Rüyada “Rüyada Bağırmak” Görmek

Rüyada Bağırmak

Rüyada bağırmak, rüyayı gören kimsenin, yaşamı boyunca şahit olacağı bazı şeylerin ve yanında meydana gelecek olaylar şeklinde yorumlanır. Rüyada bağırdığını görmek, Birey toplum içerisinde her vakit sesi çıkan, derdini anlatmaktan korkmayan biri olacaktır. Rüyada bağırmak rüyayı gören kişinin aynı zamanda, jestlerde bulunacağı ve toplumun yararına olacak bazı davranışların öncülüğünü yapacaktır.

Rüyada Bağırmak İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada bağırmak, rüyayı gören bireyin her yerde bağırdığını görmesi, devlette, kağıt üzerinde bir işinin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada bireyin kendi kendine gereksiz yere bağırıyor olması, o bireyin her şeyi abarttığını ifade eder. Bu sebepten ötürü, herkesi endişe içerisine sokar. Rüyada korkudan bağırmak, Uzun bir vakit boyunca kötü seyreden işlerin azim ve sabır ile beraber iyiye gideceğine ve çok güzel manevi ve maddi kazançların elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada Bağırıp Çağırmak

Rüyada bağırıp çağırmak, rüyayı görmüş olan kişinin normal yaşamda yapamadıklarından ötürü, rüya içerisinde gerçekleştirilmesine yorulur. Bu rüyayı gören bireylerin, sıkıntılardan kurtulacağına, işlerini düzene koyabileceğini ve neticesinin de mutlu bir olayla sonuçlanacağını gösterir.

Rüyada Bağırılması

Rüyada bağırılması, hem neşe hem de keder olarak yorumlanır. Eğer biri bilinmeyen bir yerde bağırıyorsa bunun anlamı gelecek olan sevinçli haberdir. Bilinen bir yerde bağırıyor ise bunun anlamı kederdir. Aynı zamanda kişi beklemediği kadar yüksek kazançlar elde ederek, saygınlığını çoğaltacaktır.

Rüyada Bağırıp Kızmak

Rüyada bağırıp kızmak, rüyayı gören kişinin iş ve sosyal yaşamında karşı karşıya gelinecek olan büyük sorunlara neden olacak vaziyetler şeklinde yorumlanır. İnsanlar ile yaşanacak tartışmalar ise bir başka yorumdur. Aynı şekilde, yaşanacak olan sorunların, gittikçe çoğalarak rüyayı gören kişinin çok büyük problemler yaşayacağının işaretçisidir.

Rüyada Yüksek Sesle Konuşmak

Rüyada yüksek sesle konuşmak, rüyayı gören bireyin savurgan olduğuna yorulur. Aynı zamanda bu kişi yapmış olduğu her işte zirvede olacağının anlamını taşır. Yaşam içerisinde yepyeni bembeyaz sayfalar açılacaktır. Ticari manada ise kazanç sağlayan ortaklık söz konusu olacak ve kişinin itibarı yükselecektir. Kişi her tür nazardan ve hasetten kurtulacak, başı hiç dara girmeyecektir.

Rüyada Bağıran Kadın Görmek

Rüyada bağıran kadın görmek, hayır içeren bir nasip ile evlenip iyi bir yuvaya işarettir. Rüyayı gören kişi aklını kullanarak güzel yatırımlar yapacaktır. Aynı zamanda kişi çok büyük kazançlar elde edecektir. Bu kişi ailesine ve kendisine çok güzel rahat bir hayat sunacaktır. Yapmış olduğu akıllıca yatırımlar ile beraber yaşamış olduğu sıkıntılı problemleri atlatacaktır.

Rüyada Bağıran Birini Görmek

Rüyada bağıran birini görmek, rüyayı görmüş olan kişinin etrafında onu baskısı altına almaya çaba gösteren bir insanın habercisidir. Bu sebepten ötürü sıkıntıya düşmesi, değerinin azalması ve yaşamının alt üst olup problemlerin çoğalması gibi tabir edilir. Rüya içerisinde başkasının bağırmasını önlemek ise, duaların kabul olmasına, sabırlı olmaya ve şükretme şeklinde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani