Rüyada “Rüyada Balık Saldırısı” Görmek

Rüyada Balık Saldırısı

Rüyada balık saldırısı, rüyayı görenin bir süre sonra kötü niyetli kişilerle karşı karşıya kalacağına dalalet eder. Rüyada balık saldırısı görmek, hayra yorulmayan rüyalardan’dır. Rüyada balık saldırısı gören kimse, bu rüyayı gören kişi kısa zaman içinde kötü kişilerle karşılaşır fakat önce bu insanların niyetlerini anlamaz.

Rüyada balık saldırısı, daha sonradan gerçek yüzlerini gösterecek olan bu insanlar rüyayı görene büyük zararlar verecektir. Rüyada balık saldırısına uğradığını görmek, ayrıca bazı alim kişilere göre bu rüya kötü ahlaklı ya da kötü alışkanlıkları olan kişilerle karşılaşarak onlardan zarar görmek anlamına gelmektedir.

Rüyada Balık Saldırısı İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a)’a göre bu rüya kişinin harama ya da içkiye bulaşması bu nedenle ailesini ihmal etmesi olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca bazı alimler bu rüyada görülen balık saldırısını kişinin kötü alışkanlıkları olarak yorumlar. Rüyada balık saldırısı, bu durumda içki içmeyi alışkanlık haline getirmiş bir kişi bulunmakta olup bu kişi ya rüyayı görene ya da çevresindeki başka birine zarar verecek olarak ta yorumlanmaktadır.

 Rüyada Balık Saldırısına Uğramak

Rüyada balık saldırısına uğramak kötü düzenlenmiş ya da kötü planlanmış bir iş olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyaya göre bir organizasyon ya da bir düğün ya da nişan gibi bir toplantı önceden planlanmış olmasına rağmen kötü sürprizlerle karşılaşılarak hüsrana uğramaya ve bazı kişilerin bundan zarar görmesine dalalet eder. Ayrıca bazı dini yorumlara göre rüya haramla beraber yaşamaya yorumlanmaktadır. Helal olmayan bir kadınla beraber olunması ile çok sayıda sıkıntı ile karşılaşılması olarak ta tabir edilmektedir.

 Rüyada Köpek Balığı Saldırısı

Rüyada köpek balığı saldırması ne anlama gelir? Bu rüya büyük ve güçlü bir düşman edinilmesi olarak yorumlanmaktadır. Güçlü düşmanın kişinin başına bazı dertler açacağına ve bu nedenle büyük bedeller ödeneceğine yorulur. Ayrıca bazı alimlere göre büyük b ir derde düşmeye ya da önemli bir hastalığa yakalanmaya deva aranmaya tabir edilmektedir.

 Rüyada Yunus Balığı Saldırısı

Rüyada yunus balığı saldırısı zararsız bir düşmana yorumlanır. Rüyadaki yunus balığı iyi niyetli ve saldırgan olmayan bir insan olarak nitelendirilmektedir. Bu durumda iyi niyetli kişinin bir konuda hakkına girildiğinden kızacağı ve bunu sadece dilinde yansıtacağı düşmanlık beslemeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Fakat bazı dini yorumcular bu rüyayı iyi niyetli kişiden alınacak büyük desteğe yorarlar.

 Rüyada Kılıç Balığı Saldırısı

Rüyada kılıç balığı saldırısı ne anlama gelir? Bu rüya kılıç gibi sert sözleri olan kişiye yorumlanmaktadır. Bu kişi rüya sahibine ya da yakın bir bireye ağır sözler sarf edecek ve düşmanlık besleyecektir. Ayrıca bu rüya bir olayın ya da bir akrabalık ya da dostluk bağının birden bire kesilmesi ve tüm ilişkilerin koparılması olarak tabir edilir.

 Rüyada Büyük Balık Saldırısı

Rüyada büyük balık saldırısı ne anlama gelir? Rüyada büyük balık büyük düşman anlamına gelmekte olup kazanılan çok sayıda güçlü düşman olarak yorumlanır. Bu rüya hayra yorulmayan rüyalardan’dır ve kısa süre sonra kazanılan düşmanlardan zarar görülür.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani