Rüyada “Rüyada Balta Görmek” Görmek

Rüyada Balta Görmek

Rüyada Balta görmek, kişinin korkularından uzaklaşacağına ve güvenli bir ortamda yaşayıp sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder. Rüyada balta ile odun kesmek, kişi bu sayede rahat edecek ve içi huzurla dolacak; her işte istediği hedefleri başarıp gücünü hissedeceğine işaret eder. Rüyada görülen balta, kişinin etrafında onu koruyan ve güç zamanlarında da hızlıca yetişen kişilerin varlığına alamet eder. Bu rüya iyi bir rüyadır ve kişilere oldukça güç verecektir.

Rüyada Balta Görmek İslami Anlamı

Rüyada Balta görmek, İslam bilginlerinin dediklerine göre bu rüya, farklı şekillerde yorumlanır. Cafer-i Sadık (r.a), rüyada balta görmek hakkında; rüyada balta kaybetmek, rüyada balta almak, rüyada balta saklamak vs… bakılması gerektiğini buyurur. İmam Nablusi (r.a), rüyada balta görmenin zorlu savaşlar neticesinde kişinin etrafındaki kişileri yenmesini işaret edeceğini söylemiştir. Kirmani (r.a), bu rüyanın balta gören kişinin hayırlı işler yapacağını ve durumunun düzeleceğinden bahsetmiştir.

Rüyada Balta Kaybetmek

Rüyada balta kaybetmek, olumsuz rüya tabirine yorumlanır. Kişinin bir takım dertlere gireceğine ve canının sıkılmasına işaret eder. Korkularından kurtulamayacağına ve etrafında hep sinsi insanların varlığına göre yorumlanır.

Rüyada Balta Almak

Rüyada balta almak, kişinin savaşçı olacağına işaret eder. Kişinin düşmanlarından kurtulup; dost olan ve iyi yürekli insanların çevresinde olacağına işaret eder. Kişi etrafında güzel kalpli insanların varlığından hoşnut olacak, kendisi de onlardan bu iyiliği görüp çevresine iyi davranacaktır.

Rüyada Balta Saklamak

Rüyada balta saklamak, kişinin düşmanlarına karşı planlar yaptığına işaret eder. Rüya sahibi yaptığı planları doğru yapıp etrafındaki düşmanları yerle bir edeceğine alamet eder. Rüyada balta saklamanın bir diğer yorumuna göre ise; kişi zor süreçlerin içine girecektir. Zor süreçler karşısına her ne kadar engelli bir şekilde çıksa da bunlardan kurtulacaktır.

Rüyada Balta Fırlatmak

Rüyada balta fırlatmak, kişinin canının yanacağına işaret eder. Eğer kişi rüyada kavga ediyorsa ve balta fırlatıyorsa bu çok can yakacak demektir. Kişi eğer herhangi bir şeye baltayı fırlatıyorsa bile hayra yorumlanmayacaktır. Bu rüyayı görenin karşısına olumsuz durumlar baş gösterecek ve kişi üzülecektir.

Rüyada Balta Vermek

Rüyada balta vermek, kişinin sevdiği birisine yardım edeceğine işaret eder. Kişinin yakınındakinin başı çok büyük bir derttedir ve rüya sahibi de ona bu sıkıntısı için yardım edecektir.

Rüyada Balta Sapı Görmek

Rüyada balta sapı görmek, kişinin sevdiği insanlar ile tartışıp daha sonradan barışacağına işaret eder. Kişinin kısa vadede bazı dargınlıklar yaşayacağına ve sevdiği insanlar ile problemler yaşayacağına delalet eder. Kişi bu yanlış anlaşılmalar karşısında önüne geçip sevdiği kimseler ile barışacaktır.

Rüyada Kırık Balta Görmek

Rüyada kırık balta görmek, kişinin para kaybına uğrayacağına veya da hastalığın geleceğine işaret eder.

Rüyada Nacak Görmek

Rüyada nacak görmek, kişi fakirlikten kurtulup ömrünü varlıklı bir şekilde geçireceğine göre yorumlanır. Kişi rızklanacak ve zenginleşecek, yokluk çektiği dönemlerin acısını da bu sayede çıkaracaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani