Rüyada “Rüyada Balon Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Balon Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Balon görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada balon gören kimse için, çok konuşan ve korku vermeye çalışan kişiler ile yorumlanır. Rüyasında balon gören kişi, kendini övmeyi seven ve yüksek göstermeye çalışan kişidir. Rüyada balon görmek ile ilgili alimlerin İslami tabirleri şöyle olmuştur.

Rüyada Balon Görmek İslami Anlamı

Rüyada Balon görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı, arkası boş tehdit ve bilgisiz kişiler ile yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyasında balon gören kişi, söylenenlere kulak asmamalı ve yoluna devam etmelidir demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada görülen balonu, sahte kişiler ile yorumlamış ve her kişiye inanılmaması gerektiğini söylemiştir.

Rüyada Balon Almak

Rüyada balon almak, yanlış bilgiler almak ile yorumlanır. Rüyasında balon aldığını gören kişi, fikir aldığı kişilerin asılsız ve boş kişiler olduğunu anlayacaktır. Rüyada başka birine balon almak, aracılık yapmak ve suçlanmak ile tabir edilir. Rüyada bir çocuğa balon almak, avutmak ve sahiplenmek ile yorumlanır.

Rüyada Balon Patlatmak

Rüyada balon patlatmak, asılsız olan ve sahtekarlık yapan kişilerin oyunlarını ortaya dökmek ile yorumlanır. Rüyasında balon patlattığını gören kişi, özgüvenli ve cesaretli kişidir. Rüyada balon patlatan birini görmek, yanlış kişileri bırakıp doğru tarafta ve doğru kişiler ile olmakla da tabir edilir.

Rüyada Balon Satmak

Rüyada balon satmak, aslı olmayan şeylere tanık aramak ve inandırmaya çalışmak ile yorumlanır. Rüyasında balon sattığını gören kişi, sürekli yalan söyleyen ve çevresindeki insanları kandıran kişidir. Rüyada balon satan birini görmek, merak etmek ve özenmek ile yorumlanır.

Rüyada Uçan Balon Görmek

Rüyada uçan balon görmek, ruhsal durumu bozuk ve akıl sağlığı yerinde olmayan kişiler ile tabir edilir. Rüyasında uçan balon gören kişi, yaşadıklarından kaynaklı olarak doğru konuları tespit etmekte zorlanan ve yanlış işlerde ısrarcı olan kişidir. Rüyada uçan balon görmek, sahtekarlık ile para kazanan kişiler ile ortaklı yapmakla da yorumlanmaktadır.

Rüyada Balona Binmek

Rüyada balona binmek emin olunmayan işler yapmak ve güvence almamak ile tabir edilir. Rüyasında balona bindiğini ve gezdiğini gören kişi, şüphe duyduğu işleri kabul edecek ve aldığı zararları çok zaman sonra fark edecektir. Rüyada uçan balona binen kişileri görmek, fazla düşünen ve emin olmadan hiçbir şey yapmayan kişiler ile tabir edilir.

Rüyada Balon Şişirmek

Rüyada balon şişirmek, övmek ve yüceltmek ile yorumlanır. Rüyada balon şişirmenin manası, çok sevilen kişilerin faydalı olmadığı bilinse de faydalıymış gibi davranılmasıdır. Rüyada balon şişirmek, yanlış işlere destek olmak ve savunmak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Balon Uçurmak

Rüyada balon uçurmak, çocukluk ve heves ile yorumlanır. Rüyasında balon uçurduğunu gören kişi, çocukluğunda sorun yaşamış kişidir. Rüyada balo uçurmak, öksüz ve yetim çocuk ile de tabir edilir.

Rüyada Balon Tutmak

Rüyada balon tutmak, taraf tutmayı delalet eder. Rüyasında balon tuttuğunu gören kişi, yaşanacak olayların ardından taraf tutacaktır. Rüyada balon tutan birini görmek, yaşanacak olaylarda yalnız kalmak ve destek görmemek ile tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani