Rüyada “Rüyada Babayı Hasta Görmek” Görmek

Rüyada Babayı Hasta Görmek

Rüyada Babayı Hasta Görmek, pek hayırlı olduğu söylenilemez. Rüyada babayı hasta gören kimse, hane içerisinde üzüntü verecek, aile ortamının bozulmasına neden olacak sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına, kişinin itimat ettiği insanlar tarafından hayal kırıklığı yaşayacağına, aldatılıp, kandırılacağını bildirir. Rüyada babasını hasta görmek, aileden birinin sağlığının bozulacağı, kayıp yaşanacağı, itibarsızlıkla sonuçlanacak gurur kırıcı durumlarla karşılaşacak olmanın habercisidir.

Rüyada babayı hasta görmek, rüyayı gören insanın babası sağ ise, sağlığı artar, daha da sıhhatli bir kişi olur. Rüyada babasını hasta gören kimse, çevredeki insanlara güvenemeyecek kadar kaygılı bir insana dönüşmeye ve günden güne huzursuz olmaya dalalet eder.

Rüyada Babayı Hasta Görmek İslami Anlamı

İslam alimleri tarafından rüyada babayı hasta görmek İslami yönden tabiri ile mutluluk, sağlık, huzur, rahatlık, genişlik, hafiflik şeklinde nitelendirilmiş olup kurulan hayallerin er ya da geç gerçekleşeceğini ifade eder.

İmam Nablusi (r.a) şöyle buyurur; insanların gördüğü hayırlı bir rüyadır. Umulmadık mutluluklar doğurur. Rızk, bolluk, sıhhat, kısmet, bereket, rızk, mutluluk demektir ve kişinin muradı neyse gerçekleşecek demektir.

 Rüyada Babayı Hastanede Görmek

Rüyada babayı hastanede görmek, babanın sağlık durumu kötüyse şifa bulacak, sıhhatine kavuşarak rahatlayacak anlamına gelmektedir. Hayat kalitesi artacak, aile bireyleri samimi paylaşımlar içerisinde olacak, rüya sahibinin hayırlı bir evlada sahip olacağı şeklinde yorumlanıyor. İnsanların gözünden düşmek, itibar kaybetmek, sıkıntı verecek bir problemle karşılaşacak olmak, hoşnutsuz bir yaşama sürüklenmek, para kaybetmek, sağlık sorunları yaşamak, merhametsiz bir insanla karşılaşmak şeklinde de ifade edilmektedir.

 Rüyada Babayı Ölüm Döşeğinde Hasta Görmek

Rüyada babayı ölüm döşeğinde hasta görmek, kişinin çıkacağı bir seyahatten mutu haberlerle geri döneceğine, ailesine maddi yönden destek olacağına, yüksek gelirli işlerle meşgul olacağına işaret eder. İtibarını güçlendirecek adımlar atacağına, risk alacağına, neşe dolu günlerin bitmeyeceğine, eğlenceli bir tatil fırsatı yakalayacağını müjdeler. Ruhsal açıdan çöküş yaşamak, bunalıma girmek, mutluluk yüzü göremeyecek olmak gibi birçok olumsuz durumun habercisi olabilir.

 Rüyada Babasının Fenalaştığını Görmek

Rüyada babasının fenalaştığını görmek, bazı acıların halen unutulmuş olmadığını, geçmişten bugüne kadar uzanan bir takım kaygıların var olduğudur. Boş yere harcamalar yapıldığını ve bunun pekte hayra alamet olmamasıyla birlikte rüya sahibinin babasının borcu varsa biteceğine, hastaysa iyileşeceğine, kederli ise mutlu olacağına, kendi iş hayatındaki aksi durumların düzeleceğine alamettir. Mutlu günler göreceğine, müjdeli haber işiteceğine dalalet eder.

 Rüyada Ölmüş Babayı Hasta Görmek

Rüyada ölmüş babayı hasta görmek, babanızın size değer verdiğini, sizin de babanıza karşı üstün bir minnet, sevgi ve saygı duyduğunuzu belirtmektedir. Kendisini özlediğinizi, dini inançlarınıza daha sıkı sarılmanız gerektiğini, hayatınızın manevi boyutlarına karşı daha fazla duyarlı olmanızı açıklamaktadır. İçinizde beslediğiniz bir takım mahcup duygulardan arınmanız gerektiğini, Allah’a sığınıp tövbe etmenizi simgeler.

 Rüyada Babasının Hasta Yattığını Görmek

Rüyada babasının hasta yattığını görmek, yakın zamanda güzel haberler alacağınıza yorumlanabileceği gibi babanızın keyfinin artacağına, sonuçlanmasını beklediğiniz bir takım durumların çözümleneceğini simgelemektedir. Babanızla aranız bozuksa tez zamanda aranızın düzeleceğine, iç sıkıntılarınızın geçeceğine, borçlarınızı ödeme gücü bulacağınıza rivayet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani