolayı başının derde gireceğine yorumlanır. Rüyada baskülde bir şey tarttığını görmek ise, rüya sahibinin elinden yüklü bir miktarda para çıkacağına işaret eder.

Kirmani (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında baskül gören kişinin dışarıdakilerin sözünü kendisine ve kendisinin görüş ve fikrini dışarıdakilere aktaran hakime delalet eder. Aynı zamanda rüyasında baskül gören bir kişi yaşamı boyunca kaybettiği fırsatları tekrar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Baskül Almak

Rüyada baskül almak, rüya sahibinin çalışma hayatında helal yoldan çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder. Bu sebeple rahat bir yaşam süreceğine, üzüntülü ve sıkıntılı günlerin geride kalacağına ve yakın bir arkadaşı sayesinde zor geçen iş hayatının kolaylaşacağına işaret eder.

Rüyada Baskül Satmak

Rüyada baskül satmak, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı üzücü olaylar ve çevresindekilere yapmış olduğu hatalardan dolayı çok pişmanlık yaşadığına yorumlanır. Bundan dolayı uzun seneler kendini affetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Baskülle Tartılmak

Rüyada baskülle tartılmak, rüyayı gören kişinin aşk hayatında çok büyük bir utku yaşayacağı ve hayatını değiştirecek olan bu kişi ile uzun bir beraberliğe doğru yürüyeceğine delalet eder.

Rüyada Kırık Baskül Görmek

Rüyada kırık baskül görmek, rüyayı gören kişinin çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, moral bulacağı, var olan hastalıklarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Bozuk Baskül Görmek

Rüyada bozuk baskül görmek, rüya sahibinin hayal ettiği birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, elde edeceği maddi kazançlar sayesinde yardıma muhtaç kişilere yardım edeceğine ve aldığı dualar sayesinde manevi huzura kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Dijital Baskül Görmek

Rüyada dijital baskül görmek, rüya sahibinin bir takım lafları başka kişilere taşıyarak başının derde gireceğine ve bu sebeple sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Tartı Görmek

Rüyada tartı görmek, rüya sahibinin geçmiş yıllarda yaptığı olaylar gün yüzüne çıkarak aile içerisinde sorunların çıkmasına ve bu sorunlardan ötürü başının çok ağrıyacağına ve uzun süre sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Rüyada Terazi Görmek

Rüyada terazi görmek, rüya sahibinin çok önemli işleri olacağına ve bu işlerinden devlet kapılarından geçeceğine işaret edilir. Rüya sahibinin hayatının bir dönüm noktası olacağına işaret eder. Bazı yorumcular ise, rüyada terazi görmek, rüya sahibinin vicdan azabı çekeceği bir takım olaylar yaşayacağına ve bu olaylar karşısında kendi kabuğuna çekilip uzun süre tek başına hayat süreceğine yönelik yorumlamışlardır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani