Rüyada “Rüyada Basket Atmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Basket Atmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Basket atmak, İsmin çok şanslı bir hayat süreceğine, Olumlu şeyler duyacağına yorumlanır. Rüyada basket atan birini görmek, uzun süredir beklenen bir haberin hayırlı bir şekilde alınacağına işarettir. Rüyada basket atmaya çalışmak, aile hayatında mutlu olacağını, mevki ve makam da sürekli olarak terfi edeceği şeklinde yorumlanır. Başka bir yoruma göre ise rüyada potaya basket atmak, büyük bir projede başarılı olunacağı. Uzun süre çalışılan bir sınavdan kazançlı çıkılacağı, bol kazanç bir rızka delalet eder.

Rüyada Basket Atmak İslami Anlamı

Rüyada Basket atmak, İslam alimlerine göre; şu şekillerde yorumlanmıştır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyasında basket atan kişi Çok zengin olacağı, mevki ve makam anlamında yüksek yerlere terfi edeceğine yorumlanır. Aynı zamanda milletvekili ya da bakan gibi devletin idari kurumlarında yer alacağı söylenir. Bundan dolayı rüya sahibinin geldiği makam ve mevki de adalet ve hak çizgisinde davranması, kazandığı çok paradan yetim ve yoksula yardımcı olması gereklidir.

Rüyada Potaya Basket Atmak

Rüyada potaya basket atmak, kişinin çok mutlu olacağı, hayallerini gerçekleştireceği, uzun süredir beklenilen haberlerin olumlu bir şekilde alınacağı, Maddi sıkıntılarım biteceği, sağlık sorunlarının biteceği yönünde yorum yapılır. Bundan dolayı kişinin hayatında biraz daha sabırlı ve tevekkül ederek yaşaması tavsiye edilir.

Rüyada Uzaktan Basket Atmak

Rüyada uzaktan basket atmak, kişinin çok çalışkan olduğu, girdiği işte başarı gösterdiği, Her anlamda zeki ve çevik bir yapısının olduğu, genel olarak girişken bir insanı işaret eder.

Rüyada Basket Topu Görmek

​​​​​ Rüyada basket topu görmek, rüya sahibinin oturmak yerine çalışması gerektiği, bir şeyleri elde etmek için sürekli olarak çaba sarf etmesi, Hayallerim olması gerekmez Hayaller için mücadele etmek anlamlarına gelir. Bu tür rüyalar genelde kişinin motivasyonunu artırması için gördüğü rüyalardır.

Rüyada Ayakla Basket Atmak

Rüyada ayakla basket atmak, rüyasında ayakla basket attığını gören kişi çok maharetli, On parmağında on marifet olan kişileri, çevresi tarafından çok çalışkan biri olarak bilinen, tuttuğunu koparan bir kişi olarak bilinir. Bu tür kişilerin potansiyelini ortaya çıkarması, yeteneklerini uygun bir şekilde kullanması gerekmektedir.

Rüyada Basketbol Sahası Görmek

Rüyada basketbol sahası görmek, rüya sahibinin yeni bir işe gireceği, hayırlı bir kısmet ile evleneceği, çok para kazanacağı, yeni bir hayata geçeceği yönünde tabir edilir. Günahsız ve sabırlı bir şekilde yaşadığında Geçmişte yaşadığı manevi sıkıntıların da biteceği, maddi olarak da rahatlayacağı bir dönemi göstermektedir.

Rüyada Basket Atamamak

Rüyada basket atamamak, rüya sahibinin yeteri kadar çalışmadığı, başarılı olması için gerekli potansiyeli göstermediği, çevresinden sürekli olarak yardım bekleyen kendisine faydası olmayan biri olarak bilinir.

Rüyada Basketbol Koçu Görmek

Rüyada basketbol koçu görmek, rüya sahibinin yapacağı işler de başkasının fikrine ihtiyacı olduğu, tek başına yaptığı işte başarısız olduğu, istişareye önem vermesi gerektiği söylenir.

Rüyada Smaç Basmak

Rüyada smaç basmak, birçok anlamda başarıya, şanslı bir hayata, hayırlı bir eşe ve evlada, güzel maaşlı bir işe rivayet edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani