Rüyada “Rüyada Bardak Görmek” Görmek

Rüyada Bardak Görmek

Rüyada Bardak görmek sevgiliye işaret eder. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada bardak görmek rüya sahibinin eline geçecek olan büyük bir para ile tabir edilir. Herhangi bir nedenden dolayı kendisine büyük bir bardak verildiğini gören kimse yetkili ve hürmetli bir kişinin takdirini kazanır ve onun sevgisine layık olur.

Rüyada Bardak Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bardak görmek, İslamiye göre rüyada bardakları irili ufaklı bir şekilde yan yana, sıralı halde dizildiğini gören kimse yakında bir hizmetçi alarak evinde görev dağılımı yapar ve girdiği her işten alnının akıyla çıkar. Renkli bardaklardan beyaz veyahut yeşil olanları gördüğünü gören kimsenin evine uzun süreli olarak bir misafir gelir. Porselen bardaklardan birini düşürüp kırdığını gören kimse yüksek meblağda para kaybeder ve üzgün kişilerden olur.

Rüyada Renkli Bardak

Rüyada renkli bardak görmek erkekler için yeni bir bayan arkada ile tanışıp evlilik ile bitecek bir ilişkiye başlamak demektir. Rüyada kırmızı renkli bardak ayrılığa, mavi renkli bardak kavuşmaya işarettir. Rüyada renkli bardakların kendiliğinden hareket ettiğini gören kimsenin evine uğursuzluk musallat olur.

Rüyada Porselen Bardak Görmek

Rüyada porselen bardak görmek her anlamda iyiye, nurlu olana, hayırlara vesiledir. Aynı zamanda bolluk, kıtlık zamanında sonra dirlik, rahatlık, derin bir nefes alarak yeni bir işe koyulmak gibi farklı manalar da içermektedir. Rüyasında porselen bardaklardan satın aldığını gören kimse birdenbire zengin kişiler sathına katılır.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Rüyada cam bardak görmek baba ile girilen bir diyalogdan sonra yeni bir işe girmeye ya da yolculuğa çıkmaya işarettir. Rüyasında cam bardakları tanımadığı birine doğru fırlattığını gören kimse yakın zamanda sinsi bir düşmanından kurtulur.

Rüyada Kırık Bardak Görmek

Rüyada kırık bardak görmek eşler arasında kısa sürecek bir ayrılığa işaret eder. Kırık bardağa dokunup elini kanattığını gören kimsenin evinden sıkıntı eksik olmaz. Aynı zamanda boşanmaya, özleme, hasrete, girişilen işlerden pişman ayrılmaya işarettir.

Rüyada Kirli Bardak Görmek

Rüyada kirli bardak görmek bir dostun kalbini kırmaya, büyüklerden birine hürmet etmeyerek sakıncalı işlere girişmeye, nedamete, hüzne, kedere işaret eder. Kirli bardakları yıkadığını gören kimsenin başından dertler azalarak gider.

Rüyada Bardak Yıkamak

Rüyada bardak yıkamak alınacak sevinçli bir habere işarettir. Bu haber mektup ya da telefondan gelecek, uzak diyarlardan alınan havadis ile birlikte kişi çok heveslendiği muradına erişecektir. Rüyada bardakları başkasına yıkattığını gören kimse huzurunda çalıştırdığı kişilere adil ve cömert davranarak birçok hayır duası kazanacak demektir.

Rüyada Kupa Bardak Görmek

Rüyada kupa bardak görmek yeni dostluklar, yeni arkadaşlıklar edinmek demektir. Rüya sahibi yeni tanışacağı bir şehirde birçok farklı insanı tanıyarak yalnızlığından ve sıkıntılarından kurtulacaktır.

Rüyada Çay Bardağı Görmek

Rüyada çay bardağı görmek hayırlı bir rüya türüdür. Çay bardağı huzura, çıkılmak istenen mevkiye çıkmaya, şan şöhret sahibi olup hayatını idame ettirmeye delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani