Rüyada “Rüyada Balgam Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Balgam Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada balgam çıkarmak, rüyayı gören kişinin sıkıntılarının biteceği ve en kısa zamanda huzura kavuşacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında balgam çıkarttığını gören kişiler, mutsuzluk ve umutsuzluk gibi durumlardan kurtulur ve en kısa sürede huzurlu olmaya başlar.

Eğer rüyanızda balgam çıkarttığınızı gördüyseniz, en büyük dertlerinizden birinin sizi bırakması anlamına gelir. Bu dertten kurtulduğunuz için de hayatınız daha düzenli ve mutlu bir hale gelir. Eğer hayalleriniz tükendiyse, bu sıkıntıdan kurtulduktan sonra tüm dertleriniz geçer ve hayal kurmaya yeniden başlarsınız.

Rüyada Ağzından Balgam Çıkardığını Görmek

Eğer kişi rüyasında ağzından balgam çıkarttığını gördüyse, uzun bir süredir sustuğu ve asla kimseye söyleyemediği şeyleri yavaş yavaş söylemeye başlar. Bu da kişinin uzun süredir içindeki sıkıntıyı atması anlamına gelir. Rüyada ağzından balgam çıkarmak hayırlı olaylara yorulmaktadır. Sırlar açığa çıkar ve rüya sahibi daha huzurlu ve yalansız bir hayata kavuşur.

Rüyada Başkasının Balgam Çıkarttığını Görmek

Rüyasında başka birinin balgam çıkarttığını gören kişiler, başkalarının sözleri yüzünden üzüntülü günler yaşamaya başlar. Bu sözler genellikle rüya sahibinin en yakınlarındaki kişiler tarafından söylenen sözlerdir. Genellikle rüyada başkasının balgam çıkarttığını görmek, kişilerin arkadaşlarının büyük itiraflar yaparak rüya sahiplerini üzeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Yeşil Balgam Çıkarmak

Rüyada yeşil balgam çıkarmak, rüya sahibinin çok kısa bir süre içerisinde sağlığına kavuşacağını göstermektedir. Sağlık durumu haricinde eğer rüya sahibinin sorunları varsa bunlar da çözülmeye başlar. Böylece daha mutlu bir hayata kavuşmuş olur.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Doktor Görmek tabiri daha önce görmüş olabilirsiniz.

Rüyada Sarı Balgam Çıkarmak

Eğer rüyanızda sarı balgam çıkardığınızı görürseniz bu durum da iyiye ve güzele işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin hayatında pek çok şey yoluna girer. Sağlık sorunları varsa halledilir, maddi olarak sıkıntılar varsa çözülür. Kısacası rüya sahibinin psikolojisini bozmasına neden olacak tüm sorunlar çözüme kavuşur.

Rüyada Öksürerek Balgam Çıkarmak

Rüyada öksürerek balgam çıkarmak, kişinin uğraştığı ve yıllar boyunca emek harcadığı işlerde başarılı olacağı anlamına gelir. Eğer rüyanızda öksürerek balgam çıkarttığınızı gördüyseniz, yaptığınız tüm işlerin ve harcadığınız emeklerin karşılığını alıp çok saygın bir hale gelirsiniz. Ayrıca yeni bir iş kuracaksanız başarılı olur ve heveslendiğiniz tüm işlerde de övgü alarak başarıya yükselirsiniz.

Rüyada Yerde Balgam Görmek

Rüyanızda yerde duran ve başkasına ait olan bir balgamı görürseniz, bu durum hayatınızın durağan ilerlediğine işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin hayatları hep bu şekilde durağan olarak ilerlemektedir. Rüyada yerde balgam görmek, yeni heyecanların olmayacağını gösterir.

Rüyada Balgam Tükürdüğünü Görmek

Rüyasında balgam tükürdüğünü gören kişiler maddi bir sıkıntı yaşarlar. Bu sıkıntı genellikle çok büyük olur ve rüya sahibi uzun bir süre toplanamaz. Rüyada balgam tükürdüğünü görmek planda olmayan gereksiz harcamalar anlamına da gelmektedir. Özellikle evle ilgili harcamalar yapılabilir.

Rüyada Balgam Kusmak

Rüyada balgam kusmak genellikle bela anlamına gelmektedir. Rüya sahibi zor günler geçirecek ve bu durumların etkisinden de uzun bir süre kurtulamayacaktır. Rüyada balgam kusmak sağlık sorunlarına da işaret etmektedir. Sağlık sorunları da rüya sahibinin uzun süre uğraşmak zorunda kalacağı sorunlar olmaktadır.

Rüyada Balgam Yutmak

Rüyanızda balgam yuttuğunuzu görürseniz, bu rüya yakın gelecekte gelirlerinizi arttıracağınızı göstermektedir. Rüya sahibi kısa bir sürede hiç hesapta yokken yeni bir iş kurabilir ya da çalıştığı yerde terfi alabilir. Böylece geliri de kısa bir süre içerisinde artar. Ayrıca hayırlı bir kısmet anlamına da gelmektedir. Bekarlar için rüyada balgam yutmak evliliğin habercisidir.

Rüya Anlamına bakın? Rüyada Reçete Görmek bu rüyayı Geçmişte görmüş olabilirsiniz?

Rüyada Öksürmek

Rüyanızda uzun süre balgamlı olarak öksürdüğünüzü görüyorsanız, bu talihsizlik olarak yorumlanmaktadır. İflas, boşanma gibi büyük durumlar yaşanabilir. Eğer kuru bir şekilde öksürüyorsanız bu daha da kötüdür. Yani daha büyük olayların yaşanacağını göstermektedir.

Rüyada Balgam Görmek Diyadinnet

Rüyada balgam görmek Diyadinnet’e göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. İlk olarak rüyasında balgam tüküren hastaların kısa bir süre içerisinde iyileşeceği söylenmektedir. Eğer öksürdüğünüz halde balgam gelmiyorsa da istemediğiniz durumlar için para harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada balgam görmek hastalıklara da işaret edebilmektedir. Bu rüyadaki diğer olaylara ve ögelere göre değişse de hafif ya da ağır hastalıklar görülebilir. Mesela rüyada burundan balgam çıkarmak çok büyük hastalıkları işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani