Rüyada “Rüyada Badana Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Badana Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada badana yaptığını görmek kişilerin hayatlarında yapmış oldukları hatalara bir sünger çekecekleri ve daha hayırlı bir yola girecekleri manasına gelmektedir. Bu badananın kim tarafından yapıldığı da oldukça önemlidir. Örneğin badana kişinin kendisi tarafından yapılıyorsa zorluklardan ve sıkıntılardan kendi azim ve kararlılığı ile kurtulacağı anlamına gelir. Badana yapılırken farklı bir kişi yardım ediyorsa ve evin daha temiz olmasını sağlıyorsa bu kişiden gerçek hayatta da bir iyilik göreceğiniz belirtilmelidir.

Evde Badana Yapan Erkek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada badana yapan erkek görmek bir erkeğin yardımı ile hayatınızda yer alan kötü olaylardan olabildiğinde arınmanız manasına gelecektir. Özellikle evde badana yapan kişinin üstüne giydikleri ve evin genel durumu da rüyanın yorumu üzerinde değişimler meydana getirebilir. Özellikle erkeğin üstünün temiz olması ve badananın beyaz renkte olması hayırlara delalet eder. Fakat badana yapan kişinin kirli olması ve eve de siyah, kırmızı ya da sarı renklerde bir badana yapması oldukça olumsuz yorumlanır. Bu tip bir rüya içerisinde badanayı yapan üstü kirli kişiden bir zarar göreceğiniz bilinmelidir. Erkeğin yüzünü net olarak göremediyseniz hanenize girebildiğine göre ya çok yakın bir arkadaş ya da akrabalardan biri olduğu tahmin edilir.

Bu rüyayı daha önce görmüş olabilirsiniz, Rüyada Ev Görmek neye işarettir? Ayrıntılı yorumunu okuyabilirsiniz.

Evi Badanalamak Dini Hayata Dair Hangi İpuçlarını Verir?

Rüyada badana yapan birini görmek hem dünyevi hayat hem de dini hayat ile alakalı ipuçları verir. Örneğin evin kirli halinden beyaz temiz bir ortama dönüşmesi kişilerin ahiret hayatına badana yapan kişi vasıtası ile çok daha fazla yatırım yapacağı manasına gelir. Dünyada işlenen günahlardan arınmak manasına gelebilen bu rüyanın görülmesi kişilere yapılan bir uyarı olarak da nitelendirilebilir. Örneğin namazı terk etmiş olan kişilerin rüyalarda hanelerinin karanlık ve genel olarak koyu renklerde görüldüğü bilinir. Bu rengin üzerine yapılan beyaz badana dini anlamda kişilerin derin bir nefes alacakları ve yapılan yanlışlardan da dönecekleri manasına gelir.

Rüyada Pembe Rengin Manası Nedir?

Rüyada pembe badana yapmak rüya yorumunda geçerli olan bu rengin rüyalarda anlamı kişilerin boş ve sonuç vermeyecek işler ile uğraşması anlamına gelir. Özellikle hane içerisinin bu renk ile kaplanması sadece rüyayı gören kişinin değil tüm ev halkının olmayacak hayallerin peşinde koştuğuna delalet eder. Bu rüyanın uyarıcı olarak kişilere sunulduğu İslam alimleri tarafından dile getirilir. Peşinde olunan dünyevi ve geçici durumları aşabilmek için bir işaret olarak da yorumlanmalıdır. Kadınların rüyalarında pembe rengi görmesi ve evlerinin bu renge boyanması içerisinde bulundukları ikili ilişkinin sonuçsuz kalacağı manasına gelir. Evli olan kadınların ise evlerinin pembe renkte olması bir çift olarak hayır peşinde olmadıkları konusunda da fikir verir.

Evin İçinin Mavi Renkte Olması Ne Anlam İfade Eder?

Rüyada mavi badana yapmak İslam alimlerine göre olumlu bir rüya değildir. Hayra işaret vermeyen renklerin başında gelen mavi evin tamamına hakim oluyorsa bu evde huzursuzluğun ve düzen bozukluğunun hakim olacağı da belirtilmelidir. Mavi genellikle bir kadını temsil eder. Fakat bu kadının art niyetli ve huysuz olacağı da ek olarak belirtilir. Evin maviye boyanması ise kişilerin bir kadın sebebi ile hane huzurlarını kaybedecekleri manasına gelir. Bu nedenle bu tür rüyalar gören kişilerin haneye giren kadınlar hakkında çok daha dikkatli olmaları önerilir.

Rüyada Yeşil Renkte Badana Yapılmasının Yorumu

Rüyada yeşil badana yapmak ise mavinin tam tersine hayırlara delalet eder. Özellikle bir erkeğin kendi evini yeşil renge boyadığını görmek Saliha bir kadın ile evleneceği ve evlilikte de huzuru bulacağı manasına gelir. Rüyalarda yeşil hangi konunun parçası olursa olsun oldukça olumlu bir biçimde yorumlanır.

Dağınık Ev tabiri için, Rüyada Dağınık Ev Görmek neye işarettir? bu yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüya Yorumlarında Sarı Rengin Yeri Nedir?

Rüyada sarı badana yapmak genel olarak olumlu yorumlanan bir rüya değildir. Sarı rüyalarda hastalığın sembolü olarak nitelendirilir. Dolayısıyla bir evin iç kısmının sarı renge bürünmesi bu evden bir süre hastalığın eksik olmayacağı manasına gelir. Hatta badanayı yapan kişi bir tanıdığınız ya da aile ferdiniz ise hastalığı geçirecek olan kişinin bizzat o olacağı da düşünülmelidir. Sarı sadece hastalık değil aynı zamanda hüzün manasına da gelir. Evin bir süreliğine hüzne boğulacağına dair yorumlar yapılmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani