Rüyada “Rüyada Baraj Görmek” Görmek

Rüyada Baraj Görmek

Rüyada Baraj görmek, rüyayı gören kişinin ekonomik alanda kendisine büyük zararlar verecek boş işlere girmesi olarak yorumlanır. Rüyada baraj suyu görmek, kendisine faydası olmayacak bir ortaklık içinde bulunması söz konusu olabilir. Rüyada baraj suyunun yükselmesi ise, kendisine zarar verecek kişilerle yapacağı iş ilişkilerinde, yarı yolda kalacak demektir.

Rüyada barajda yüzmek, aynı zamanda kişiyi hayallerine götürecek olan bir duruma girmesi ve bu yapacağı atılım sayesinde hayallerine bir adım daha yaklaşması ile tabir olunur. Rüyada baraj suyundan içmek ise, birçok güzelliğin aynı anda geleceği, hayatının bambaşka bir hal alacağı ve çok mutlu olacağı ile açıklanabilir.

Rüyada Baraj Görmek İslami Anlamı

Rüyada Baraj görmek, başka bir anlamı ile de rüyada baraj görmek gizli meseleler, yalan dolan, hileler ve sansasyonlar olarak yorumlanabilir. Rüyada baraj görmenin psikolojik yorumu ise kişinin kendisini yalnız hissetmesi, çevresindeki insanlara türlü sebeplerle küsmesi ve alıngan bir kimse olmasıdır. Rüyada baraj görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; gereksiz harcamalar ve israfa delalet eder.

Rüyada Baraj Yapmak

Rüyada baraj yapmak, Hayal kurulan işi yapmak, çok başarılı olmak ve iyi yerlere gelmek demektir. Başarının basamaklarını tırmanan kişi, geçmişte çektiği sıkıntıların ve verdiği emeklerinde mükafatını alacak demektir.

Rüyada Baraj Taşması

Rüyada baraj taşması, sanılanın aksine çok hayırlıdır. Kişinin çok kısmetli bir döneme girmesi, tabiri caizse şeytanın bacağını kırması ve adeta kısmetlerinin taşıması olarak yorumlanabilir.

Rüyada Boş Baraj Görmek

Rüyada boş baraj görmek, meteliğe kurşun atmak, boşa sarf edilen çaba, emeklerin boşa gitmesi ve istenilen şeylerin gerçekleşmemesi demektir. Kişi bir sürü kısmetsizlikler yaşayacak, bazı maddi sıkıntıların yakasını bırakmadığını görecektir.

Rüyada Baraj Suyu Görmek

Rüyada baraj suyu görmek, iki farklı şekli ile yorumlanır. Eğer görülen su temiz, berrak bir su ise bu alınacak güzel haberlere, çok sevinmeye ve şanslı olmaya işaret eder. Şayet su kirli ise ya da bulanıksa, bir süre can sıkıcı şeyler yaşamak, sevdiklerinden ayrı düşmek ve tatsız konularla kafayı meşgul etmek demektir.

Rüyada Barajda Yüzmek

Rüyada barajda yüzmek, zor meselelerle fazlasıyla mücadele etmek, bazı kişilerle karşı karşıya gelmek ve istenilmeyen bir durumun içerisinde ve bir ortamda bulunmak olarak yorumlanır.

Rüyada Baraj İnşaatı Görmek

Rüyada baraj inşaatı görmek, çok hayırlı yorumlanır. Yeni bir işe başlamak ve güzel neticeler alarak kendini iyi hissetmek demektir.

Rüyada Baraja Düşmek

Rüyada baraja düşmek, birden bire bir olayın ortasında kendini bulmak, hedef gösterilmek demektir. Kişiyi kıskanan kötü niyetli insanlar bu şekilde davranarak rüya sahibinin zor duruma düşmesine sebep olacaklardır.

Rüyada Baraj Patlaması

Rüyada baraj patlaması, çoktandır sakince süren ve kişiye sıkıntı veren bir meselenin artık sabır taşınacak bir duruma gelmesi ve patlak vererek olayın büyümesi olarak yorumlanır. Bu olay her ne kadar hayırsız ve büyük gibi görünse de sonunda çözülecek ve kişinin hayrına sonuçlanacaktır. Kötü gibi görünen hadisenin arkasında çok hayırlı meseleler söz konusudur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani