Rüyada “Rüyada Bacak Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Bacak Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada bacaklar görülmesi yeni bir işe niyet edileceği manasına gelir. Görülen bacakların kirli olması işte başarısız olunacağına ve yolunuzun tıkanacağına delalet eder. Bacakların açık olması ve müstehcen bir içeriğe sahip olması dünyevi işler ile çok sık ilgilenmeniz yönünde yorumlanabilir. Bu yorumlardan anlaşıldığı üzere görülen bacakların kirli ya da pis, açık ya da kapalı olması rüyanın niteliğini değiştirmektedir. Bacaklar genel olarak bir işe niyet etmek adım atmak manasında yorumlanır. Bu işin hayırla sonuçlanıp sonuçlanmayacağı ya da sizin için iyi olup olmayacağı ise rüyanın diğer detayları ile daha net yorumlanır.

Bacak Şişmesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bacağın şişmesini görmek kişilerin atım attıkları işlerde bazı aksiliklerin meydana geldiği manasına gelir. İslami ilimlere göre bacaklar bir kişinin ayakta durmasını sağlayacak olan anne baba olarak da yorumlanmaktadır. Bu nedenle bacakların şiş görülmesi kişilerin ebeveynleri ile alakalı bir sorun yaşayabilecekleri manasına gelir. Sadece sağlık ile alalı değil aynı zamanda iman bazında da bazı sorunlar yaşadıklarını gösteren uyarı niteliğinde rüyalar olarak da gözden geçirilmelidir.

Bu rüyayı daha önce görmüş olabilirsiniz, Rüyada Kol Görmek neye işarettir? Yazımızdan okuyabilirsiniz.

Bacakların Kırıldığını Görmek Hayra Alamet Midir?

Rüyada kırık bacak görmek kişilerin dünyevi işlerde bazı sorunlar yaşayacaklarını gösterir. Bacakların kırık olmasına rağmen vücut sağlığında herhangi bir sıkıntı yoksa dünyevi hayatta sıkıntılar yaşanmış olsa bile ahret hayatında rahata kavuşulacağı manasına gelir.

Kişilerin ölüm sonrası durumu ile alakalı olarak en net bilgi veren nokta rüyada görülen çehredir. Çehrenin kirli olması olumsuzlukları işaret ederken kırık bacaklara rağmen temiz ve aydınlık bir yüz öbür dünyada istenilen huzurun yakalanacağı manasına gelir. Bu nedenle dünya işlerinde daha temkinli olmanız yönünde yapılmış olan ama aynı zamanda da ilerleyen yaşam için olumlu işaretler veren bir rüya olarak yorumlanır.

Kişilerin kırık bacak konusunda yorum yapabilmeleri için mutlaka bacağın kırılma sebebi de bilinmelidir. Rüyada kırılan bacaklara biri sebebiyet verdiyse hem haneniz’den hem de ailenizden kişilerin tavrı ile alakalı daha dikkatli olunmalıdır. Bu rüya daha temkinli bir dünyevi hayat yaşanması konusunda oldukça net bir uyarıdır.

Başkasının Bacaklarını Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada başkasının bacaklarını görmek gördüğünüz kişinin neler yaşayacağı ile alakalı size bilgi verecektir. Örneğin tanıdığınız ve sevdiğiniz bir kişinin bacaklarını kirli görmek bu kişinin hayırlı işlere kalkışmadığını belirtir. Özellikle kirli bacaklara sahip olan kişi bir kadınsa aile yaşantısı ile alakalı hatalar yapma eşiğinde olduğu bilinmelidir. Bir erkek ise iş hayatında sorun yaşanabileceği de dile getirilmelidir. Bacak bir işe niyet etme manasına gelir. Başkalarının bacaklarını kirli görmek de bu kişilerin niyet ettikleri işlerde çok da başarılı sonuç almayacakları şeklinde yorumlanabilir.

Kadın Bacağını Kıllı Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada kıllı kadın bacağı görmek bu kişinin iman ve aile yaşantısı konusunda sıkıntılı süreçler geçirdiğini gösterir. Kendi bacaklarınızı bu şekilde görüyorsanız dünya hayatına eğilerek ahret hayatınızı ihmal ettiğiniz bilinmelidir. Bacakların kıllardan arındırılması ise yapılan hatalardan dönülmesi manasına gelir. Erkeklerin sevdikleri bir kadının bacaklarını tüylü görmesi bu kadının hayırlı işlere kalkışmayacağının işaretini verir. Kişilerin attıkları adımların hayırlı olup olmadığı konusunda için uyarıcı bir rüya olduğu görülüyor.

Bel Ağrısı tabiri için, Rüyada Bel Ağrısı Görmek neye işarettir? bu yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Baldır Görmek Neyin Habercisidir?

Rüyada baldır görmek ve görülen kişinin bacaklarının çıplak olması ilerleyen günlerde bu kişinin utanç veren bir hadise yaşayacağına delalet eder. Özellikle baldırların kirli olması özel hayat ile alakalı atılan adımların doğru olmadığının sembolüdür. Rüyayı gören kişinin de baldırları açıkta olan bireyin ayıplarına şahitlik edeceği ve dolaylı da olsa ortak olacağı fark edilmelidir.

Rüyada kendi baldırını görmek ayıba karışmak ya da olumsuz bir şekilde yorumlanmamaktadır. Baldırlarının temiz olduğunu fark eden kişilerin dünya işlerinde büyük bir kolaylıkla karşı karşıya kalacağı fark edilir. Kendi baldırlarını yıkadığını ve kirlerden arındırdığını gören kişiler ise başlarına gelen olumsuzluklardan kendi çabası ile kurtulacaktır. Rüyada hangi ortamda bulunulduğu da oldukça önemlidir. Yeşil ve beyaz rengin hakim olduğu bir alanda baldırlarını gören kişiler daha kuvvetli bir şekilde dünyevi ilişkilere adım atacaktır.  Bu ilişkilerde de başarılı olacağı ve bir aksilik ile karşılaşmayacağı da rivayet edilir. Kişilerin bacaklarının açık olması adım atılacak olan işlerin özel yaşam ile alakalı olduğunu simgeler.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani