Rüyada “Rüyada Balık Isırması” Görmek

Rüyada Balık Isırması

Rüyada balık ısırması, olayı tüm rüya yorumcularının genel görüşü itibari ile şansa ve iyiye yorumlanan bir olay olmaktadır. Rüyada balık ısırdığını görmek, kişinin şansının ve kısmetinin fazlasıyla açılacağını ve maddi anlamda oldukça bereketli ve kazançlı bir döneme gireceğini göstermektedir. Rüyada balık ısırdığını gören kimse, bunun nedeni balığın rüyada mal ve para anlamına gelmesidir.

Rüyada balık ısırması, balığın ısırdığı kişi kendisi ise bu rüya o kişinin eline toplu olarak büyük bir para geçeceğine ve bu kişinin değerli bir malın sahibi olacağına delalet etmektedir. Rüyada ayağını balık ısırması, ayrıca bu kişi bu rüya sonrasında toplumda saygın bir kişi haline gelecektir. Bazı alimler ise bu rüyayı farklı bir şekilde anlamlandırmakta’dır.

Rüyada Balık Isırması İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor: Rüyada bir kişi kendisinin bir balığın ısırdığını görüyor ise o kişinin kendisini çekemeyen dost görünümlü düşmanları vardır. Isıran balıklar zayıf ve küçük ise düşmanların da zayıf ve güçsüz olduğu anlamına gelir.

 Rüyada Büyük Balık Isırması

Rüyada Büyük Balık Isırması alimler tarafından güç ve kudret olarak ifade edilmektedir. Bir kişi rüyasında kendisini büyük bir balığın ısırdığını görüyor ise ve o balık ne kadar büyük ise o kişinin de malının ve parasının o kadar büyük olacağı söylenmektedir.

 Rüyada Ayak Parmağını Balık Isırması

Rüyada ayak parmağını balık ısırması olayı rüya yorumcuları tarafından olumlu yorumlanan bir rüya değildir. Kişinin rüyasında ayağını balık ısırdığını görmesi aynı zamanda o kişiye düşmanın yaklaştığına ve düşmanın zarar vermek için uğraştığına işaret etmektedir. Genellikle rüya yorumcuları bu rüyayı bir işaret ve uyarma rüyası olarak nitelendirmektedir.

 Rüyada Zehirli Balık Isırması

Rüyada zehirli balık ısırması yorumcular tarafından tam tersi olarak yorumlanır. Bir kişinin rüyasında kendisini zehirli bir balığın ısırdığını görmesi aynı zamanda o kişinin varsa hastalıklarından kurtulacağına veya hasta olan bir yakınının en yakın zamanda şifa bularak iyileşeceğine ve şikayetlerini üzerinden atacağına işarettir.

 Rüyada Küçük Balık Isırması

Rüyada Küçük Balık Isırması birçok alim tarafından düşman olarak yorumlanır. Isıran balığın küçük olması ise aynı zamanda dost görünümlü düşmanın da güçsüz ve küçük olduğu ve zarar verecek güçte olmadığı anlamına gelir.

 Rüyada Yüzerken Balık Isırması

Rüyada yüzerken balık ısırması çoğu zaman bir kişinin uyarı şeklinde gördüğü rüyalardan birisi olmaktadır. Bir kişinin rüyada yüzerken kendisini bir balığın ısırdığını görmesi o kişinin düşmanları tarafından zarar göreceğine yönelik bir şekilde ifade edilmektedir. Eğer bir kişi bu rüyayı görüyor ise dost görünen düşmanlarından bir zarar göreceğine yorumlanmaktadır.

 Rüyada Elini Balık Isırması

Rüyada elini balık ısırması maddi bir kaybın olacağına işaret etmektedir. Dolayısıyla da rüyasında bir kişi elinin balık ısırdığını görüyor ise elinden paranın çıkacağı, rüyada dahi balık ısırması can acıtıyor ise bu acı da kişinin hayır işlerine yoğunlaşacağını ifade etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani