Rüyada “Rüyada Bademcik Görmek” Görmek

Rüyada Bademcik Görmek

Rüyada Bademcik görmek, bu rüya pek çok farklı anlam taşımaktadır. Rüyada bademcik gören rüya sahibi kendi bademciklerinin şiştiğini görür ise, bu sıralar ruh halinin bozulacağına ve kişi kendiyle çelişkiler yaşayacağına işaret eder. Rüyada bademcik ameliyatı olmak, çalışma yaşamında ki gelgitlerin, kazancının belli olmayışı ve bu düzensizlikten dolayı yaşayacağı sıkıntılara işaret eder.

Rüyada bademciklerin şiştiğini görmek, rüya sahibinin iki kişi arasında kalacağına ve seçim yapmakta zorlanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin duygularında ve davranışlarında fazla abartıya kaçtığını ve bir sebeple çevrede zaman zaman olumsuz intiba bırakıldığına işaret eder.

Rüyada Bademcik Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bademcik görmek, İbni Şirin (r.a) demiştir ki; bir kimse eğer rüyasında bademciklerinin şiştiğini görür ise, o kişinin günlük hayatında bir süre için aksama meydana geleceğine ve işlerinin durgunlaşacağına, yani işlerin sarpa saracağına ve onları düzeltmeye çalışacağına yorumlanır.

Rüyada bademciğin kopması ve acımaması ise, rüyayı gören kişinin çok güçlü bir yapıya sahip olduğunu ve önüne çıkan her engeli aşarak mutlu günler yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında verimliliğinin düşmesine ve bu durumun rüya sahibinin özel hayatını da olumsuz etkileyeceğine ve mutsuz günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Bademcik Aldırmak

Rüyada bademcik aldırmak, rüya sahibinin hane içerisini yeni baştan düzenlemek, eski eşyalardan kurtulmak ve ya ihtiyaç sahiplerine vermek, gelirini ve ihtiyaçlarını yeniden düzene sokacağına işaret eder. Rüyada bademcik aldırmak, rüya sahibinin üstüne yük haline gelen işten kurtularak rahatlayacağına delalet eder.

Rüyada Bademcik Kanaması

Rüyada bademcik kanaması, rüya sahibinin zenginleşeceğine, paraya ve mülke sahip olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin başlamış olduğu işlerin sonunu en güzel şekilde getirecek ve sonunda hak ettiği rahatlığa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Bademcik Şişmesi

Rüyada bademcik şişmesi, rüya sahibinin aile fertlerinden bazılarıyla zıt düşünceleri nedeniyle anlaşamayacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin düşüncelerinin arkasında durmasını sabırla beklediği sürece zamanla bu anlaşmazlığın son bulacağına işaret eder.

Rüyada Bademcik Ameliyatı Olmak

Rüyada bademcik ameliyatı olmak, rüya sahibinin sevdikleri bir araya geleceğine, hayatını yeniden düzenleyeceğine ve hayatı boyunca onurlu bir kişi olarak yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Bademcik İltihabı Görmek

Rüyada bademcik iltihabı görmek, rüya sahibinin aklında bulunan ve gerçekleştirmek istediği fikirleri çevresindeki yakınlarından dolayı engelleneceğine işaret eder.

Rüyada Bademcik Kopması

Rüyada bademcik kopması, rüya sahibinin sağlık sorunlarının çok sık tekrarlanacağına ve bu sebeple acı çekeceğine işaret eder.

Rüyada Kırmızı Bademcik Görmek

Rüyada kırmızı bademcik görmek, rüya sahibinin aşk hayatında oluşacak bir takım problemlerin olacağına işaret eder. Bu problemler uzun süreceğine ve sabırlı davranılarak karşılıklı konuşmalar sonucunda düzeleceğine delalet eder.

Rüyada Boğaz İltihabı Görmek

Rüyada boğaz iltihabı görmek, bu rüya pek hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin canının sıkılmasına, huzurunun ve ağız tadının kaçmasına neden olacak bir takım olaylar yaşayacağı anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani