Rüyada “Rüyada Baraka Görmek” Görmek

Rüyada Baraka Görmek

Rüyada Baraka görmek, birçok farklı anlama gelebilir. Genel anlamıyla rüyada görülen baraka ev, yuva, aile konularını anlatır. Rüyada barakada yaşamak, hane içerisine ekonomik sıkıntıların girmesi, dar boğazda olmak, bir süre kemer sıkmak zorunda kalmak demektir. Rüyada baraka ev gören kişi, gereksiz harcamalar yapıyor ise bu harcamalarını bir müddet kısıtlamalıdır. Baraka rüyasından sonra kişi, bu süreçte özellikle çok dikkatli olmalıdır.

Rüyada Baraka Görmek İslami Anlamı

Rüyada Baraka görmek, başka bir anlamı ise akrabalar arasında çıkacak husumete, bu husumet sebebiyle de arada kalmaya ve kötü olmaya işaret eder. Rüyada barakada uyumak, kişi iyi niyetle davrandığı halde insanlara yaranamayan arada suçlu durumuna düşecek demektir.

Rüyada baraka görmenin psikolojik yorumu ise hayatından memnun olmayan, içinde bulunduğu durumu sevmeyen ve yeni bir hayat isteyen kişinin çektiği zorluk ile yorumlanabilir. Rüyada barakada yatmak, dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; maddi kayıplara ve zor duruma düşmeye işaret eder.

Rüyada Baraka Yapmak

Rüyada baraka yapmak, yeni bir ev almak, ev satmak ya da takas etmek ile yorumlanabilir. Ev konusundaki her türlü değişikliğin kişinin hayrına olması ve mutlu güzel günler yaşaması ile tâbir olunur.

Rüyada Barakada Yaşamak

Rüyada baraka da yaşamak, kişinin şehrin gürültüsünden ve kirliliğinden bıkması, artık inzivaya çekilmek istemesi, hayatını bu yönde değiştirme çabaları ile yorumlanabilir. Bu niyeti olan bir kimse niyetini gerçekleştirecek ve bu şekilde çok daha mutlu olacaktır.

Rüyada Baraka Ev Görmek

Rüyada baraka ev görmek, evlenmek ancak evlenirken birtakım maddi sıkıntılar çekmek demektir. Evliliğin ilk zamanları maddi sıkıntılara sabreden kişiler sonunda bunun karşılığını alacak ve kısa zaman sonra evlilikleri daha iyiye gidecek demektir.

Rüyada Baraka Yıkılması

Rüyada baraka yıkılması, çok umut edilen, beklenen ve olması istenen bir şeyin olumsuz sonuçlanması ve hayallerin yıkılması demektir. Genellikle mal mülk konusunda ki şanssızlıklara delalet eder.

Rüyada Barakada Kalmak

Rüyada baraka da kalmak, eşlerin arasında kısa süreli kırgınlık olması, bu kırgınlık sebebiyle bir süre zor günler geçirmek demektir. Bu süreç ayrılık boyutunda değil geçici bir süre olacaktır.

Rüyada Eski Baraka Görmek

Rüyada eski baraka görmek, eski günleri düşünmek, onlara özlem duymak ve onlara saplanıp kalmak olarak yorumlanır. Kişinin geleceğe umutla bakması için eskiden kurtulması gerekir. Bunu bilerek hayatına devam etmelidir.

Rüyada Tahta Baraka Görmek

Rüyada tahta baraka görmek, eskide kalmış bir meselenin tekrardan gündeme gelmesi ve bir süre daha onun ile meşgul olmak demektir. Özellikle mal paylaşımı ile ilgili konular varsa bu konuların çözüme kavuşması olasıdır.

Rüyada Barakada Yatmak

Rüyada barakada yatmak, evlat ile yaşanacak bazı tatsızlıklara işaret eder. Kişinin evladı, kendini üzecek ve istemeyeceği bir takım kararlar verecektir. Şayet çocuk sahibi olmayan bir kimse bu rüyayı görüyorsa, karşı cins tarafından bir yalan söz konusu olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani