Rüyada “Rüyada Başak Görmek” Görmek

Rüyada Başak Görmek

Rüyada Başak görmek, genellikle çok hayırlı yorumlanır. Rüyada görülen başak mutlu, huzurlu günler, sıkıntıların sona ermesi, refaha ermek gibi tabirleri bulunur. Rüyada başak tarlasında koşmak, çoğunlukla bereketin artması, kazancın çoğalması, elde edilen her şeyin çok daha kolaylıkla kazanılması olarak yorumlanır.

Rüyada başak biçmek, kişinin karşısına çıkan mesele ne kadar hayırlı olursa olsun, her zaman kendini koruyarak ve bir adım sonrasını düşünerek hareket etmesi gerekir. Rüyada yeşil başak görmek, bazen de özel ilişkilerde şanslı olmak, yeni biriyle tanışmak demektir.

Rüyada Başak Görmek İslami Anlamı

Rüyada Başak görmek, aynı zamanda çevredeki en başarılı kişi olmak, her zaman aranan, tercih edile, parmakla gösterilen ünlü bir insan olmak olarak yorumlanır. Rüyada başak görmenin psikolojik yorumu ise rüya sahibinin ılımlı, uyumlu, narin ve her zaman her ortama uyum sağlayabilecek bir kişi olması ile tabir olunur. Rüyada başak görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; başak gören, güçlük çekerek helal para kazanır.

Rüya Başak Yemek

Rüyada başak yemek, dünya nimetlerinden faydalanmak, her daim ağzının tadının yerinde olması, keyifli günler geçirmek ve sefa sürmek olarak tabir edilir. Hasta olan bir kimse başak yediğine görürse, hastalığı şifa bulacak ve kendine iyi hissedecektir.

​​​​​​Rüyada Başak Toplamak

Rüyada başak toplamak, kısmetleri yakalamak, parça parça da olsa maddi kazançlar elde ederek bir takım borçları kapatmak ve bu borçların yükünden kurtulmak demektir.

Rüyada Başak Ekmek

Rüyada başak ekmek, adeta başarının tohumlarını ekmek ve ardından meyvelerini toplamak gibidir. Belli bir süre önce başlanmış bir iş var ise artık bu işin hayırlı neticelere alınacak ve olumlu sonuçlar olacaktır.

Rüyada Başak Biçmek

Rüyada başak biçmek, genellikle iş kurmak olarak yorumlanır. Kişinin yeni başlayacağı, henüz çok mütevazı durumda olan bir yeri, zaman içerisinde çok iyi yere taşıması, adeta hayalin gerçekleşmesi gibi hayırlara vesile sonuçları olacaktır.

Rüyada Başak Tarlası Görmek

Rüyada başak tarlası görmek, güzel bir kalabalığa girmek, burada iş kapısı bulmak ile yorumlanır. Bazen de bu rüyanın özel ilişkiler anlamında yorumu bulunur. Girilen kalabalıklar içerisinde dikkat çekmek, ilgiyi üzerinde toplamak ve kısmetlerin artması demektir.

Rüyada Sarı Başak Görmek

Rüyada sarı başak görmek, dikkat edilmesi gereken bir mesele olarak yorumlanabilir. Sarı renk rüyada temkinli olmaya, hemen hareket etmeye işarettir. Başak ise çok hayırlıdır.

Rüyada Kuru Başak Görmek

Rüyada kuru başak görmek, durgunluk sürecine girmek, bir süre işlerin ve kazancın azalması, kötüye gitmese de daha sakin geçmesi olarak tabir olunur.

Rüyada Yeşil Başak Görmek

Rüyada yeşil başak görmek, çok hayırlıdır. Yeşil renk hayırlı olan işlerin göstergesidir. Genellikle güvende olmak ve güven duymak ile alakalıdır. Yani yapılan bir iş varsa bu işe ve kişilere güven duymak, bu konuda için rahat olması olarak açıklanabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani