Rüyada “Rüyada Balık Kafası Görmek” Görmek

Rüyada Balık Kafası Görmek

Rüyada balık kafası görmek, büyük maliyetli bir işe girişim yapılacağına ve bu nedenle önemli bir kazanç sağlanacağına yorulmakta’dır. Rüyada balık kafası gören kimse, ayrıca rüyada balık kafası görmek rüya sahibinin bazı yeni girişimler yapacağına ve bu nedenle hayatını büyük oranda değiştireceğine yorulmakta’dır.

Rüyada Balık Kafası Görmek İslami Anlamı

Bazı İslam alimlerine göre kişinin huzurlu ve mutlu bir hayat için yer değiştirmesine ya da hayatını büyük oranda değiştirmesine tabir edilmektedir. Ayrıca bazı alimlere göre bu rüya aileye çok kısmetli yeni bir birey katılmasına da yorulmakta’dır.

İmam Nablusi (r.a)’e göre bu rüya haram ve dedikodudan uzaklaşmaya ve bu nedenle pişmanlık yaşamaya tövbe etmeye tabir edilir. Rüyada balık kafası görmek, ayrıca bazı dini yorumculara göre rüyayı gören kişinin kısa süre içinde büyük bir miras ya da bir işin başına geçmesine tabir edilmektedir. Ayrıca aile bireylerinden birinin bir ilde yönetici olmasına vali ya da belediye başkanı seçilmeye yorulmakta’dır.

 Rüyada Balık Kafası Yemek

Rüyada balık kafası yemek gören kişinin hayatına göre yorumlanmaktadır. Kişi küçük kademeli bir devlet memuru ise kademesinde yükselme olur ve yönetici kadrosuna geçer. Ayrıca eğer bir yönetici ise daha üst kademeye geçer. Ayrıca bazı alimlere göre balık kafası rüyayı gören kişinin manevi olarak temizlenmesi anlamına da gelmektedir. Bu manevi temizlik haramdan uzaklaşmak şeklinde olabileceği gibi dini gereksinimlere yönelmek şeklinde de olabilmektedir.

 Rüyada Balık Kafası Koparmak

Rüyada balık kafası koparmak kişinin hayatında gerçekleşecek önemli bir olayın kendi hataları yüzünden gerçekleşmemesi olarak tabir edilir. Bu rüyaya göre kısa zaman içinde büyük bir kısmete sahip olunacakken kişinin kendi hataları ve aceleciliği nedeniyle elinden kaçırmasına neden olacağı şekilde tabir edilir. Bazı dini yorumlara göre ise bu rüya bir kısmetin çok çaba sarf edilerek ele geçirilmesi yani adeta söke söke alınması olarak tabir edilir.

 Rüyada Balık Kesmek

Rüyada balık kesmek ne anlama gelir? Kişinin işinin hakkını vermesi ve tüm gereklerini yerine getirerek işini sürdürmesi anlamına gelmektedir. Bu rüyaya göre işin gereği gibi yapılması nedeniyle mükafatlandırılmak söz konusu olacak ve terfi alınacaktır. Ya da kişi özel iş yerine sahip ise ve burada bu şekilde çalışıyor ise kazancında artış olacak ve ailesinin refah düzeyini arttıracaktır.

 Rüyada Kopmuş Balık Kafası Görmek

Rüyada kopmuş balık kafası görmek ne anlama gelir? Kopmuş balık kafası üst düzeyde yer alan birinden önemli bir yardım alınarak iş açısından önemli bir pozisyona ulaşılacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişi sadece iş konusunda ya da maddi açıdan değil manevi açıdan da bir nasihat ya da yardım alabilir. Bu sayede hayatında kötü giden bazı unsurları yoluna koyacaktır.

 Rüyada Büyük Balık Kafası Görmek

Rüyada büyük balık kafası görmek büyüklüğü oranında bir şans ile tabir edilmektedir. Ayrıca kişinin hayırlı bir iş yapacağı ve bu işin bazı insanların hayatını olumlu yönde değiştireceği olarak yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. sinem erbas dedi ki:

    ruyamda bir tabagın içinde balık kafası vardı ve ben onu tasıyordum yolda tanıdık bırını gordum tabagı ona verdım ve kusmaya basladım

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani