Rüyada “Rüyada Baca Görmek” Görmek

Rüyada Baca Görmek

Rüyada Baca görmek, ev sahibi olmaya, dirlik ve esenliğe dalalet etmektedir. Rüyada bacadan koyu ve siyah duman çıkıyorsa bu rüya hanenin bol rızk ile dolacağına dalalet eder. Rüyada yıkılmış baca görmek, düşmanları yenmeye ve hayatını huzur dolu yaşamaya yorulur. Rüyada bacadan hiç duman çıkmıyorsa, evde dirlik ve bütünlük olmaz ve tez zamanda dağılır, huzur kalmaz diye yorumlanır. İslam alimleri tarafından bu rüya çok farklı şekillerde yorumlanmıştır.

Rüyada Baca Görmek İslami Anlamı

Rüyada Baca görmek, Cafer-i Sadık (r.a) tarafından yapılan rüya yorumlarına göre; başını sokacak sıcak ve iman itikatla dolu bir yuva ile yorumlanmaktadır. Bazen de bu rüya helal olan nasibi kişinin gözünde güzelleştirmek ile yorumlanır. Helal rızktan faydalanmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, varsa düşmanları def etmeye dalalet eder.

Rüyada Baca Temizlemek

Rüyada baca temizlemek, yakalanacak olan büyük kısmete ve şansa yorulur. Belalardan, musibetlerden, kem gözlerden ve nazarlardan korunmaya ve kendini sakınmaya yorulur. Hayatını zorluklarla kazanıp helal nasibin peşinden ayrılmayan kişilere yorulur.

Rüyada Baca Tütmesi

Rüyada baca tütmesi, sürpriz ve müjdeli haberlere yorulur. Maddi sıkıntılardan kurtulmaya, rahata ve refaha kavuşmaya, müjdeli haberler almaya yorulur. bazen de bu rüya rızkını peşinde koşma, şükretme, helal kazanç isteme, birlik ve beraberlik ile yorulur. Genel anlamda refah ve huzura dalalet eden hayırlı rüyalardan biridir.

Rüyada Baca Yanması

Rüyada baca yanması, şer rüyadır. İşlerin eskisi gibi gitmeyeceğine, hiç bir şeyin yolunda gitmemesine, her şeyin alt üst olmasına dalalet etmektedir. Genel anlamda mutsuzluk ve huzursuzluk ile yorulan bu rüya bazen de imzalanan ticari başarılara ve maddi refaha dalalet eder.

Rüyada Baca Yapmak

Rüyada baca yapmak, yapılan baca ev bacası ise kişinin ailesinin kıymetini bilecek işler yaptığına, sorumluluklarının bilincinde olduğuna ve ailesini çevresine toplayarak mutlu ve huzurlu bir yuva kurduğuna yorulur.

Rüyada Baca Yıkılması

Rüyada baca yıkılması görmek, insanların aşır müdahaleleri sonucu hanesindeki huzur ve düzenin bozulmasına, geçimsizlikler yaşamasına, oldukça fazla üzülmesine dalalet eder. Bir takım felaketlerin hanesinin tepesinde gezeceğine yorulur.

Rüyada Baca Deliği Görmek

Rüyada baca deliği görmek, ikili ilişkilerde orta yolu bulmaya, ortaklarla güven sorununu aşmaya, sorunların üstesinden gelerek başarılı bir ömür sürmeye dalalet etmektedir. Bu rüya uzun vadede yapılacak olan faydalı işlere dalalet etmektedir.

Rüyada Baca Kurumu Görmek

Rüyada baca kurumu görmek, bacanın kendi içindeyse ve dışarı olumsuz hiçbir etkisi yok ise kişinin zenginleşeceğine, rızkının bir anda artacağına ve iyi işler yapacağına dalalet eder. Ancak bu kurum evin içindeyse ve evin bir bölümünü kirletmiş ise bu rüya şerdir. Kötü kalpli düşmanlara ve maddi sıkıntılarla uğraşmaya dalalet eder.

Rüyada Baca Dumanı Görmek

Rüyada baca dumanı görmek, olumsuz olayların unutulmasına, sıkıntıların geride bırakılmasına, yeni insanlarla tanışmaya ve iyi arkadaşlıklar kurmaya dalalet eder. Kazancın ikiye katlanmasına, sevdiklerinle hasret gidermeye, büyük ve ileri dönük hedeflerin gerçekleştirileceğine de yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani