Rüyada “Rüyada Bağırarak Ağlamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Bağırarak Ağlamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada bağırarak ağladığını görmek birçok alim tarafından yorumlanmıştır ancak bu yorumların hiçbiri olumlu bir anlama çıkmamaktadır. Rüyada bağırarak ağladığını görmek, esasından iyi niyetlidir ancak yakın zamanda günaha karışabilir. Günahların, hataların ve yapılmaması gerekenlerin gündeme geleceği bir döneme giren rüya sahibi, daha dikkatli davranmalıdır. Eğer ki rüya sahibi yakın zamanda gaflete düşüp bir günah işlediyse ya da bir olayda hatalı davrandıysa, yakın zamanda bu yanlışın bedelini ödeyecektir.

Rüyada Bağırarak Ağlayanın Kadın Olması:

Rüyada sesli ağlamak ya da rüyada bağırarak ağlamak, bir kadının ya da erkeğin görmesine göre farklı yorumlanır. Rüyada bir kadının bağırarak ağladığını görmesi, kısa bir süre içerisinde bir yakınından zarar göreceğine delalettir. Rüya sahibi, ilişki içerisinde olduğu kişileri gözden geçirmeli ve bu kişiler hakkında dikkatli olmalıdır.

Rüyada Terk Edilen Bir Kadının Bağırarak Ağlaması:

Rüyada hıçkırarak ağlamak, rüyada sesli bir şekilde ağlamak gibi durumlarda genelde rüya sahibinin kötü olaylarla karşılaşacağı söylenir. Rüyada ağlayan kişi bir kadınsa ve ağlama nedeni terk edilmiş olmasıysa, rüya sahibi yakın zamanda bir kötülükle karşılaşacaktır. Bu rüyayı gören kişiler genel olarak kimseye zararı dokunmayan kişilerdir. Ancak bu kişinin yakın zaman içerisinde birinden kötülük göreceği de söylenir. Rüya sahibi üzülmemelidir, çünkü bu rüyayı gören kişi başına gelecek kötülüğün izlerini kısa sürede silecektir.

Ağlamak ve Ağlayan birilerini görmenin ayrıntılı anlamı için, Rüyada Ağladığını görmek neye işarettir? Dini Kaynaklara göre anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Bağırarak Ağlayanın Erkek Olması:

Rüyada bağırarak ağlayan kişi bir erkekse, kadına göre daha farklı yorumlanacaktır. Rüyada bağırarak ağlamak rüyaları erkek veya kadın oluşlarına göre şu şekilde ayrılarak incelenir:

  1. Ağlama nedenin terk ediliş olması
  2. Ağlama nedenin ölüm olması
  3. Ağlama nedenin sinirlenme olması
  4. Ağlama nedenin yalnızlıktan korkmak olması
  5. Ağlama nedeninin aldatılmak olması

Bu durumlara ek olarak başka rüya tipleri sayılsa da genel olarak bu şekilde sıralanır. Rüyada bağırarak ağlayan kişi bir erkekse, rüya sahibi kısa zaman içerisinde bir günah işleyecektir. Söz konusu olan şey günah olarak nitelendirilmesi bile, başkalarına zarar vermek olarak belirtilebilir. Rüyada ağlamak diyanet tarafından da bu şekilde yorumlanmıştır. Rüyada ağlayan kişi bir erkekse, rüya sahibi yakın zamanda hem kendisini hem de ailesini huzursuz edecek işlere bulaştıracaktır.

Rüyada Bir Topluluğun Ağlaması:

Rüyada bir topluluğun ağlaması, tek bir kişinin ağlamasına göre farklı yorumlanmıştır. Rüyada ağlamak üzülmek gibi olayların yaşanması bir topluluğa sirayet etmişse, ortaya çok daha farklı anlamlar çıkacaktır. Rüyada bir topluluğun ağlamasının sebepleri genel olarak şu şekilde sıralanır:

  1. Rüyada şehit yüzünden topluluğun ağlaması
  2. Rüyada kriz yüzünden topluluğun ağlaması
  3. Rüyada deprem yüzünden topluluğun ağlaması
  4. Rüyada doğal afet yüzünden topluluğun ağlaması

Rüyada genel olarak topluluğun ağladığını görmek, toplumda birtakım ayrışmaların yaşanacağına göstergedir. Rüyasında topluluğun ağladığını gören kişi, yakın zamanda toplum içerisinde işlenen suçların ve günahların oranında artış gözleyebilir. Bu durum rüya sahibini rahatsız edecektir. Rüyada başkasının ağladığını görmek de hemen hemen aynı anlamlara çıkar.

Hıçkırarak Ağlamak tabirine bakmanızda yarar var. Rüyada Hıçkırarak Ağlamak neye işarettir? İslami Kaynaklardan anlamına bakın.

Rüyada Doğal Afet Yüzünden Topluluğun Ağladığını Görmek:

Rüyada başkası için ağlamak da, afet yüzünden ağlamaya girebilecek rüyalardandır. Rüyada doğal afet yüzünden ağlayan bir topluluğun görülmesi, yakın zamanda rüya sahibinin iş hayatında, ev hayatında ya da aile içerisinde birtakım sıkıntılar yaşayacağını gösterir. Rüyayı gören kişinin mutlaka dikkatli hareket etmesi gerekir. Ayrışan kişileri tekrardan birleştirmek ona düşecektir.

Rüyada Bağırarak Ağlayan Birini Susturan Kişinin Erkek Olması:

Rüyada içli içli ağladığını görmek ve rüyada başka birisinin içli içli ağladığını görmek farklıdır. Rüyasında başka birinin ağladığını gören kimse bu kişiyi susturmaya çalışıyorsa ve rüya sahibi de erkekse, rüya sahibinin iyi niyetli bir insan olduğuna delalettir. Rüya sahibi kimseyi incitemez ve hata yapmaktan korkar.

Rüyada Bağırarak Ağlayan Birini Susturan Kişinin Kadın Olması:

Rüyada kendini ağlarken görmek iç sıkıntısına ama bu sıkıntıların son bulacağına işaretken, başkasının ağladığını görmek ve bu kişiyi teselli etmek, çevrenizde bulunan kişileri daha dikkatli seçeceğinize işarettir. Rüya sahibi bir kadınsa ve birinin ağlayışını susturmaya çalışıyorsa, yakın zamanda çevresinde bulunan kişilerin sorgulamasını yapacaktır. İslami Rüya tabiri yorumcularına göre; Bu kişilerden kendisine zarar verenleri tez zamanda hayatından çıkarması gerekecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani