Rüyada “Rüyada Bando Görmek” Görmek

Rüyada Bando Görmek

Rüyada Bando görmek, dertlerin çaresini, hastalıkların ve rahatsızlıkların şifasını ve gönlü yaralı olan kimselerin çarelerinin bulanacağına alamet etmektedir. Rüyada bando çalmak, kafası rahata kavuşan rüya sahibinin artık bolluğa ve berekete kavuşacağına, şansının artacağına ve kısmetinin açılacağına işaret etmektedir. Rüyada bando davulu görmek, sosyal ve iş hayatının rahata kavuşacağına, kişinin çok mutlu olacağına ve tüm sorunların yakın gelecekte biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada Bando Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bando görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; devlet idarecileri ile özellikle de askeri erkan ile iletişime tabir olunur ve iyi anlama gelmektedir. Rüyasında bando dinleyen kişi mevki sahibi olur.  karşısına çok büyük fırsat kapılarının açılacağına ve tüm bunlarla birlikte zor günleri geride bırakacağına ve mutluluğa kavuşacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Bando Çalmak

Rüyada bando çalmak kötü günlerin ve zor zamanların son bulacağına, huzurun geri geleceğine, hayırlı olanın yaşanacağına ve şansın artık yaver gideceğine rivayet edilmektedir. Kişinin kısmetinin açılacağına ve kendini huzura götürecek yolların belirginleşeceğine yorumlanır.

Rüyada Bando Kıyafeti Görmek

Rüyada bando kıyafeti görmek, rüya yorumu yapan kimseler tarafından genel olarak duaların kabul olması şeklinde yorumlanır. Yaşanılan zor günlerin biteceği, kötü olan tüm anıların unutulacak ve şansın artacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bando Takımı Görmek

Rüyada bando takımı görmek, rüya yorumcusu kişiler tarafından hayırlı bir rüya olarak nitelendirilmektedir. Bando takımı gören kimsenin şansı ve kısmeti artacaktır. İş hayatından özel hayatına kadar her alanda büyük bir rahatlamaya kavuşmaya alamettir.

Rüyada Bando Sesi Duymak

Rüyada bando sesi duymak genellikle iş ve aile yaşantısında var olan dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, iş hayatı açısından bakıldığında çok başarılı olup bol kazanç sahibi olmaya ve aile hayatı açısından bakıldığında ise huzurlu bir ortama işarettir.

Rüyada Bando Davulu Görmek

Rüyada bando davulu görmek rüyayı gören kişinin etrafında yer alan vesvese sahibi panik kişilere delalet etmektedir. Aynı zamanda arkadaş çevresinin genişlemesi ve eğlenceli arkadaşlar edinmek anlamındadır.

Rüyada Askeri Bando Görmek

Rüyada askeri bando görmek, yaşanan olayların çok mutlu edeceği ve aile içinde hayırlı olaylara alamet eder. Kişinin hayatı boyunca her zaman iyi ve dürüst insanlarla ilişkilerinin olacağı anlamına gelir. Kişinin hep mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada Bando Ekibi Görmek

Rüyada bando ekibi görmek hakkında rüya tabircilerinin genel yorumu şu şekildedir; yüksek makam sahibi olmak ve iyilik görmektir.

Rüyada Bando Şefi Olmak

Rüyada bando şefi olmak kişinin ortağıyla ya da takımı ile kurduğu işte ve ya projede başarıya ulaşacağının habercisidir. Zor durumlarda kalan rüya sahiplerinin artık düzlüğe çıkacağına işaret eder. Hatta kişinin bu huzura giden yolu kendi başına bulacağına ve bu şekilde mutlak mutluluğa kavuşacağı tabir olunur. Karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirerek bundan sonraki hayatında mutluluk rüya sahibi için daim olacaktır

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani