Rüyada “Rüyada Başkasının Çocuğunu Emzirmek” Görmek

Rüyada Başkasının Çocuğunu Emzirmek

Rüyada başkasının çocuğunu emzirmek, bir kişiye yapacağınız iyilikler neticesinde kurulan bağın çok uzun süreler boyunca devam edeceğine yorumlanır. Rüyada başkasının çocuğunu emzirdiğini görmek, bu rüyanın yorumu hamile kadınlar için yapılmamalıdır.

Rüyada başkasının çocuğunu emzirmek, yapmış olduğunuz yardım öyle bir yardım olacak ki yardım ettiğiniz kişiler iyi zamanınızda da kötü zamanınızda da sizi yalnız bırakmayacaktır.

Rüyada Başkasının Çocuğunu Emzirmek İslami Anlamı

Câferi Sâdık (r.a) bebek bekleyen birinin böyle bir rüya görmesini arzusuna kavuşacağına yormuştur.

İmamı Nablusi (r.a) evli biri eşiyle problemler yaşıyorsa bu problemin çözüleceğine tabir edilir.

 Rüyada Bebek Emziren Kadın Görmek

Rüyada bebek emziren kadın görmek, bebeği emziren kişi yakınız ya da bir tanıdığınız ise o kişinin rahatlığa, huzura, feraha, kavuşacağına yorumlanır. Bebeği emziren kişinin hanesinde bereket bolluk olur ve mutlu bir hayat sürer. Kendi bebeğini emzirdiğini görmesi halinde çocuklarının yüksek mertebe ve makamlara ulaşacağına işarettir.

 Rüyada Bekar Kızın Bebek Emzirmesi

Rüyada bekar kızın bebek emzirmesi, Bu rüyayı görenin müjdeli ve hayırlara vesile olacak gelişmelerle karşılaşacağına, bekar olduğu için aynı zamanda bu evliliğe, aile kurmaya da tabir edilir. Hayırlı bir aile yaşamına, kalabalık aileye ve bereketi hiç kesilmeyecek huzurlu bir aileye sahip olunacaktır.

 Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Emzirmek

Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek, öyle bir yatırımda bulunacaksınız ki bundan çok kazanç sağlayacaksınız. Maddi sıkıntılardan kurtulacaksınız bol ve bereketli bir hayatınız olacak. İstenilen ve arzu edilen bir geleceğe kavuşmaya, huzurlu yaşama, yüksek ticari kazançlara, varlıklı kimseye, mal da artışa, yüksek gelirli işler yapmaya, feraha delâlet eder.

Nadiren de olsa bebek emzirmek saklanan sırları açığa çıkacağına, çözümü zor problemler ile karşılaşılacağına, parasal problem ve yalancı düşmana da yorumlanır.

 Rüyada İkiz Bebek Emzirmek

Rüya sahibinin kendi bebeklerini emzirmesi durumunda ileride çocuklarının yüksek makamlara geleceğine, eğitim hayatlarının iyi olacağına tabir edilir. İkiz bebeklerin sağlıklı bir şekilde görülmesi halinde ise müjdeli haberlerin geleceğini ve haberin ardından elde edilecek büyük meblağlarda paraya sahip olunacağını gösterir. Bebeklerin güler yüz göstermesi hayatlarının mutlu, mesut geçmesine tabir olunur. Ağlayan ikiz bebeklerin olması ise üzücü habere yorulabilir ya da maddi anlamda zarara da yorulabilir.

Bazen ikiz bebek emzirmek anne için fedakarlık anlamına da gelir. Çocuğu olmayan bir kişinin ise ikiz bebek emzirmesi en kısa zamanda bir bebek sahibi olacağını göstermektedir. Rüyada ikiz bebek emzirmek bazen kısmetin katlanarak artmasına da yorulur.

 Rüyada Bebek Emzirirken Sütün Fışkırması

Rüyada bebek emzirirken sütün fışkırması, ailede gittikçe artan tartışmaların sona ereceğine ailede muhabbetin yeniden kurulacağına, birlik ve beraberliğin sağlanacağına; kötü günlerde yardımcı olan iyilik yapan bir kişi ile beraber birlikte bir iş yapılacağına yorumlanır. Ayrıca sütün fışkırmasını gören kişinin haram yemekten korkan sır saklayan Bu nedenle de arkadaşları ve etrafı tarafından sevilen biri olduğu anlamına da gelir.

 Rüyada Bebek Emzirirken Sütün Gelmemesi

Rüyada bebek emzirirken sütün gelmemesi, rahatlık içindeyken maddi anlamda gelirin azalmasına işaret eder. Maddi kayıplara uğranılacaktır. Bu yüzden de sıkıntılı dönemin yaşanacaktır. Rüyayı gören kişinin harcamalarına birazcık dikkat etmesi gerekmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani