Rüyada “Rüyada Başbakan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Başbakan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Başbakan görmek, rüya sahibinin bolluk, bereket ve saygınlık içinde yaşayacağı şeklinde de yorumlanır. Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki; rüyada başbakan ile konuşmak, devlet liderlerinden destek görmeye, saygınlık ve itibar derecesi artar. Başbakan ile tokalaşan kişi eğer mahkumsa yakın bir zamanda hapisten kurtulacağına, eğer rüya gören kişinin çok faz borcu varsa bu borçlarını kapatacak maddi imkanı bulacağına yorumlanır.

Eğer bu rüyayı gören kişi düşkün bir vaziyette ise çok yakın vakitte tüm sıkıntılarından kurtularak rahata ereceğine, eğer rüyayı gören kişi işsizse iş sahibi olacağına, eğer yolculuk yapıyorsa kısa bir vakitte memleketine ulaşacağına ve sağ salim şekilde yolculuğunu tamamlayacağına yorumlanmaktadır

Rüyada Başbakan Görmek İslami Anlamı

Rüyada Başbakan görmek,İbni Sirin(r.a) ise şöyle buyuruyor; huzur, saadet, kazanç, bolluk, bereket ve itibar kazanmak anlamına gelir aynı zamanda da kıtlık, üzüntü, huzursuzluk, yokluk, şeklinde yorumlanmaktadır.

İslamiye göre bir kimse rüyada ülkesinin başbakanına akıl verdiğini görürse bu rüya ülkenin başbakanı olan devlet büyüğünün toplumun her ferdinin düşüncesine ve isteklerine saygı gösterdiği anlamına gelir. Devlet kurumlarında işe ihtiyacı olan kimse rüyasında başbakanı görürse bu rüya o iş talebinin olumlu şekilde sonuçlanacağına işarettir.

Rüyada Başbakanı Öpmek

Rüyada başbakan öpmek genel olarak güzel bir şey olmakla birlikte, rüyanın yorumlanması başbakanın tavrına ve edasına bağlı olarak değişir. Başbakanın kendini beğenmiş, mütevazı, sinirli, pozitif veya kaygılı olması gibi değişken ruh hallerine bağlı olarak rüyanın tabiri değişebilir. Eğer devlet başbakanı anlayışlı, saygılı bir davranış sergiliyorsa bu durum iyi olaylara, sinirli ve agresif davranışlar sergiliyorsa zorluklara işaret eder.

Rüyada Başbakanla Konuşmak

Rüyada başbakanla konuşmak devlet kurumlarında işi olan kimsenin o işinin olumlu bir şekilde sonuçlanacağına tabir olunur. Yüksek bir makamda bulunan bir kişi rüyada başbakanla karşılıklı konuştuğunu ya da başbakanla bir konu hakkında mütalaa yaptığını görürse işinde en üst mertebeye yükseleceği anlamına gelir.

Rüyada Başbakandan Para Almak

Rüyada başbakandan para almak kişinin saygınlık derecesinin, mevkisinin ve gördüğü hizmetin, hürmetin artacağını ifade eder. Bu kimse toplumda sözü dinlenen, kuvvetli ve saygı sahibi biri haline gelecek demektir. Rüyada başbakandan para almak için farklı bir mekana geldiğini görmek kişinin vatandaşı olduğu devletin bir görevini yerine getireceği anlamına gelir.

Rüyada Başbakana Hizmet Etmek

Rüyasında başbakana hizmet etmek, rüya gören kişinin oldukça güzel ve hayırlı bir haber alacağını ifade eder. Bu rüyayı gören kişi yapmayı arzuladığı, istediği ve uzun yıllar gerçekleşmesini umduğu isteklerine ulaşmasına, iyi haberlere, müjdeli havadislere delalet eder. Başbakana hizmet ettiğini gören kişi en kısa zamanda kendisinin hayret edeceği bir hızla iyi bir mevkiye ulaşarak makam ve mevki sahibi olur.

Rüyada Başbakanın Öldüğünü Görmek

Rüyada başbakanın öldüğünü görmek çok tanınan birisinin başının sıkışacağına ve kısa bir zamanda düzlüğe çıkamayacağına derin konular içinde boğulacağına delalet eder. Başbakan halkı yöneten ve koruyan bir görevli olduğundan dolayı başbakanın öldüğünü görmek halkın birbiriyle dalaşmasına, kargaşa ortamına alamettir.

Rüyada Başbakana Sarılmak

Rüyada başbakana sarılmak, rüya sahibinin içerisinde bulunduğu ortamda saygınlık derecesinin artacağına işarettir. Maddi olarak güç kazanılacağına ve rüya gören kişinin çalışma yaşamında makamının yükseleceğine dalalettir.

Rüyada Başbakanı Öpmek

Rüyada başbakanı öpmek, rüya gören kişinin büyük zaferler ve başarılar kazanacağına, arzu ve isteklerine kısacası her şeye sahip olacağına, ara sıra işlerinde aksaklık olmasına rağmen genellikle işlerinin iyiye gittiğine ve çok hayırlı maddi ve manevi kazançlara sahip olacağına tabir olunur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani